Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОЕКТУВАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ЛІТАКІВ З ВРАХУВАННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ РЕАЛІЗАЦІЇ СИЛОВИХ ПОСАДОК

ПРОЕКТУВАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ЛІТАКІВ З ВРАХУВАННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ РЕАЛІЗАЦІЇ СИЛОВИХ ПОСАДОК

Назва:
ПРОЕКТУВАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ЛІТАКІВ З ВРАХУВАННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ РЕАЛІЗАЦІЇ СИЛОВИХ ПОСАДОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
11,79 KB
Завантажень:
106
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
Державний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського
«Харківський авіаційний інститут»
Спеціалізована вчена рада Д64.062.03
ГАЛУНЕНКО Олександр Васильович
УДК 629.135.2
ПРОЕКТУВАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ЛІТАКІВ
З ВРАХУВАННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ РЕАЛІЗАЦІЇ
СИЛОВИХ ПОСАДОК
05.07.02 – проектування літальних апаратів
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків 2000
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Авіаційному науково-технічному комплексі ім. О.К. Антонова Міністерства промислової політики України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Балабуєв Петро Васильович,
АНТК «Антонов», Генеральний конструктор
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Малашенко Лев Олександрович,
Державний аерокосмічний
університет ім. М.Є. Жуковського
«ХАІ», декан факультету
кандидат технічних наук
Богуля Микола Сергійович,
Український державний
навчально-сертифікаційний центр
цивільної авіації, директор
Провідна установа: Дніпропетровський державний університет,
Міністерство освіти і науки України,
м. Дніпропетровськ
Захист відбудеться ___ _________ 2000 р. о ______ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.062.03 в Державному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського «ХАІ» за адресою: 61070, м. Харків-70, вул. Чкалова, 17.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «ХАІ», 61070, м. Харків-70, вул. Чкалова, 17.
 
Автореферат розісланий ___ _____________ 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Шеломов М.А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зростання швидкостей польоту і польотних мас сучасних пасажирських і транспортних літаків неминуче тягне за собою збільшення потрібних розмірів ЗПС.
Збільшення розмірів ЗПС є небажаним як у воєнному, так і в економічному аспекті: тягне за собою уразливість великих аеродромів, концентрацію навколо них авіаційної техніки, а вартість 1м ЗПС перевищує 2500 дол. США.
Для військово-транспортних літаків це особливо актуально, тому що експлуатація їх під час військових конфліктів передбачається на коротких малопідготовлених майданчиках довжиною 600-900 м і, як правило, без наземних засобів забезпечення посадки. Тому літакам КЗП потрібні автономні засоби і ефективні методи заходу на посадку, які забезпечують достатню точність і безпеку.
Зараз програми по створенню сучасних транспортних літаків КЗП реалізуються в європейських країнах НАТО, США, Росії і Україні.
У зв’язку з цим проектування транспортних літаків на базі розробки і досліджень методів їх силових посадок в режимі КЗП, які забезпечують достатню точність і безпеку, представляється актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Ця робота є частиною комплексних досліджень і НДДКР, які проводяться АНТК “Антонов” в межах “Угоди між урядами Російської Федерації і України про подальше співробітництво в забезпеченні створення, спільного серійного виробництва і поставок в експлуатацію оперативно-тактичного і військово-транспортного літака Ан-70 і транспортного літака Ан-70Т с двигунами Д-27” від 24.06.1993 р., Міжнародного консорціуму “Середній транспортний літак” (лютий 1996 р.), Міжнародної програми євролітака Ан-7Х (1999 р.).
Мета і задачі дослідження. Метою є розробка і апробування методів високоточних і безпечних силових посадок транспортних літаків в режимі КЗП, які реалізують сучасні світові вимоги.
Для досягнення цієї мети в дисертації сформульовані і вирішені такі задачі:
-
експериментально-теоретичне дослідження силових посадок транспортних літаків в режимі КЗП;
-
розробка і вдосконалення інструментальних методів забезпечення точного приземлення транспортного літака в режимі КЗП за допомогою системи колліматорної індикації;
-
розробка і дослідження посадки транспортного літака в режимі КЗП з автоматичним обмеженням вертикальної швидкості приземлення в системі керування і методу посадки за допомогою звукової індикації;
-
експериментальна апробація і доводка методів силової посадки транспортного літака в режимі КЗП в процесі льотних випробувань літака Ан-70.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: ПРОЕКТУВАННЯ ТРАНСПОРТНИХ ЛІТАКІВ З ВРАХУВАННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ РЕАЛІЗАЦІЇ СИЛОВИХ ПОСАДОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок