Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИКА ФОРМУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНОЇ СТРУКТУРИ ПІДПРИЄМСТВ РІЗНОЇ ПОТУЖНОСТІ У СИСТЕМІ АВТОСЕРВІСУ

МЕТОДИКА ФОРМУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНОЇ СТРУКТУРИ ПІДПРИЄМСТВ РІЗНОЇ ПОТУЖНОСТІ У СИСТЕМІ АВТОСЕРВІСУ

Назва:
МЕТОДИКА ФОРМУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНОЇ СТРУКТУРИ ПІДПРИЄМСТВ РІЗНОЇ ПОТУЖНОСТІ У СИСТЕМІ АВТОСЕРВІСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,01 KB
Завантажень:
435
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АВТОМОБІЛЬНО-ДОРОЖНІЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
САЄД ЮСОФ
УДК 656. 13. 062.8
МЕТОДИКА ФОРМУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНОЇ СТРУКТУРИ ПІДПРИЄМСТВ РІЗНОЇ ПОТУЖНОСТІ У СИСТЕМІ АВТОСЕРВІСУ
Спеціальність 05.22.20 - Експлуатація та ремонт засобів транспорту
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі системотехніки та діагностики транспортних машин Харківського державного автомобільно-дорожнього технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Гогайзель Анатолій Володимирович, Харківський державний автомобільно-дорожній технічний університет, доцент кафедри системотехніки та діагностики транспортних машин
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Лєбєдєв Анатолій Тихонович, Харківський державний технічний університет сільського господарства, завідуючий кафедрою тракторів і автомобілів
кандидат технічних наук, доцент Мастепан Микола Антонович, автодорожній інститут Донецького державного технічного університету, завідуючий кафедрою технічної експлуатації автомобілів
Провідна установа: Національний транспортний університет, кафедра
“ Виробничі системи і сервіс на транспорті”,
Міністерство освіти і науки України, м. Київ
 
Захист відбудеться “_17__” січня 2001 р. о 14-30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради ВАК України Д 64.059.02 при Харківському державному автомобільно-дорожньому технічному університеті за адресою: 61002, Україна, м. Харків, вул. Петровського, 25.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського державного автомобільно-дорожнього технічного університету (м. Харків, вул. Петровського, 25.)
 
Автореферат розісланий 15 грудня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандитат технічних наук, доцент В.О. Богомолов


Вступ. Інтенсивний ріст чисельності парку легкових автомобілів в Україні обумовив підвищення вимог до рівня розвитку й організації автосервісного обслуговування, як самостійної сфери ділової активності. Число автомобілів приватного користування настільки зросло, що існуюча мережа автосервісних підприємств (АСП) працює з перенавантаженням. Через нераціональну потужнісну структуру їх не можна максимально наблизити до споживача.
Актуальність теми. Можна вважати, що існуюча в минулому структура потужностей АСП у якісному розвитку досягла бар'єра ефективності. Відсутність науково-обгрунтованих методів управління її розвитком в умовах конкуренції не створило реальних передумов для становлення перспективної сфери автосервісних послуг. Тому проблема оптимального розвитку системи автосервісу для нашої держави набула особливої актуальності.
Щоб забезпечити високу якість профілактики і ремонту зростаючої кількості легкових автомобілів необхідно сформувати потужнісну структуру автосервісних підприємств на науковій основі. З урахуванням фінансових і природно-ресурсних обмежень управління розвитком структури підприємств різної потужності в автосервісній системі потрібно поліпшити, оптимізуючи істотні параметри за допомогою модельного експерименту до її практичної реалізації. У той же час методи визначення раціонального складу підприємств різної потужності в автосервісній системі практично відсутні. Це визначає пріоритетність розв'язання задачі теоретичного обгрунтування і математичного визначення оптимального співвідношення кількості великих, середніх, малих і дрібних підприємств в автосервісних системах міста, району, області або регіону.
Зв'язок із науковими програмами, планами і темами. Дана робота є складовою частиною досліджень кафедри системотехніки та діагностики транспортних машин ХДАДТУ і направлена на подальше удосконалення системи обслуговування і ремонту легкових автомобілів.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є теоретичне й експериментальне обгрунтування оптимального співвідношення автосервісних підприємств по потужності для максимального задоволення попиту власників легкових автомобілів у послугах профілактики та ремонту.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МЕТОДИКА ФОРМУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНОЇ СТРУКТУРИ ПІДПРИЄМСТВ РІЗНОЇ ПОТУЖНОСТІ У СИСТЕМІ АВТОСЕРВІСУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок