Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВПЛИВ СТРУКТУРИ КОНТАКТІВ НА ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРИЛАДІВ НВЧ ТА ПРИСТРОЇВ НА ЇХНІЙ ОСНОВІ

ВПЛИВ СТРУКТУРИ КОНТАКТІВ НА ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРИЛАДІВ НВЧ ТА ПРИСТРОЇВ НА ЇХНІЙ ОСНОВІ

Назва:
ВПЛИВ СТРУКТУРИ КОНТАКТІВ НА ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРИЛАДІВ НВЧ ТА ПРИСТРОЇВ НА ЇХНІЙ ОСНОВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,56 KB
Завантажень:
86
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
КРЕМЕНЕЦЬКА ЯНА АДОЛЬФІВНА
УДК 621.385.12
ВПЛИВ СТРУКТУРИ КОНТАКТІВ НА ХАРАКТЕРИСТИКИ
ПРИЛАДІВ НВЧ ТА ПРИСТРОЇВ НА ЇХНІЙ ОСНОВІ
05.12.13 – радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій Міністерства транспорту та зв’язку України
Науковий керівник: доктор фізико-математичних наук,
професор, лауреат Державної премії України
Чайка Георгій Євгенович,
Державний університет інформаційно-
комунікаційних технологій,
професор кафедри радіотехнологій
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
лауреат Державної премії СРСР
Семенко Анатолій Іларіонович,
Державний університет інформаційно-
комунікаційних технологій,
професор кафедри телекомунікаційних систем
кандидат технічних наук,
лауреат Державної премії України
Карушкін Микола Федорович,
ДП НДІ „Оріон”,
начальник відділу
Захист відбудеться 19.06. 2008 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.861.01 Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій Мінтрансзв’язку України за адресою:
03110, м. Київ-110, вул. Солом'янська, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій за адресою:
03110, м. Київ-110, вул. Солом'янська, 7.
Автореферат розісланий 16.05. 2008 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
Д 26.861.01, д.т.н., доц. Н. І. Кунах
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На даний час техніка міліметрових і субміліметрових радіохвиль перестала бути вузькоспеціальною областю та все більше проникає в повсякденне життя. Це обумовлено, зокрема, ростом потреб людства в інформаційних системах, таких як багатоканальне телебачення, комп’ютерні мережі, радіомовлення та ін. Приймально-передавальні пристрої цих діапазонів хвиль забезпечують робочі смуги більше 1 ГГц, тобто на рівні сучасних високошвидкісних волоконно-оптичних систем і сумісні з ними в якості безпровідної частини лінії зв’язку в локальних інформаційних мережах. При зростаючих потребах у багатокористувальницьких системах радіозв’язку з’являються також все нові завдання, шляхи розв’язання яких можуть бути знайдені при використанні нових систем з широкосмуговими квазішумовими сигналами.
Міліметрові й субміліметрові хвилі успішно використовуються в телекомунікаційних системах, радарних системах для візуалізації об’єктів (у тому числі покритих оптично непрозорими матеріалами) та в інших областях техніки. Широкі можливості відкриваються для застосування техніки цих діапазонів у біології й медицині (КВЧ-терапія). У більшості застосувань потрібні рівні випромінювальної потужності в десятки мВт, що уможливлює застосування напівпровідникових приладів як джерел випромінювання. Крім того, завдяки малим розмірам і масі, високій надійності, низьковольтному живленню, сумісності з мікросмужковими хвилеводами та антенами, використання напівпровідникових приладів дозволяє створювати приймальні й передавальні пристрої у вигляді малогабаритних інтегральних схем. Сучасні малошумливі транзисторні підсилювачі при охолодженні порівнянні за чутливістю з надпровідниковими пристроями, а в неохолоджуваних приймачах вони не мають конкурентів. Разом з тим відомо, що параметри напівпровідникових приладів різко погіршуються з ростом частоти, особливо в області частот вище 100 ГГц.
На сьогоднішній час основними активними елементами малої й середньої потужності для генерації й підсилення коливань міліметрового діапазону довжин хвиль є ДГ і ЛПД. Однак з погляду підвищення частоти генерації в ДГ є серйозні фізичні обмеження, пов’язані з скінченністю часу розігріву електронів, необхідного для одержання енергії, достатньої для переходу електронів у верхню долину. Розв’язання проблеми полягає у використанні контактних структур не омічного типу, а високоомних контактів з наявністю низьколегованого шару на поверхні катода, або катода типу зворотно-зміщеного бар’єру БШ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ВПЛИВ СТРУКТУРИ КОНТАКТІВ НА ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРИЛАДІВ НВЧ ТА ПРИСТРОЇВ НА ЇХНІЙ ОСНОВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок