Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОРГАНІВ РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ В СУЧАСНИХ УМОВАХ

ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОРГАНІВ РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ В СУЧАСНИХ УМОВАХ

Назва:
ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОРГАНІВ РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ В СУЧАСНИХ УМОВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,80 KB
Завантажень:
16
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ДОНЕЦЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ УПРАВЛІННЯ
ДРЕВИЦЬКА ІРИНА ЮРІЇВНА |
УДК 332.143+681.518
ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОРГАНІВ РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ В СУЧАСНИХ УМОВАХ
Спеціальність: 25.00.04 – Регіональне управління
Автореферат дисертації
на здобуття наукового ступеня кандидата
наук з державного управління
 
Донецьк – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - | кандидат економічних наук, доцент Клейнер Яків Семенович, Донецька державна академія управління Міністерства освіти і науки України, професор кафедри менеджменту у невиробничій сфері.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Єрмошенко Микола Миколайович, ВНЗ “Національна академія управління”, завідувач кафедри маркетингу і підприємництва (м. Київ);
кандидат економічних наук Лук’янченко Олександр Олексійович, міський голова (м. Донецьк).
Провідна установа – Хмельницький державний інститут регіонального управління та права, кафедра регіонального та муніципального управління (м. Хмельницький)
Захист відбудеться 25 грудня 2002 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.107.01 у Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецької державної академії управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163а.
Автореферат розісланий 23 грудня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Клейнер Я.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сформована система інформаційного забезпечення регіонального управління має істотні недоліки, що негативно впливають на дії його підрозділів щодо виконання головної функції органів регіонального управління - забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку території. Серед них виділяються наступні: інформація, якою користуються розглянуті структури, не має систематичного і системного характеру, не дає всебічного представлення про об'єкт управління, оскільки останній недостатньо визначений відповідно до мети діяльності органів регіонального управління й існуючих засобів впливу; потоки, обсяг і зміст інформації в зазначеній управлінській системі мають низький рівень погодженості між собою в рамках окремих її підрозділів; відсутня належна методична база для роботи місцевих органів виконавчої влади, що дозволяла б описувати об'єкт регіонального управління в його цілісності і складових, давати оцінку і проводити аналіз його стану і розвитку. До цього варто додати тенденції перебудови систем регіонального управління на базі засобів електронно-обчислювальної і комунікаційної техніки, розвитку інформаційного ринку, що чітко позначилися.
Усе це свідчить про високу актуальність задач розвитку наукових досліджень і вироблення відповідних практичних рекомендацій в області удосконалення регіонального управління, його інформаційного забезпечення і, в першу чергу, у таких великих індустріально розвинених регіонах, як Донецький, що представляє, крім того, складний вузол проблем, рішення яких повинно бути постійно в центрі уваги органів регіонального управління, що може бути досягнуте шляхом використання сучасних інформаційних технологій.
Практика формування окремих елементів регіональних систем управління на базі сучасної комп'ютерної і телекомунікаційної техніки наштовхується на великі перешкоди, зв'язані як із загальною теоретичною складністю розв'язуваних задач, так і з недостатнім проробленням структур, ланок, форм, механізмів управління на місцях.
Великий внесок у розробку теорії і методології регіонального управління внесли М. Долишній, А. Ємельянов, М. Єрмошенко, І. Лукінов, М. Прокопенко, М. Чумаченко. Дослідженнями різних аспектів автоматизації управління, особливо в регіональному розрізі, і формування інформаційної інфраструктури займалися В. Глушков, В. Михалевич, О. Морозов, В. Амітан, М.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОРГАНІВ РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ В СУЧАСНИХ УМОВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок