Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНА ДІАГНОСТИКА ДІЯЛЬНОСТІ ТОРГОВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА

ЕКОНОМІЧНА ДІАГНОСТИКА ДІЯЛЬНОСТІ ТОРГОВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
ЕКОНОМІЧНА ДІАГНОСТИКА ДІЯЛЬНОСТІ ТОРГОВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,31 KB
Завантажень:
365
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
САГАЛАКОВА НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 65.012.12:658.8
ЕКОНОМІЧНА ДІАГНОСТИКА
ДІЯЛЬНОСТІ ТОРГОВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.07.05 – економіка торгівлі та послуг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економіки підприємства Полтавського університету споживчої кооперації України Укоопспілки та Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Нікітіна Ганна Олександрівна
Полтавський університет споживчої кооперації України,
професор кафедри економіки підприємства
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Лігоненко Лариса Олександрівна
Київський національний торговельно-економічний університет,
завідувач кафедри економіки підприємництва
кандидат економічних наук, професор
Власова Наталія Олексіївна
Харківський державний університет харчування та торгівлі,
завідувач кафедри економіки підприємств харчування та торгівлі
Провідна установа: Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського, кафедра економіки підприємства, Міністерство освіти і науки України, м. Донецьк
Захист відбудеться „08” червня 2006 р. о 16-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01 в Київському національному торговельно-економічному університеті за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19, ауд. А-227.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19.
Автореферат розісланий „04” травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.І.Морозова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ускладнення характеру діяльності торговельних підприємств в сучасних умовах висуває нові вимоги до інструментів управління і, зокрема, до методів дослідження й оцінки їх діяльності. Все більш чітко проявляється необхідність в удосконаленні відомих на сьогоднішній день і розробці нових рішень теоретичного та прикладного характеру, спрямованих на забезпечення високої ефективності аналітичної й управлінської діяльності підприємств торгівлі в ринкових умовах. Саме тому в даний час склалися об'єктивні передумови для застосування в системі управління діяльністю торговельного підприємства такого інструмента як економічна діагностика, який дозволяв би проводити детальне дослідження, одержувати достовірну і повну інформацію про діяльність підприємства торгівлі, яка б служила базою для розробки та прийняття ефективних управлінських рішень. Застосування економічної діагностики в процесі управління господарською діяльністю торговельного підприємства дозволить своєчасно виявляти і розпізнавати стан підприємства торгівлі за непрямими ознаками, що є особливо актуальним в умовах змінності та невизначеності зовнішнього економічного середовища.
Окремі питання вдосконалення методів аналізу та діагностики в процесі управління діяльністю підприємства розглядаються в працях зарубіжних та вітчизняних вчених: BartoliBeerBrown G., Meunier-Rocher B., ThibautP., Баканова М.І., Вартанова О.С., Гадзевич О.І., Герасимчука В.Г., Глазова М.М., Ковальова В.В., Кравченко Л.І., Мниха Є.В., Муравйова О.І., Погостинської Н.М., Рапопорта В.Ш., Соколовської З.М., Стоянової О.С., Шеремета А.Д., Швиданенко Г.О., Олексюк О.І. та інших. Проте, в розрізі цих досліджень постає питання про їхнє наповнення галузевим змістом. Торгівля як самостійна галузь економіки має специфічні особливості, які об'єктивно впливають на методичні підходи до економічної діагностики діяльності торговельного підприємства. Аналіз досліджень та публікацій з економіки та менеджменту торгівлі показав, що за останні роки проблема вдосконалення методів дослідження діяльності підприємств торгівлі викликала значний інтерес науковців. Широке коло питань цієї проблеми досліджувалося в наукових працях вітчизняних вчених-економістів - Бланка І.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНА ДІАГНОСТИКА ДІЯЛЬНОСТІ ТОРГОВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок