Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБҐРУНТУВАННЯ СТРУКТУРИ І КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ СИНФАЗНИХ МАШИН З ЕЛЕКТРОМАГНІТНИМ ПРИВОДОМ ТА СКЛАДНИМ РУХОМ РОБОЧОГО ОРГАНА

ОБҐРУНТУВАННЯ СТРУКТУРИ І КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ СИНФАЗНИХ МАШИН З ЕЛЕКТРОМАГНІТНИМ ПРИВОДОМ ТА СКЛАДНИМ РУХОМ РОБОЧОГО ОРГАНА

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ СТРУКТУРИ І КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ СИНФАЗНИХ МАШИН З ЕЛЕКТРОМАГНІТНИМ ПРИВОДОМ ТА СКЛАДНИМ РУХОМ РОБОЧОГО ОРГАНА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,11 KB
Завантажень:
71
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство освіти і науки України
Національний університет “Львівська політехніка”
Гурський Володимир Миколайович
УДК 621.01:621-868
ОБҐРУНТУВАННЯ СТРУКТУРИ
І КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ
ВІБРАЦІЙНИХ СИНФАЗНИХ МАШИН
З ЕЛЕКТРОМАГНІТНИМ ПРИВОДОМ
ТА СКЛАДНИМ РУХОМ РОБОЧОГО ОРГАНА
05.02.02 – машинознавство
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті “Львівська політехніка” на кафедрі “Автоматизація та комплексна механізація машинобудівної промисловості”
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник
кандидат технічних наук, доцент Гаврильченко Олександр Віталійович,
Національний університет “Львівська політехніка”, завідувач кафедри “Автоматизація та комплексна механізація машинобудівної промисловості”.
Офіційні опоненти
доктор технічних наук, професор Кіндрацький Богдан Ілліч,
Національний університет “Львівська політехніка”, професор кафедри “Деталі машин”;
кандидат технічних наук, доцент Цуркан Олег Васильович,
Вінницький державний аграрний університет, доцент кафедри “Автоматизація та комплексна механізація технологічних процесів”.
Захист дисертації відбудеться 21 листопада 2007 р. о 1500 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д 35.052.06 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою 79013, Львів, вул. С. Бандери, 12, гол. корп., ауд. 226.
З дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Національного
університету “Львівська політехніка” за адресою 79013, Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий 19 жовтня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради, к.т.н., доцент Шоловій Ю. П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Впровадження новітніх енергозберігаючих технологій у машинобудівній, гірничій, хімічній, переробній, харчовій, легкій галузях промисло-вості, а також у будівництві та сільському господарстві обумовлює необхідність створення високоефективного обладнання із підвищеними вимогами до енергоощад-ності приводу, надійності в роботі, простоти та дешевизни елементів їх конструкцій. Цим критеріям повністю задовольняють вібраційні машини.
Незамінними на операціях об’ємної обробки деталей, просіювання та сепару-вання, ущільнення та подрібнення, промивання та просушування, тощо є вібраційні машини із складним рухом робочого органа, широкому розповсюдженню яких у різ-номанітних галузях промисловості сприяли їх високі показники продуктивності та технологічної ефективності. Компактне виконання їх конструкцій забезпечує економію виробничих площ, матеріалів і технологічних затрат на їх виготовлення. Використання енергозберігаючого електромагнітного приводу, що характеризується відсутністю рухомих з’єднань, простотою схем живлення і регулювання, низькими шумовими характеристиками та безпечністю під час роботи є цілком обґрунтованим для створення високоефективних вібромашин із складним рухом робочого органа. Все це обумовлює актуальність, необхідність та перспективність подальших дослід-жень саме таких вібромашин, з метою підвищення їх продуктивності та зниження споживаної потужності приводу.
Отже, розроблення методик розрахунку та синтезу високоефективних вібро-машин з електромагнітним приводом та складним рухом робочого органа є актуаль-ною науково-прикладною задачею для машинознавства в цілому, розв’язання якої дасть можливість значно підвищити технологічні можливості вібраційного облад-нання, що сприятиме зростанню технічного рівня підприємств України.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота вико-нувалася згідно з планом наукових досліджень кафедри “Автоматизація та комплек-сна механізація машинобудівної промисловості” Національного університету “Львівська політехніка” у рамках діючої держбюджетної науково-дослідної теми ДБ “Притир” “Розроблення та дослідження енергоощадних вібраційних машин фінішної обробки плоских деталей” (№ державної реєстрації 0105U000605) та госп-договірних тем “Розробка та виготовлення експериментального вібраційного стола для віброущільнення бетоносуміші з частотою коливань ” № 0037 і № 0134.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ СТРУКТУРИ І КОНСТРУКТИВНИХ ПАРАМЕТРІВ ВІБРАЦІЙНИХ СИНФАЗНИХ МАШИН З ЕЛЕКТРОМАГНІТНИМ ПРИВОДОМ ТА СКЛАДНИМ РУХОМ РОБОЧОГО ОРГАНА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок