Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОД ПОБУДОВИ РОЗВ’ЯЗКІВ НЕЛІНІЙНИХ КРАЙОВИХ ЗАДАЧ ТЕОРІЇ ПРЯМОКУТНИХ ПЛАСТИН

МЕТОД ПОБУДОВИ РОЗВ’ЯЗКІВ НЕЛІНІЙНИХ КРАЙОВИХ ЗАДАЧ ТЕОРІЇ ПРЯМОКУТНИХ ПЛАСТИН

Назва:
МЕТОД ПОБУДОВИ РОЗВ’ЯЗКІВ НЕЛІНІЙНИХ КРАЙОВИХ ЗАДАЧ ТЕОРІЇ ПРЯМОКУТНИХ ПЛАСТИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,58 KB
Завантажень:
171
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПАСІЧНИК Володимир Анатолійович
УДК 539.3
МЕТОД ПОБУДОВИ РОЗВ’ЯЗКІВ
НЕЛІНІЙНИХ КРАЙОВИХ ЗАДАЧ
ТЕОРІЇ ПРЯМОКУТНИХ ПЛАСТИН
01.02.04 – механіка деформівного твердого тіла
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фізико-математичних наук
Дніпропетровськ
2003


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі математичного моделювання Дніпропетровського національного університету Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник
доктор фізико-математичних наук, професор Кузьменко Василь Іванович,
Дніпропетровський національний університет,
професор кафедри математичного моделювання
Офіційні опоненти:
доктор фізико-математичних наук, професор Карнаухов Василь Гаврилович,
Інститут механіки НАН України (м. Київ),
завідувач відділу термопружності
доктор фізико-математичних наук, професор Павленко Анатолій Васильович,
Національна металургійна академія України (м. Дніпропетровськ),
завідувач кафедри вищої математики
Провідна установа
Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”
Міністерства освіти і науки України, кафедра прикладної математики
Захист дисертації відбудеться “27” лютого 2004 р. о 14 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.051.10 при Дніпропетровському національному університеті за адресою: 49700, м. Дніпропетровськ, пр. К.Маркса, 35, корп.3.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Дніпропетровського націо--нального університету за адресою: 49700, м. Дніпропетровськ, пров. Науковий, 13.
Автореферат розісланий “17” січня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, доцент А. П. Дзюба


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Тонкі пружні пластини мають широке застосування як основні елементи конструкцій у різних галузях сучасної техніки. При цьому вимоги до міцності таких конструкцій постійно зростають. У зв’язку з цим важливе значення має розробка методів побудови розв’язків та дослідження крайових задач теорії пластин на основі математичних моделей, що описуються нелінійними диференціаль-ними рівняннями.
Основи сучасної теорії побудови розв’язків нелінійних крайових задач закладено у фундаментальних роботах А.Пуанкаре, О.М.Ляпунова, О.М.Кри-лова, Г. Каудерера, В.В. Болотіна, І.Г. Бубнова, Е.І. Григо-люка, М.М. Боголю-бова, Ю.О.Митро-польского, А.О.Дородніцина, С.П.Тимошенко, М.М. Моісє---єва, О.М. Гузя, Ю.М. Неміша, Я.Ф. Каюка, В.Л. Рвачева та багатьох інших зарубіжних і вітчизняних вчених.
Актуальність теми. Напружено-деформова-ний стан пластин для більшості випадків їх практичного застосування більш точно описується нелінійними математичними моделями, що враховують як згин, так і видовження серединної поверхні пластини. У зв’язку з цим проблема розробки аналітичних методів побудови розв’язків і дослідження відповідних нелінійних крайових задач статики теорії пластин на основі нелінійних моделей Кірхгофа-Бергера є досить актуальною. Особливо важливе значення для удосконалення і широкого застосу-вання пластин у інженерній практиці має розробка методів побудови розв’язків та дослідження нелінійних моделей теорії пластин у разі складних крайових умов, що не допускають відокремлення просторових змінних. У роботі для побудови розв’язків вказаних задач запропоновано новий асимптотичний підхід на основі методів збурення виду крайових умов та дробово-раціонального перетворення Паде одержаного відрізку ряду збурень. Запропонований підхід дозволяє отримати якісну інформацію про напружено-деформований стан пластини, а також дає можливість провести дослідження впливу різних факторів, таких як геометричні, фізичні характеристики та умови закріплення на поведінку конструкції.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана у відповідності з планами кафедри математичного моделювання Дніпропетровського національного університету і пов’язана з розробкою координованої Міністерством освіти і науки України держбюджетної теми №04-26-97 “Розробка математичних моделей і методів дослідження деформування, ушкодження і контактної взаємодії елементів конструкцій з урахуванням ускладнюючих факторів їх функціонування”, виконавець Дніпропетровський національний університет (№0197U000665).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МЕТОД ПОБУДОВИ РОЗВ’ЯЗКІВ НЕЛІНІЙНИХ КРАЙОВИХ ЗАДАЧ ТЕОРІЇ ПРЯМОКУТНИХ ПЛАСТИН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок