Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА НАДІЙНОСТІ СТАЛЕВИХ БАЛОК З ДЕФЕКТАМИ

ОЦІНКА НАДІЙНОСТІ СТАЛЕВИХ БАЛОК З ДЕФЕКТАМИ

Назва:
ОЦІНКА НАДІЙНОСТІ СТАЛЕВИХ БАЛОК З ДЕФЕКТАМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,14 KB
Завантажень:
397
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ПОЛТАВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА
СЕМКО ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 624.014.2.004:624.072.211
ОЦІНКА НАДІЙНОСТІ СТАЛЕВИХ БАЛОК З ДЕФЕКТАМИ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Полтава 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Полтавському національному технічному університеті
імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор Пічугін Сергій Федорович, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, завідувач кафедри конструкцій із металу, дерева та пластмас. | Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор Єрмак Євген Михайлович, Українська державна академія залізничного транспорту, професор кафедри будівельних матеріалів, конструкцій та споруд.
кандидат технічних наук, доцент Губій Микола Миколайович, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, доцент кафедри залізобетонних і кам’яних конструкцій та опору матеріалів. |
Захист дисертації відбудеться “20” листопада 2007 року о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.44.052.02 при Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка за адресою:
36011, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24, ауд. 218.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка за адресою:
36011, м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.
Автореферат розісланий “16” жовтня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
В.В. Чернявський |


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В Україні постійно зростає кількість будівель зі сталевими каркасами та робочими майданчиками, які потребують обстеження та реконструкції. Значну частину сталевих несучих конструкцій складають балки перекриттів.
Наявність дефектів балок перекриття змушує вживати заходи щодо їх підсилення або зменшення змінних навантажень. Норми, що існують не охоплюють увесь спектр дефектів сталевих балок, недостатньо враховують їх геометричні параметри та місця розташування дефектів по довжині балок.
В той же час, накопичення статистичних матеріалів щодо розмірів та кількості дефектів разом із розвитком обчислювальної техніки й програмних комплексів відкриває можливості визначення надійності сталевих балок перекриттів з урахуванням впливу експлуатаційних пошкоджень і дефектів при підсиленні та реконструкції.
Отже, дисертаційна робота присвячена актуальній науково-технічній задачі оцінки надійності сталевих балок із дефектами на основі аналізу їх напружено-деформованого стану, виробленню рекомендацій з інженерних методів розрахунку таких конструкцій.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертації відповідає напрямам науково-технічної політики держави в галузі оцінювання технічного стану будівель і споруд згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №409 від 05 травня 1997 р. „Про забезпечення надійності та безпечної експлуатації будівель, споруд та мереж”, Постановою Кабінету Міністрів України №1313 від 20 серпня 2000 р. „Про затвердження програми запобігання і реагування на надзвичайні ситуації технічного і природного характеру на 2000-2005 роки з метою комплексного вирішення проблем захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та в інтересах безпеки окремої людини, суспільства, національного надбання і навколишнього середовища”, рішенням науково-технічної ради Держкомітету будівництва, архітектури та житлової політики (Держбуду) України від 16.11.2001 р. №63 „Про досвід НДІБК щодо вирішення науково-технічних проблем обстеження, оцінки технічного стану та підсилення конструкцій і будівель в умовах стислих термінів будівництва та реконструкції”.
Дисертація виконувалася в розвиток держбюджетної дослідної теми у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка „Розробка методів розрахунку надійності будівельних конструкцій та нормування навантажень на них” (державний реєстраційний номер 0196U000999), вона відповідає напряму наукових досліджень кафедри конструкцій з металу, дерева та пластмас.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОЦІНКА НАДІЙНОСТІ СТАЛЕВИХ БАЛОК З ДЕФЕКТАМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок