Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ НОРМ УТРИМАННЯ КОЛІЇ В ПЕРЕХІДНИХ КРИВИХ ПО НЕСПІВПАДІННЮ ВІДВОДІВ КРИВИЗНИ ТА ПІДВИЩЕННЯ

ОБГРУНТУВАННЯ НОРМ УТРИМАННЯ КОЛІЇ В ПЕРЕХІДНИХ КРИВИХ ПО НЕСПІВПАДІННЮ ВІДВОДІВ КРИВИЗНИ ТА ПІДВИЩЕННЯ

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ НОРМ УТРИМАННЯ КОЛІЇ В ПЕРЕХІДНИХ КРИВИХ ПО НЕСПІВПАДІННЮ ВІДВОДІВ КРИВИЗНИ ТА ПІДВИЩЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,37 KB
Завантажень:
485
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Дніпропетровський національний університет
залізничного транспорту
Халіпова Наталія Володимирівна
УДК 625.1.03:629.4.015
ОБГРУНТУВАННЯ НОРМ УТРИМАННЯ КОЛІЇ В ПЕРЕХІДНИХ КРИВИХ ПО
НЕСПІВПАДІННЮ ВІДВОДІВ КРИВИЗНИ ТА ПІДВИЩЕННЯ
05.22.06 Залізнична колія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту Міністерства транспорту України.
Науковий керівник
доктор технічних наук, професор Данович Віктор Данилович, Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту, професор
Офіційні опоненти:
- доктор технічних наук Радченко Микола Олексійович, Інститут транспортних систем і технологій “Трансмаг” НАН України (м.Дніпропетровськ), провідний науковий співробітник
- кандидат технічних наук, доцент Шехватов Олександр Олександрович, Українська державна академія залізничного транспорту (м.Харків), завідувач кафедрою “Колія та колійне господарство”
Провідна установа
Київський університет економіки і технологій транспорту, кафедра “Реконструкція і експлуатація залізниць і споруд”, Міністерство транспорту України, м. Київ
Захист відбудеться “22” жовтня 2002 р. о 14 год. 10 хв. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.820.01 Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту (ДІІТу) за адресою: 49010, м.Днiпропетровськ, вул.Акад. В.А. Лазаряна, 2.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту (ДІІТу) за адресою: 49010, м.Днiпропетровськ, вул.Акад. В.А. Лазаряна, 2.
Автореферат розісланий “18” вересня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук, професор Костін М.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Однією з найважливіших задач розвитку залізничного транспорту України є підвищення швидкостей руху поїздів. Свідоцтвом тому є активна робота з технічного переустрою основних напрямків наших залізниць під впровадження високих швидкостей. У рамках програм Європейського Співтовариства і Міжнародного Союзу Залізниць проводиться Загальна Транспортна Політика, що визначає сучасні вимоги до транспортних систем в умовах створюваної мережі міжнародних транспортних коридорів.
Введення високих швидкостей змінює умови експлуатації як рухомого складу, так і колії. Це в свою чергу потребує коригування норм та допусків утримання залізничної колії. Стан колії в кривих ділянках, у тому числі і в перехідних кривих, є одним з основних факторів, що стримують впровадження високих швидкостей руху.
Зараз на вітчизняних та закордонних залізницях приділяється велика увага вивченню фактичного стану рейкової колії у зв'язку з нормами її устрою та утримання, досліджується характер взаємодії рухомого складу та залізничної колії, вивчається вплив нерівностей на безпеку руху поїздів. Головною вимогою до утримання колії на швидкісних лініях є недопущення розвитку відхилень від норм до розмірів, що порушують плавність та безпеку руху.
Криві та їх сполучення є зонами підвищеного динамічного впливу екіпажу на колію. Відхилення в їх утриманні можуть приводити до суттєвого обмеження швидкостей руху поїздів.
Задачею цієї дисертаційної роботи є теоретичне та експериментальне обгрунтування норм утримання колії та норм допустимих швидкостей руху поїздів в перехідних кривих, що мають неспівпадіння відводів кривизни та підвищення зовнішньої рейки.
Актуальність теми. Питанням взаємодії колії та рухомого складу в кривих ділянках колії завжди приділялась велика увага. Теоретичні та експериментальні дослідження минулих років дозволили розробити норми утримання колії в процесі її експлуатації. Однак, не всі питання устрою та утримання колії вирішені для забезпечення високих швидкостей руху. Проведені раніше дослідження з питань встановлення допустимих швидкостей пасажирських поїздів в кривих ділянках колії базувалися на геометрично правильних кривих.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ НОРМ УТРИМАННЯ КОЛІЇ В ПЕРЕХІДНИХ КРИВИХ ПО НЕСПІВПАДІННЮ ВІДВОДІВ КРИВИЗНИ ТА ПІДВИЩЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок