Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИЗНАЧЕННЯ ПАРАМЕТРІВ ДИНАМІЧНОЇ ЯКОСТІ ТОКАРНИХ ВЕРСТАТІВ НА ОСНОВІ ІМІТАЦІЙНОГО СТОХАСТИЧНОГО НАВАНТАЖЕННЯ

ВИЗНАЧЕННЯ ПАРАМЕТРІВ ДИНАМІЧНОЇ ЯКОСТІ ТОКАРНИХ ВЕРСТАТІВ НА ОСНОВІ ІМІТАЦІЙНОГО СТОХАСТИЧНОГО НАВАНТАЖЕННЯ

Назва:
ВИЗНАЧЕННЯ ПАРАМЕТРІВ ДИНАМІЧНОЇ ЯКОСТІ ТОКАРНИХ ВЕРСТАТІВ НА ОСНОВІ ІМІТАЦІЙНОГО СТОХАСТИЧНОГО НАВАНТАЖЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,80 KB
Завантажень:
306
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ“
КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Кравець Олександр Михайлович
УДК 621.941.08:620.178.5.05
ВИЗНАЧЕННЯ ПАРАМЕТРІВ ДИНАМІЧНОЇ ЯКОСТІ
ТОКАРНИХ ВЕРСТАТІВ НА ОСНОВІ ІМІТАЦІЙНОГО СТОХАСТИЧНОГО НАВАНТАЖЕННЯ
Спеціальність 05.03.01 - "Процеси механічної обробки,
верстати та інструменти"
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" на кафедрі "Конструювання верстатів та машин"
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор, Струтинский Василь Борисович, завідувач кафедри "Конструювання верстатів та машин" у Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут"
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, Лупкін Борис Володимирович, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", професор кафедри "Інструментальне виробництво",
кандидат технічних наук, доцент, Данильченко Юрій Михайлович, Тернопільський державний технічний університет ім. І. Пулюя , доцент кафедри "Верстатно-інструментальні системи автоматизованого виробництва".
Провідна установа:
Одеський державний політехнічний університет, кафедра “Металорізальні верстати, метрологія і сертифікація“, Міністерство освіти України, м. Одеса.
Захист відбудеться "21" травня 2001 р. о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.002.11 при Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут" за адресою: 03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37, навчальний корпус № 1, ауд. 214.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" за адресою: 03056, м. Київ, проспект Перемоги, 37.
Автореферат розісланий "20" квітня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради, кандидат технічних наук Семенов О.В
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Випробування дослідних зразків верстатів провадиться як глибоке експериментальне дослідження його характеристик із застосуванням сучасних метрологічних засобів і реєструючої апаратури, засноване на теоретичних розробках і ретельному аналізі всіх основних чинників, що визначають працездатність верстата.
Однак методологія випробувань практично не зазнала принципових змін з того часу, коли були розроблені методи випробування верстатів на геометричну точність. Сталася лише послідовна поява нових видів випробувань, пов'язаних з оцінкою тих або інших чинників, що впливають на працездатність верстата.
Всі види випробувань проводяться відособлено, в той час як показники верстата різні при одночасній і послідовній дії чинників.
Звичайно основною перевіркою якості верстата є оцінка геометричної або кінематичної точності його елементів. Ці перевірки здійснюються, як правило, на верстаті, що не працює. Потім проводяться випробування для оцінки впливу жорсткості, теплових деформацій, вібрацій. Таким чином, всі випробування проводяться роздільно, штучно виділяючи дію чинника, що досліджується. Разом з тим дослідження показують, що лише аналіз одночасно діючих чинників дає правдиву інформацію про характеристики верстата. Виміряні характеристики верстата можуть істотно відрізнятися при послідовному і одночасному визначенні геометричної точності, жорсткості, теплових деформацій, накладанні вібрацій. Різні результати дають випробування, проведені в статичному стані та при русі вузлів верстата на холостому ходу і під навантаженням.
Разом з тим підвищення ефективності методів випробування і діагностування металорізальних верстатів і іншого технологічного обладнання для оцінки їх технічного рівня, отримання найбільш повної інформації про стан машини по параметрах якості, прогнозування надійності на стадії випробування дослідного зразка, скорочення часу проведення випробувань є необхідною умовою для успішного розвитку вітчизняного верстатобудування.
Розв'язання цих питань безпосередньо пов'язане зі скороченням термінів освоєння нових моделей верстатів, підвищенням їх якості і надійності, скороченням витрат на ремонт і технічне обслуговування, з отриманням інформації для управління якістю при виготовленні верстатів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ВИЗНАЧЕННЯ ПАРАМЕТРІВ ДИНАМІЧНОЇ ЯКОСТІ ТОКАРНИХ ВЕРСТАТІВ НА ОСНОВІ ІМІТАЦІЙНОГО СТОХАСТИЧНОГО НАВАНТАЖЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок