Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ СТРАТЕГІЧНИМ ПОТЕНЦІАЛОМ ПІДПРИЄМСТВА АПТЕЧНОЇ ТОРГІВЛІ

УПРАВЛІННЯ СТРАТЕГІЧНИМ ПОТЕНЦІАЛОМ ПІДПРИЄМСТВА АПТЕЧНОЇ ТОРГІВЛІ

Назва:
УПРАВЛІННЯ СТРАТЕГІЧНИМ ПОТЕНЦІАЛОМ ПІДПРИЄМСТВА АПТЕЧНОЇ ТОРГІВЛІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,55 KB
Завантажень:
283
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ ІМ. М.ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО
Шаповалов Пилип Олександрович
УДК 658.8:615.12
УПРАВЛІННЯ СТРАТЕГІЧНИМ ПОТЕНЦІАЛОМ ПІДПРИЄМСТВА АПТЕЧНОЇ ТОРГІВЛІ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата економічних наук
Донецьк – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України (м.Донецьк)
Науковий керівник | доктор економічних наук, професор
Азарян Олена Михайлівна,
Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського,
завідувач кафедри маркетингу і комерційної справи
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Заруба Віктор Яковлевич,
Національний технічний університет „Харківський політехнічний інститут”,
завідувач кафедри економічної кібернетики та маркетингового менеджменту
кандидат економічних наук, доцент
Балабаниць Анжеліка Володимирівна, Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського,
доцент кафедри маркетингового менеджменту
Провідна установа | Сумський державний університет Міністерства освіти і науки України, м.Суми, кафедра маркетингу
Захист відбудеться “30” травня 2006 р. о 14 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.055.01 у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського за адресою: 83050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського за адресою: 83017, м. Донецьк, б. Шевченка, 30.
Автореферат розісланий “28” квітня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В.Виноградова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Трансформаційні процеси, що відбуваються сьогодні в економіці України, є багатоаспектною проблемою, яка стосується всіх сторін діяльності підприємств, незалежно від форм власності та сфери діяльності. Умови ринкової економіки висувають до функціонуючих в її межах суб'єктів господарювання ряд вимог. Однією з найбільш значних і важко здійсненних є уміння адаптуватися до зовнішнього середовища, що змінюється.
Для ефективного функціонування і забезпечення конкурентоспроможності підприємств та інших суб'єктів ведення господарства необхідно якісно розвивати матеріально-технічні, структурно-функціональні, соціально-трудові й інші елементи потенціалу. Це обумовлює виняткову увагу керівників підприємницьких структур до ефективного управління технологічними й організаційними змінами, і особливо до алгоритмів визначення і використання їх потенційних соціально-економічних можливостей.
Питанням формування стратегічного потенціалу підприємства в економічній літературі приділяється певна увага, проблемами дослідження потенціалу підприємств різних галузей у певний час займалися ряд учених, таких як: Ассель Г., Анчишкін О.І., Архангельський В.М., Архипов В.М., Балабаниць А.В., Воблий К.Г., Заруба В.Я., Ігнатенко Н.Т., Немчинов В.С., Олексюк О.І., О'Шонессі Дж., Рєпіна І.М., Руденко В.П., Садєков А.А., Струмілін С.Г., Ханжина В., Чернега О.Б., Чернишова Г., Шаховська Л. І. та ін.
Однак інформація з даної проблематики найчастіше носить суперечливий характер. Аналіз наукових праць як вітчизняних, так і зарубіжних авторів свідчить про наявність неоднозначності у розумінні сутності стратегічного потенціалу, що значною мірою ускладнює розробку конкретних практичних рекомендацій щодо його формування та ефективного управління і, таким чином, негативно відбивається на результатах маркетингової діяльності. Тобто додаткового обґрунтування вимагає визначення сутності, структури і механізму формування та управління стратегічним потенціалом підприємства з урахуванням економічної ситуації, яка спостерігається в Україні.
Вітчизняний ринок аптечної торгівлі займає особливе місце у структурі споживчого ринку України, оскільки дана продукція достатньо вагома та соціально значуща.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ СТРАТЕГІЧНИМ ПОТЕНЦІАЛОМ ПІДПРИЄМСТВА АПТЕЧНОЇ ТОРГІВЛІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок