Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> уДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ОЦІНКИ МОЖЛИВОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬНИХ ПРОЕКТІВ в УМОВАХ ЗАДАНИХ ОБМЕЖЕНЬ (на прикладі житлового будівництва)

уДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ОЦІНКИ МОЖЛИВОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬНИХ ПРОЕКТІВ в УМОВАХ ЗАДАНИХ ОБМЕЖЕНЬ (на прикладі житлового будівництва)

Назва:
уДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ОЦІНКИ МОЖЛИВОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬНИХ ПРОЕКТІВ в УМОВАХ ЗАДАНИХ ОБМЕЖЕНЬ (на прикладі житлового будівництва)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,06 KB
Завантажень:
113
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА та АРХІТЕКТУРИ
Дадіверіна ЛІЛіЯ МИКОЛАЇВНА
УДК 69.05:658.512.6.001.57
уДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ОЦІНКИ
МОЖЛИВОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬНИХ ПРОЕКТІВ
в УМОВАХ ЗАДАНИХ ОБМЕЖЕНЬ
(на прикладі житлового будівництва)
05.13.22 – управління проектами та розвиток виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
Кірнос Володимир Михайлович, кафедра планування та організації
будівництва ПДАБА, професор.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Павлов Іван Дмитрович, Запорізька державна інженерна академія, завідуючий кафедрою промислового та цивільного будівництва;
кандидат технічних наук, доцент Радкевич Анатолій Валентинович, Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту, начальник кафедри військової підготовки.
Провідна установа
Київський національний університет будівництва та архітектури, кафедра організації та управління будівництва Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 28 лютого 2002 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д08.085.01 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а, ПДАБА, ауд. 202.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а).
Автореферат розісланий 21 січня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Баташева К.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Перехід країни до ринкової економіки і пов'язане з цим утворення різних форм власності привели до зміни виробничо-економічних відносин учасників інвестиційного циклу в капітальному будівництві.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 1369 від 01.09.1998 р. “Про проведення торгів (тендерів) у будівництві” одержання підряду на зведення об'єкта, яке здійснюється за рахунок державного фінансування, може бути тільки на основі конкурсу серед потенційних підрядчиків (тендера). Постанова не заперечує проведення тендерів для визначення підрядника для будівництва об’єктів за рахунок інших джерел фінансування. На стадії підготовки до підрядних торгів, поряд із необхідністю встановлення договірної ціни (ціни тендерної пропозиції), укладення договору між замовником та підрядником у будівельних організаціях виникає проблема оперативної оцінки можливості реалізації, визначення, а також обґрунтування можливої, конкурентоздібної тривалості виконання робіт з урахуванням можливостей учасника конкурсу та заданих обмежень.
Для обґрунтування можливості реалізації проектів, визначення тривалості виконання робіт широко використовуються лінійні графіки Гантта, циклограми або сіткові графіки. Для їх розробки потрібно багато часу, якого на стадії підготовки оферт, як правило, недостатньо. У зв'язку з цим, в процесі підготовки до участі в конкурсній боротьбі за одержання підряду, конкурсантами часто приймаються недостатньо обґрунтовані рішення при оцінці можливості реалізації проектів та тривалості будівництва в умовах заданих обмежень, що позначається на результатах їх участі в тендерах і, в кінцевому підсумку, на результатах їхньої економічної діяльності. Аналіз сучасного досвіду організації та проведення тендерів дає багато таких прикладів.
Виходом з цієї проблеми є широке використання сучасних засобів обробки інформації для дослідження та оцінки можливості реалізації будівельних проектів, обґрунтування раціональної в заданих обмеженнях тривалості їх реалізації.
У зв’язку з цим актуальною є проблема удосконалення методів оцінки можливості реалізації будівельних проектів, обґрунтування раціональної тривалості робіт в умовах заданих обмежень, що забезпечувало б будівельній організації впевненість в перемогу в конкурентній боротьбі за одержання підряду.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: уДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ОЦІНКИ МОЖЛИВОСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬНИХ ПРОЕКТІВ в УМОВАХ ЗАДАНИХ ОБМЕЖЕНЬ (на прикладі житлового будівництва)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок