Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Підвищення надійності транспортного обслуговування при здійсненні експедиційної діяльності (на прикладі міжнародних автомобільних перевезень)

Підвищення надійності транспортного обслуговування при здійсненні експедиційної діяльності (на прикладі міжнародних автомобільних перевезень)

Назва:
Підвищення надійності транспортного обслуговування при здійсненні експедиційної діяльності (на прикладі міжнародних автомобільних перевезень)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,06 KB
Завантажень:
456
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство освіти і науки України
Національний транспортний університет
Іванов Денис Вадимович
УДК 656.13.58
Підвищення надійності транспортного обслуговування при здійсненні експедиційної діяльності (на прикладі міжнародних автомобільних перевезень)
05.22.01 - Транспортні системи
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук
Київ - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Воркут А. І.
Національний транспортний університет, завідувач кафедри “Транспортні системи та маркетинг“
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Лігум Ю.С.,
Національний транспортний університет, завідувач кафедри “Економіка та інформатика”;
кандидат технічних наук, Легенький Г.М.
Міністерство транспорту України, начальник департаменту транс- портної політики
Провідна установа:
Державний науково-дослідний та проектний інститут автомобільного транспорту “ДержавтотрансНДІПроект”,відділ вантажних перевезень
Міністерства транспорту України, м.Київ
Захист відбудеться "17" жовтня 2002 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.059.02 при Національному транспортному університеті за адресою: 01010, м.Київ, вул..Суворова,1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного транспортного університету за адресою:01103, м.Київ, вул.Кіквідзе,42.
Автореферат розісланий "14" вересня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Дзюба О.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність. Державною програмою розвитку транспортної галузі, що затверджена Кабінетом Міністрів України, серед пріоритетних завдань передбачено відновлення, стабілізація та подальше нарощування обсягів транзитних перевезень, утвердження України як транзитної держави. Збільшення питомої ваги українських підприємств на ринку міжнародних перевезень вантажів, розширення, в тому числі, обсягів автотранспортних послуг можливе лише за рахунок загального зростання рівня їх конкурентоспроможності через розвиток інфраструктури перевезень, модернізацію парку рухомого складу та оптимізацію його структури, впровадження сучасних технологій перевезень.
Транспортно-експедиційні підприємства (ТЕП), як елемент інфраструктури, працюють на стику різних видів транспорту, взаємодіють із закордонними експедиторами та перевізниками, і в значній мірі формують вимоги до надійного та якісного транспортного обслуговування.
З метою більш повного та кваліфікованого контролю та регулювання транспортного процесу сучасні ТЕП виконують митно-брокерські, складські, консалтингові послуги, впливають на процес тарифоутворення, як перевізник за договором виступають в якості гаранта та кредитора. Таким чином, при взаємодії з усіма учасниками транспортного процесу вони приймають на себе ризики замовників та безпосередніх виконавців перевезень. Можливість підвищення ефективності їх функціонування, мінімізація ризиків прийняття рішень, в першу чергу, забезпечується повнотою та якістю інформації, що є головним ресурсом в діяльності ТЕП.
Ринок транспортно-експедиційного обслуговування (ТЕО) на Україні зараз лише проходить етап початкового формування. Створені на протязі останніх 10 років близько 2,5 тис. ТЕП за своїм технічним, організаційним та професійним рівнем не відповідають аналогічним підприємствам країн Західної Європи, які мають тривалий досвід роботи в умовах ринкової економіки, сталу законодавчу базу, відпрацьовані механізми державного регулювання та корпоративного впливу, що сприяють розвитку підприємницької діяльності в даному напрямку.
Досягти високої конкурентоспроможності, забезпечити гарантоване виконання транспортно-експедиційних послуг, високу надійність перевезень відчизняні ТЕП зможуть лише на основі використання сучасних методів формування та обробки інформації, технологій випрацювання рішень в процесах планування та управління, що базуються на врахуванні стану об'єкту управління та можливих наслідків прийняття рішень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Підвищення надійності транспортного обслуговування при здійсненні експедиційної діяльності (на прикладі міжнародних автомобільних перевезень)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок