Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІЗМИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ОРГАНАМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ З РОЗВИТКУ ТУРИСТСЬКО-РЕКРЕАЦІЙНИХ ТЕРИТОРІЙ

МЕХАНІЗМИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ОРГАНАМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ З РОЗВИТКУ ТУРИСТСЬКО-РЕКРЕАЦІЙНИХ ТЕРИТОРІЙ

Назва:
МЕХАНІЗМИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ОРГАНАМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ З РОЗВИТКУ ТУРИСТСЬКО-РЕКРЕАЦІЙНИХ ТЕРИТОРІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,49 KB
Завантажень:
461
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ
КРАПІВІНА ГАЛИНА ОЛЕКСІЇВНА
УДК 352.075.1:338.49
МЕХАНІЗМИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ
ОРГАНАМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ З РОЗВИТКУ
ТУРИСТСЬКО-РЕКРЕАЦІЙНИХ ТЕРИТОРІЙ
Спеціальність 25.00.02 – Механізми державного управління
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата
наук з державного управління
Донецьк – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Славенко Едвін Ігорович,
Донецький державний університет
управління Міністерства освіти і науки
України, завідувач кафедри інформаційних
технологій.
Офіційні опоненти:
доктор наук з державного управління, професор Шапоренко Ольга Іванівна, Донецький державний університет управління Міністерства освіти та науки України, завідуюча кафедрою екологічного менеджменту;
кандидат економічних наук Кобанець Людмила Олександрівна, Донецький інститут туристичного бізнесу, доцент кафедри менеджменту
Захист відбудеться 19 лютого 2008 року о 12-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.107.01 у Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, пр-т Б.Хмельницького, 108, ауд 201.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донецького державного університету управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163а.
Автореферат розісланий 18 січня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Клейнер Я.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Побудова системи державного управління туристсько-рекреаційними територіями шляхом поєднання активного державного впливу та ринкових відносин є важливою умовою стабілізації стану туристсько-рекреаційної сфери в країні. Підвищення ефективності і результативності державного управління неможливо здійснити без наукового забезпечення прийняття державних управлінських рішень, зокрема регіонального рівня.
Відповідно це суттєво змінює роль державного органу та його функції, потребує удосконалення державного управління, зокрема механізмів прийняття рішень. Їх аналітичне дослідження забезпечується синтезом міждисциплінарних наук. Методологічною основою синтезу є комплексний науковий підхід до прийняття державних управлінських рішень. А він припускає впровадження системного аналізу у теорію і практику державного управління туристсько-рекреаційними територіями.
Оскільки суттю регіональної політики є, насамперед, розвиток територій, то, здійснюючи її, державні органи створюють ринкове конкурентне середовище. Підвищити у ньому ефективність інвестиційних рішень з вибору туристсько-рекреаційних територій можливо шляхом запровадження в практику державного управління оцінки інвестиційної та публічної привабливості територій. Отже, перехід до умов ринкової економіки потребує таких механізмів прийняття рішень державними органами з розвитку туристсько-рекреаційних територій, які надають інвесторові конкурентні переваги.
Вивчення наукової літератури та аналіз світового досвіду державного управління розвитком туристсько-рекреаційних територій показує, що сучасний стан проблеми потребує розробки механізмів вибору територій, який враховує інтереси суспільства та інвесторів, а також набутки вітчизняного і закордонного досвіду у туристсько-рекреаційній сфері.
Значною мірою визначена ситуація зумовлена тим, що така проблема не дістала належного науково-теоретичного вирішення. Що свідчить про необхідність теоретико-методологічного дослідження механізмів прийняття рішень державними органами щодо вибору пріоритетних для інвестування туристсько-рекреаційних територій, визначення напрямів удосконалення взаємодії органів державної влади, туристсько-рекреаційних територій, споживачів та інвестора, а також удосконалення технології прийняття відповідних рішень державним органом.
Віддаючи належне теоретичному осмисленню вказаних питань у працях вітчизняних та закордонних вчених: Б.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МЕХАНІЗМИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ОРГАНАМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ З РОЗВИТКУ ТУРИСТСЬКО-РЕКРЕАЦІЙНИХ ТЕРИТОРІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок