Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ПІДПРИЄМСТВА НА ЗАСАДАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРЕВЕНТИВНИХ ТА КОМПЕНСАЦІЙНИХ ЗАХОДІВ

УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ПІДПРИЄМСТВА НА ЗАСАДАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРЕВЕНТИВНИХ ТА КОМПЕНСАЦІЙНИХ ЗАХОДІВ

Назва:
УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ПІДПРИЄМСТВА НА ЗАСАДАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРЕВЕНТИВНИХ ТА КОМПЕНСАЦІЙНИХ ЗАХОДІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,95 KB
Завантажень:
418
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ “ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
КРИВЦУН ІРИНА МИРОСЛАВІВНА
УДК 338.246.87
УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ПІДПРИЄМСТВА НА ЗАСАДАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРЕВЕНТИВНИХ ТА КОМПЕНСАЦІЙНИХ ЗАХОДІВ
Спеціальність: 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економіки підприємства та інвестицій Національного університету “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент
Загородній Анатолій Григорович,
Національний університет “Львівська
політехніка”, завідувач кафедри обліку та аналізу
Офіційні опоненти - доктор економічних наук, професор
Вітлінський Вальдемар Володимирович,
Київський національний економічний університет, завідувач кафедри економіко-математичних методів
кандидат економічних наук, доцент
Страхарчук Валентина Петрівна,
Львівський банківський інститут, доцент
кафедри економічної кібернетики
Провідна установа - Ужгородський національний університет
кафедра економіки, менеджменту
та маркетингу
 
Захист відбудеться 09.11.2005 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.052.03 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів–13, вул. С. Бандери, 12, IV корпус, ауд. 301б.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів – 13, вул. Професорська,1.
Автореферат розісланий 07.10.2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, д.е.н., проф. Алєксєєв І.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Реформування економіки України на ринкових засадах вимагає адаптації суб’єктів підприємництва до функціонування за умов невизначеності та ризику. Підвищений рівень ризику, притаманний вітчизняному підприємництву, зумовлений не лише несприятливими макроекономічними умовами, але й реальними можливостями суб’єктів підприємництва щодо управління ризиками та вмінням вибирати та реалізовувати найефективніші заходи управління ризиками. Це вимагає з одного боку наявності стабільно функціонуючих суб’єктів інформаційного бізнесу, страхових компаній, послуги яких дають змогу суб’єктам виробничого підприємництва управляти рівнем підприємницького ризику, а з іншого - розробляння та застосування у підприємницькій практиці методики порівняння та вибору найефективніших заходів управління ризиками та методики оцінки економічної ефективності програми управління ризиками загалом.
Теорія управління ризиками налічує численні праці вітчизняних та зарубіжних фахівців. Питанням аналізу, оцінки та управління підприємницьким ризиком присвячені праці Асилбекової Ф., Балабанова І., Бузько І., Верченка П., Вітлінського В., Гуменюка В., Загороднього А., Кузьміна О., Крикавського Є., Логачевої Л., Наконечного І., Нурєєва Р., Петровича Й., Прандецького І., Романченко О., Сельцової Н., Стадницького Ю., Страхарчук В., Уманціва Ю., Устенка О., Уткіна Е., Фере В., Хохлова М., Штефанича Д., Ястремського О., Цельмера Г., Мюглера Й.
Проте в сучасній теорії управління ризиками відсутня систематизована класифікація заходів управління підприємницькими ризиками, не розроблена методика оцінки економічної ефективності та вибору найефективнішого заходу управління ризиками, а також методика оцінки економічної ефективності програми управління ризиками підприємства. Саме ці проблемні питання, їх теоретичне та прикладне значення визначили вибір теми дисертаційного дослідження та її актуальність.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження проводилось у рамках наукового напряму кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету “Львівська політехніка” при виконанні теми “Формування умов забезпечення інвестиційної привабливості підприємств та механізмів залучення іноземних інвестицій” (номер державної реєстрації 0102U001182), затвердженої науково-технічною радою університету, протокол № 12 від 17.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ ПІДПРИЄМСТВА НА ЗАСАДАХ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРЕВЕНТИВНИХ ТА КОМПЕНСАЦІЙНИХ ЗАХОДІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок