Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОРІВНЯЛЬНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ГОСТРИЙ ІНФАРКТ МІОКАРДА РІЗНИМИ МЕТОДАМИ ТРОМБОЛІТИЧНОЇ ТЕРАПІЇ

ПОРІВНЯЛЬНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ГОСТРИЙ ІНФАРКТ МІОКАРДА РІЗНИМИ МЕТОДАМИ ТРОМБОЛІТИЧНОЇ ТЕРАПІЇ

Назва:
ПОРІВНЯЛЬНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ГОСТРИЙ ІНФАРКТ МІОКАРДА РІЗНИМИ МЕТОДАМИ ТРОМБОЛІТИЧНОЇ ТЕРАПІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,40 KB
Завантажень:
56
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ КАРДІОЛОГІЇ ім. акад. М.Д. СТРАЖЕСКА
ГОЛОБОРОДЬКО БОРИС ІВАНОВИЧ
УДК: 616.127-005. 8-036.11:615.273.55-032
ПОРІВНЯЛЬНА ЕФЕКТИВНІСТЬ
ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА
ГОСТРИЙ ІНФАРКТ МІОКАРДА
РІЗНИМИ МЕТОДАМИ
ТРОМБОЛІТИЧНОЇ ТЕРАПІЇ
14.01.11. – Кардіологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті кардіології ім. акад. М.Д. Стражеска АМН України та в міській клінічній лікарні №3 м. Одеси міського управління охорони здоров'я МОЗ України.
Науковий керівник:
доктор медичних наук, професор Лутай Михайло Ілларіонович, завідуючий відділом атеросклерозу та хронічної ішемічної хвороби серця Інституту кардіології ім. акад. М.Д. Стражеска АМН України (м. Київ).
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор Пархоменко Олександр Миколайович, завідуючий відділом реанімації та інтенсивної терапії Інституту кардіології ім. акад. М.Д. Стражеска АМН України (м. Київ).
доктор медичних наук, професор Тащук Віктор Корнійович, завідувач кафедри кардіології та функціональної діагностики Буковинської державної медичної академії МОЗ України (м. Чернівці).
Провідна установа: Дніпропетровська державна медична академія МОЗ України, кафедра госпітальної терапії №1 та професійної патології.
Захист відбудеться “25” лютого 2003 р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.616.01 при Інституті кардіології ім. акад. М.Д.Стражеска АМН України (03680 м. Київ, вул. Народного ополчення, 5).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту кардіології ім. акад. М.Д.Стражеска АМН України за адресою: 03680 м. Київ, вул. Народного ополчення, 5.
Автореферат розісланий “23” січня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Деяк С.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Захворювання серцево-судинної системи за своєю поширеністю посідають одне з перших місць в економічно розвинутих країнах світу, а ішемічна хвороба серця і її гострі форми є однією з головних причин смерті. [Коваленко В. М., Корнацький В. М., 2002]. Найбільш тяжкий прояв ішемічної хвороби серця - інфаркт міокарда (ІМ). Незважаючи на те, що протягом останнього десятиліття досягнуто значних успіхів в його лікуванні, розповсюдженість і захворюваність на ІМ істотно не змінилися. У зв'язку з цим велику увагу заслуговують такі методи, що можуть бути застосованими з метою обмеження зони некрозу, запобігання тяжким ускладненням і смерті.
Останнім часом доведено, що в розвитку ІМ у більшості хворих визначальним є тромбоз коронарних артерій, що розвивається в місці дестабілізації атеросклеротичної бляшки. З огляду на це, раннє відновлення кровоплину в інфаркт-зумовившій коронарній артерії (ІЗКА) за допомогою фармакологічних і механічних впливів є найбільш перспективним [Braunwald E., 1993], бо припускає обмеження зони некрозу міокарда і зменшення кількості ускладнень. [Ross A. M. et al., 1995]. Щодо консервативних підходів до раннього відновлення кровоплину в ІЗКА, то найбільш ефективним виявився метод системної тромболітичної терапії (ТЛТ) [Topol E. J., 1995]. У дослідженнях з вивчення механізмів дії фібринолітичних препаратів (ФП) було визначено, що вони мають здатність відновлювати прохідність коронарних артерій за рахунок розчинення свіжого тромбу. Відновлена прохідність коронарної артерії, у свою чергу, потребує подальшого лікування для підтримки цього стану і запобігання повторним тромботичним оклюзіям. У міжнародних дослідженнях, проведених останніми роками, вчені мали на меті не тільки пошук найбільш ефективних ФП і режимів їхнього введення, але й виявлення оптимальних шляхів запобігання ретромбозам коронарних артерій, тобто ад'ювантну антикоагулянтну і антитромбоцитарну терапію. І якщо стосовно методів і термінів проведення тромболізису вже розроблено стандартні рекомендації [Van de Verf F. еt al. 1984], то про застосування супровідного антикоагулянтного лікування думки дослідників дотепер залишаються різними [Ohman E.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: ПОРІВНЯЛЬНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ГОСТРИЙ ІНФАРКТ МІОКАРДА РІЗНИМИ МЕТОДАМИ ТРОМБОЛІТИЧНОЇ ТЕРАПІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок