Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІКО-ЕКОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ РАЦІОНАЛЬНОГО ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ МАШИННО-ТРАКТОРНОГО ПАРКУ

ЕКОНОМІКО-ЕКОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ РАЦІОНАЛЬНОГО ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ МАШИННО-ТРАКТОРНОГО ПАРКУ

Назва:
ЕКОНОМІКО-ЕКОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ РАЦІОНАЛЬНОГО ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ МАШИННО-ТРАКТОРНОГО ПАРКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,88 KB
Завантажень:
234
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Харківський національний аграрний університет імені В.В. Докучаєва
БІДИЛО МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ
УДК 504.03:631.17
ЕКОНОМІКО-ЕКОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ
РАЦІОНАЛЬНОГО ФОРМУВАННЯ ТА
ВИКОРИСТАННЯ МАШИННО-ТРАКТОРНОГО ПАРКУ
Спеціальність 08.07.02 - Економіка сільського господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
ХАРКІВ - 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному аграрному університеті
ім. В.В. Докучаєва Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Ульянченко Олександр Вікторович,
Харківський національний аграрний університет
ім. В.В. Докучаєва, завідувач кафедри економічної
кібернетики, декан економічного факультету
Офіційні опоненти: доктор економічних наук,
старший науковий співробітник,
Калінчик Микола Володимирович
Інститут землеробства Української академії
аграрних наук, завідувач відділу економіки, м. Київ
кандидат економічних наук, доцент
Савченко Василь Дмитрович
Харківський національний аграрний університет
ім. В.В. Докучаєва, доцент кафедри організації
виробництва та агробізнесу
Провідна установа: Сумський національний аграрний університет,
кафедра організації сільськогосподарського
виробництва, основ підприємництва і агробізнесу,
Міністерство аграрної політики України
Захист дисертації відбудеться “_7_” квітня 2004 р. о 1030 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.803.01 у Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва за адресою: 62483, Харківська область, Харківський район, п/в “Комуніст-1”, навчальне містечко ХНАУ, корпус 1, к. 213.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського національно-го аграрного університету ім. В.В. Докучаєва за адресою: 62483, Харківська область, Харківський район, п/в “Комуніст-1”, авчальне містечко ХНАУ, корпус 1.
Автореферат розісланий “ 4 “ _березня_ 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.В. Македонський
АГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА
Актуальність теми. Техніко-економічний рівень виробництва продукції рослинництва в Україні залишається низьким. Це стосується насамперед уро-жайності сільськогосподарських культур та обсягів витрат, пов’язаних з виробництвом сільгосппродукції. Однією з причин такого становища є незавершеність формування машинно-тракторного парку (МТП) і пов’язана з цим організаційно-технологічна непогодженість комплектування машинно-тракторних агрегатів (МТА), що призводить до неповного використання їх потенційних можливостей. До кінця не відпрацьоване питання формування й ефективного використання машинно-тракторного парку.
Сучасний стан МТП і науково-практичні аспекти його формування й ефективного використання досліджували Н.А. Артеменко, Я.К. Білоусько, В.Г. Більський, І.Д. Бурковський, П.І. Гайдуцький, В.П. Горячкін, В.Д. Гречкосій, М.І. Грицишин, М.В. Калінчик, Ю.К. Киртбая, І.П. Масло, В.П. Мартьянов, Л.В. Погорілий, П.Т. Саблук, В.Д. Савченко, М.Ф. Соловйов, Е.А. Фінн, М.В. Шахмаєв, В.Й. Шиян та ін. Науково-методичні питання формування та використання машинно-тракторного парку вивчали з використанням методів математичного програмування Л.М. Анічин, М.Є. Браславець, А.Ф. Карпенко, Р.Г. Кравченко, В.Ф. Сухоруков, С.З. Толпєкін, М.М. Тунєєв, О.В. Ульянченко та інші дослідники.
к свідчить практика, посилення інтенсивності обробітку ґрунту все частіше призводить до негативних наслідків. Кожний прохід трактора та ґрунтообробних знарядь веде до переущільнення ґрунту, що негативно позначається на якості наступних обробітків і на урожайності сільськогосподарських культур, вимагає збільшення поточних витрат на їх вирощування. В існуючих методиках формування МТП і визначення ефективності його використання розглядаються питання його кількісного складу, системи економічних показників, які комплексно характеризують ефективність використання техніки. Екологічні ж наслідки дії техніки на довкілля в діючих методиках не розглядаються. Питанням комплексної економіко-екологічної оцінки формування та використання машинно-тракторного парку недостатньо уваги приділяється і в літературних джерелах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЕКОНОМІКО-ЕКОЛОГІЧНІ ЗАСАДИ РАЦІОНАЛЬНОГО ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ МАШИННО-ТРАКТОРНОГО ПАРКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок