Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИКА РОЗСЛІДУВАННЯ ЗЛОЧИНІВ, ПОВ`ЯЗАНИХ З ПОРУШЕННЯМ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ

МЕТОДИКА РОЗСЛІДУВАННЯ ЗЛОЧИНІВ, ПОВ`ЯЗАНИХ З ПОРУШЕННЯМ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ

Назва:
МЕТОДИКА РОЗСЛІДУВАННЯ ЗЛОЧИНІВ, ПОВ`ЯЗАНИХ З ПОРУШЕННЯМ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,08 KB
Завантажень:
138
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
АКАДЕМІЯ ПРИКОРДОННИХ ВІЙСЬК УКРАЇНИ
ім. БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
Сич Василь Олексійович
УДК 344.1:343.9
МЕТОДИКА РОЗСЛІДУВАННЯ ЗЛОЧИНІВ, ПОВ`ЯЗАНИХ З ПОРУШЕННЯМ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ
Спеціальність 20.02.03
Військове право; військові аспекти міжнародного права
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Здобувач В. Сич
Хмельницький - 1998
Дисертація є рукописом.
Робота виконана на кафедрі кримінального права та кримінального процесу Академії Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького Державного комітету у справах охорони державного кордону України.
Науковий керівник
доктор юридичних наук, професор
БАХІН Володимир Петрович, Національна академія внутрішніх справ України, професор кафедри криміналістики.
Офіційні опоненти
доктор юридичних наук, професор
КЛИМЕНКО Ніна Іванівна, Київський національний університет ім Т. Г. Шевченка, професор кафедри криміналістики;
кандидат юридичних наук, доцент
БЕРНАЗ Василь Дмитрович, Одеський інститут внутрішніх справ МВС України, начальник кафедри кримінального процесу та криміналістики.
Провідна установа
Академія Служби безпеки України, кафедра криміналістики, м. Київ.
Захист відбудеться “ 9 ” лютого 1999 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 70.705.02 Академії Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького за адресою:
280003, м. Хмель-ницький , вул. Шевченка, 46.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Академії ПВУ.
Автореферат розісланий “ 30 “ грудня 1999 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат педагогічних наук, доцент А. В. Галімов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним із найбільш характерних завдань сучасного етапу розвитку нашого суспільства є подальше удосконалення всенародної державності, зміцнення правопорядку. Основою цього процесу є проведення цілеспрямованої, послідовної та рішучої боротьби з правопорушеннями та злочинністю. Підвищення ефективності боротьби із злочинністю є дуже важливим загальнодержавним завданням, успішне вирішення якого потребує широкого комплексного підходу та великої напруженої праці. Лише в цьому випадку можна вести мову про подальше удосконалення нашого способу життя та розбудову демократичної правової держави.
В указах Президента, в постановах вищих органів державної влади відзначається, що кризові явища в економіці, гострий дефіцит у працевлаштуванні, протиріччя та труднощі у соціальній, духовній та інших сферах громадського життя, послаблення дисципліни та відповідальності сприяють росту протиправних дій. З кожним роком збільшується кількість тяжких злочинів.
У зв`язку з цим, від успіху боротьби із злочинністю і, особливо, з її організованими формами, багато в чому залежить моральнополітичний клімат у суспільстві та його відродження.
Виконання правоохоронними органами своїх основних функцій прямо залежить від використання у їх діяльності досягнень науково-технічного прогресу, наукових розробок, зокрема криміналістики. Як і інші напрями теоретичних досліджень в області юриспруденції, криміналістична наука покликана внести свій посильний вклад у захист нашої державності та інтересів громадян.
Сьогоді виникла необхідність масштабного аналізу та узагальнення тих новацій, котрі характеризують сучасний стан злочинності та умови боротьби з нею. Це продиктовано потребами оперативно-розшукової та слідчої практики. Динамічність розвитку криміналістичної науки визначає необхідність змін минулих поглядів на науку, її вузлові проблеми, певну переоцінку існуючих та розробку нових концепцій і теорій.
У забезпеченні національної безпеки України важлива роль належить органам Служби безпеки та прикордонній охороні. Умови та завдання їх діяльності, істотно змінилися на даному етапі розвитку України як незалежної суверенної держави. У зв`язку з цим змінився характер злочинів проти держави, особливості скоєння цих злочинів.Це обумовлено як соціально-економічними перетвореннями в суспільстві, так і зорієнтованістю політики держави на розвиток міжнародного співробітництва, розширення контактів з іншими країнами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МЕТОДИКА РОЗСЛІДУВАННЯ ЗЛОЧИНІВ, ПОВ`ЯЗАНИХ З ПОРУШЕННЯМ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок