Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАРКЕТИНГ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТА ПЕРЕРОБЦІ МОЛОКА

МАРКЕТИНГ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТА ПЕРЕРОБЦІ МОЛОКА

Назва:
МАРКЕТИНГ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТА ПЕРЕРОБЦІ МОЛОКА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,68 KB
Завантажень:
317
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР
“ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ”
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
КАРПЕНКО Марина Олександрівна
УДК 637.1:339.137.2
МАРКЕТИНГ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТА
ПЕРЕРОБЦІ МОЛОКА
08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(економіка сільського господарства і АПК)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному науковому центрі “Інститут аграрної економіки” Української академії аграрних наук.
Науковий керівник – | доктор економічних наук, академік УААН,
Гладій Михайло Васильович,
Верховна Ради України,
голова Комітету аграрної політики
та земельних відносин
Офіційні опоненти: |
доктор економічних наук, професор
ІЛЬЧУК Микола Максимович,
Національний аграрний університет,
завідувач кафедри організації агробізнесу
кандидат економічних наук,
cтарший науковий співробітник
КОРЖИНСЬКИЙ Михайло Пахомович,
ННЦ “Інститут аграрної економіки” УААН,
провідний науковий співробітник відділу
форм господарювання
Захист відбудеться 9 жовтня 2007 р. о 1300 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.350.01 в Національному науковому центрі “Інститут аграрної економіки” УААН за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, 3-й поверх, конференц-зал, к. 317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” УААН за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, 2-й поверх, к. 212.
Автореферат розісланий 7 вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук О.Г. Шпикуляк


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Молокопродуктовий підкомплекс відіграє важливу роль у стабілізації національної аграрної економіки, оскільки його функціонування має кореляційний вплив на рівень розвитку інших галузей економіки і соціальної сфери. Трансформація аграрного сектору економіки України зумовлює необхідність проведення комплексних наукових досліджень, спрямованих на вивчення питань регіональних особливостей формування ринку молока і молочних продуктів у контексті докорінної зміни відносин власності та створення підприємств нового типу. Молокопродуктовий підкомплекс – це важлива складова агропромислового господарства, де розвивається високотехнологічне виробництво і нарощуються потужності. Проте посилення конкуренції у зв'язку із вступом до Світової організації торгівлі, зростання вимог споживачів до якості продукції викликає необхідність в адаптуванні підприємницьких дій до принципів сучасного маркетингу і використання їх з метою здобуття конкурентоспроможних переваг продукції молокопродуктового підкомплексу.
В системі “виробництво переробка споживання” тісно переплітаються економічні інтереси всіх учасників маркетингового ланцюга. Товаровиробник зацікавлений якомога дорожче продати молокосировину переробним підприємствам. Бажання останніх – як можна дешевше закупити сировину й дорожче реалізувати продукцію.
Теоретико-методологічні та прикладні питання маркетингу молока і молокопродукції та підвищення її конкурентоспроможності відображені у працях вітчизняних та зарубіжних вчених-економістів: В.Г. Андрійчука, В.І. Бойка, В.Н. Зимовця, М.М. Ільчука, Д.Г.Карича, М.В.Калінчика, П.К.Канінського, С.Р.Камілової, М.П.Коржинського, Ф. Котлера, В.Я.Месель-Веселяка, Т.Л. Мостенської, О.М.Могильного, М.Портера, Л. Розана, П.Т. Саблука, А. Сміта, В.М. Трегобчука, О.М. Шпичака, В.В. Юрчишина та ін.
Але у більшості праць наукові пошуки були спрямовані на вивчення ринку без достатнього взаємозв’язку з розвитком попиту і пропозиції якісної продукції. Багато проблем в аграрній сфері роками не знаходять свого вирішення, зокрема: ресурсне забезпечення підприємств на селі, подолання безробіття, усунення диспаритету цін на промислову та сільськогосподарську продукцію та інші, вирішення яких сприятиме підвищенню конкурентоспроможності аграрних і переробних підприємств.
Важливість вирішення проблеми підвищення конкурентоспроможності аграрних і молокопереробних підприємств та організації маркетингу і недостатнє її вивчення в Україні зумовили вибір теми дисертаційної роботи, мету, структуру та напрями дослідження і визначають її актуальність.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МАРКЕТИНГ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ПО ВИРОБНИЦТВУ ТА ПЕРЕРОБЦІ МОЛОКА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок