Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Банківський маркетинг: теорія, методологія, організація

Банківський маркетинг: теорія, методологія, організація

Назва:
Банківський маркетинг: теорія, методологія, організація
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
28,48 KB
Завантажень:
127
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Романенко Лариса Федорівна
УДК 336.71:339.138
Банківський маркетинг:
теорія, методологія, організація
08.60.02 – Підприємництво, менеджмент та маркетинг
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Київ 2002
Дисертація є рукопис
Робота виконана на кафедрі менеджменту і маркетингу зовнішньоекономічної діяльності Міжнародного інституту ринкових відносин та підприємництва Міністерства освіти і науки України
Науковий консультант: Офіційні опоненти: Провідна установа доктор економічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Білуха Микола Тимофійович Київський національний торговельно-економічний університет, професор кафедри аудиту доктор економічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Гальчинський Анатолій Степанович, Голова Ради Національного банку України доктор економічних наук, професор Мова Віктор Васильович, Київський національний торговельно-економічний університет, кафедра маркетингу, завідувач доктор економічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України Мороз Анатолій Миколайович, Київський національний економічний університет, кафедра банківської справи, завідувач Інститут економічного прогнозування НАН України, відділ інституційних змін та розвитку форм господарювання, м. Київ
Захист дисертації відбудеться 14.06.2002 року о 14 годині
на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.055.01 при Київському національному торговельно-економічному університеті за адресою:
02156, Київ–156, вул. Кіото, 19, ауд. 227–А
З дисертацією можна ознайомитися у науковій бібліотеці Київського національного торговельно–економічного університету за адресою:
02156, Київ–156, вул. Кіото, 19.
Автореферат розісланий 11.05.2002 року.
Вчений секретар
cпеціалізованої вченої ради Н.І. Морозова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Системна трансформація та розвиток ринкових відносин в Україні обумовили необхідність наукового пошуку нових механізмів і методів господарювання і управління, вивчення і узагальнення світового досвіду у цій сфері та її адаптації до умов національної економіки з метою підвищення ефективності роботи та конкурентоспроможності суб'єктів економічної діяльності.
Досвід розвинутих країн з ринковою економікою свідчить, що найбільш ефективним методом управління виробництвом і реалізацією товарів та послуг є маркетинг. Сутність цього методу, його зміст і принципи ще недостатньо опрацьовані, його теорія містить багато прогалин, досвіду застосування в Україні ще обмаль, що потребує комплексних досліджень з теорії, методології та організації маркетингу за умов розвитку ринкової економіки в Україні, його застосування в таких специфічних сферах як банківська з її особливими, відмінними від звичайних, видами продукції.
Проблемам теорії і практики маркетингової діяльності присвячені роботи визначних вітчизняних і зарубіжних економістів, зокрема, В. Г. Андрійчука, М. Т. Білухи, І. О. Бланка, Б. Бермана, А. В. Войчака, В. Г. Герасимчука, А. В. Головача, Е. П. Голубкова, Дж. Еванса, Ф. Котлера, І. І. Королькова, Ж. Ламбена, А. А. Мазаракі, М. М. Мартиненка, В. В. Мови, А. Ф. Павленка, М. Портера, А. Н. Романова, В. Т. Сусіденка, Н. М. Ушакової. Проте багато теоретичних і методологічних питань маркетингу ще не досліджені достатньою мірою, зокрема у банківській системі, що потребує подальшого наукового дослідження в умовах глобалізації міжнародних фінансових ринків, загострення конкуренції, інтернаціоналізації валют та інших динамічних змін у світовій економіці.
Сучасний стан банківської системи України, не відтворюючи повномасштабний обсяг банківських функцій у ринковій економіці, призводить до недостатнього розвитку кредитних відносин і гальмування подальшого економічного зростання. Це обумовлює необхідність корінного реформування банківської системи, удосконалення механізму її управління, впровадження маркетингу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Реферат на тему: Банківський маркетинг: теорія, методологія, організація

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок