Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФІНАНСОВИЙ ТА ВНУТРІШНЬОГОСПОДАРСЬКИЙ ОБЛІК ЗАТРАТ ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ (на матеріалах підприємств переробної промисловості АПК України)

ФІНАНСОВИЙ ТА ВНУТРІШНЬОГОСПОДАРСЬКИЙ ОБЛІК ЗАТРАТ ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ (на матеріалах підприємств переробної промисловості АПК України)

Назва:
ФІНАНСОВИЙ ТА ВНУТРІШНЬОГОСПОДАРСЬКИЙ ОБЛІК ЗАТРАТ ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ (на матеріалах підприємств переробної промисловості АПК України)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,88 KB
Завантажень:
100
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СОПКО Валерія Василівна
УДК 657.471
ФІНАНСОВИЙ ТА ВНУТРІШНЬОГОСПОДАРСЬКИЙ ОБЛІК ЗАТРАТ ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ
(на матеріалах підприємств переробної промисловості АПК України)
08.06.04. – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
 
Київ – 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі обліку в промисловості Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Єфіменко Василь Іванович,
Київський національний економічний університет,
декан обліково-економічного факультету,
професор кафедри обліку в промисловості
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Кірейцев Григорій Герасимович,
Національний аграрний університет,
професор кафедри бухгалтерського обліку та аудиту
кандидат економічних наук, доцент
Редько Олександр Юрійович,
Інститут статистики, обліку і аудиту Держкомстату України, професор Національного центру обліку та аудиту
Провідна установа: Тернопільська академія народного господарства, кафедра аудиту, Міністерство освіти та науки України, м. Тернопіль
Захист відбудеться “ 9 ” листопада 2001 р. о 16-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.02 у Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 317.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1.
Автореферат розісланий “ 8 ” жовтня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.М.Поддєрьогін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Вирішити проблему ефективного розвитку та економічного зростання переробних підприємств України неможливо без вдосконалення системи менеджменту і, передусім, менеджменту затрат, доходів та результатів виробничої діяльності. В системі управління виробництвом важливе місце займає бухгалтерський облік, центральне місце в якому посідає облік затрат, доходів та визначення результатів діяльності по виробництву продукції. На основі даних про розмір та види затрат працівники управлінського апарату підприємства отримують інформацію про стан використання ресурсів, формування собівартості продукції на підприємстві, у результаті чого з’являється можливість здійснювати контроль за кількісними та якісними показниками, регулювати процес виробництва, приймати управлінські рішення. Інакше кажучи, задля прийняття своєчасних оперативних і тактичних рішень щодо управління затратами та результатами різних найменувань і гатунків виробів необхідна своєчасна, достовірна і аналітична інформація, яка може бути забезпечена лише бухгалтерським обліком підприємства та безпосередньо залежить від його якості.
Загальні проблеми обліку затрат та калькулювання собівартості продукції в умовах ринкової економіки досліджувались багатьма економістами України. Значну увагу їм приділили в своїх працях Білуха М.Т., Бородкін О.С., Бутинець Ф.Ф., Валуєв Б.І., Герасимович А.М., Голов С.Ф., Гуцайлюк З.В., Єфіменко В.І., Завгородній В.П., Кірейцев Г.Г., Кузьмінський А.М., Кужельний М.В., Лінник В.Г., Литвин Б.М., Пушкар М.С., Рудницький В.С., Свідерський Є.І., Сопко В.В., Ткаченко Н.М., Фаріон І.Д., Чумаченко М.Г., Шкарабан С.І. та інші.
Проте питання бухгалтерського обліку затрат і калькулювання собівартості продукції, доходів та результатів на переробних підприємствах АПК України в сучасних умовах ринкової економіки розкриті недостатньо та потребують додаткового дослідження.
Діюча методика бухгалтерського обліку затрат та калькулювання виробничої собівартості продукції, що застосовується на переробних підприємствах, не в повній мірі відповідає сучасним умовам господарювання. З іншого боку, використання зарубіжних методик вимагає їх пристосування до специфіки організації виробництва на вітчизняних підприємствах. Недостатньо уваги приділяється питанням автоматизації бухгалтерського обліку затрат, калькулювання виробничої собівартості продукції та інтеграції технічних засобів обробки і передачі економічної інформації на базі створення АРМ бухгалтера.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФІНАНСОВИЙ ТА ВНУТРІШНЬОГОСПОДАРСЬКИЙ ОБЛІК ЗАТРАТ ВИРОБНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ (на матеріалах підприємств переробної промисловості АПК України)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок