Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ТА МОДЕЛІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСТОВІРНОСТІ ІНФОРМАЦІЇ В АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМАХ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ

МЕТОДИ ТА МОДЕЛІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСТОВІРНОСТІ ІНФОРМАЦІЇ В АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМАХ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ

Назва:
МЕТОДИ ТА МОДЕЛІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСТОВІРНОСТІ ІНФОРМАЦІЇ В АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМАХ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,02 KB
Завантажень:
485
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ МАТЕМАТИЧНИХ МАШИН І СИСТЕМ
МАЙСТРЕНКО СВІТЛАНА ЯКІВНА
УДК 681.51:57
МЕТОДИ ТА МОДЕЛІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСТОВІРНОСТІ ІНФОРМАЦІЇ
В АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМАХ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ
05.13.06 - Автоматизовані системи управління та прогресивні
інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата технічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Інституті проблем математичних машин та систем НАН України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Литвинов Валерій Андроникович,
Інститут проблем математичних машин та систем
НАН України, провідний науковий співробітник
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Волошин Олексій Федорович,
Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
професор кафедри математичних методів еколого-
економічних досліджень
 
кандидат технічних наук, старший науковий
співробітник
Ігнатенко Петро Петрович,
Інститут програмних систем НАН України,
завідувач відділу
Провідна установа: Науково-виробнича корпорація
„Київський інститут автоматики”, м. Київ
Захист відбудеться „ 26 ”_квітня___2006 року о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.204.01 в Інституті проблем математичних машин і систем НАН України за адресою: 03187, Київ - 187, проспект Академіка Глушкова, 42.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Інституту проблем математичних машин і систем НАН України за адресою: 031187, Київ-187, проспект Академіка Глушкова, 42.
Автореферат розісланий „16”_березня_ 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук |
Ходак В.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У даний час переважна частина комп'ютерної індустрії орієнтована на створення та ефективне використання АСОУ - людино-машинних систем, призначених для автоматизації процесів прийняття рішень управлінським персоналом підприємств, корпорацій, галузей і т.п. та їхнього подальшого виконання. Людино-машинні системи типу EIS, OLTP і раніше, у минулі десятиліття, займали значне місце в області практичного впровадження автоматизованих систем управління і, відповідно, у проблематиці досліджень фахівців з комп'ютерного управління. В останні роки у зв'язку з інтенсивним розвитком інтегрованих систем планування ресурсів підприємств ( ERP) і систем, орієнтованих на аналіз (інтелектуалізованих систем підтримки прийняття рішень, Ситуаційних центрів), питома вага АСОУ в загальній проблематиці комп’ютеризованих систем управління ще більше зросла.
Незалежно від призначення і характеру АСОУ всі основні функції підтримки прийняття рішень і управління здійснюються на основі облікової моніторингової інформації про стан об'єкта управління. У зв'язку з цим ефективність систем моніторингу об'єкта, збору, підготовки і вводу первинної інформації має визначальне значення для ефективності функціонування АСОУ в цілому.
Серед різноманіття задач проектування ефективних систем збору інформації першорядну роль грає задача забезпечення достовірності даних, що вводять в ЕОМ, зокрема, на основі ефективних технологій спілкування користувача з ЕОМ.
Незважаючи на появу й розвиток нових технологій спілкування людина-ЕОМ та електронізацію документообігу в АСОУ, питома вага традиційних технологій вводу інформації поки залишається досить високою. Документообіг в АСОУ набув рис комбінованого (електронно-паперового), зберігаючи значну частку участі людини у формуванні, підготовці й введенні інформації в ЕОМ. Тому задачі вдосконалення технологій вводу і захисту від помилок людини, як і раніше, залишаються актуальними.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота над дисертацією виконувалася у відділі “Інтелектуальні інформаційно-аналітичні системи” Інституту проблем математичних машин і систем Національної академії наук України в рамках таких держбюджетних фундаментальних тем НАНУ і державних науково-дослідних робіт за договорами з Міністерством оборони України:
1.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МЕТОДИ ТА МОДЕЛІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОСТОВІРНОСТІ ІНФОРМАЦІЇ В АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМАХ ОРГАНІЗАЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок