Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат на тему: ЕФЕРЕНТНА ТЕРАПІЯ ХВОРИХ ПСОРІАЗОМ У ПОЄДНАННІ 3 ГІПЕРТЕРМІЄЮ

Загрузка...

ЕФЕРЕНТНА ТЕРАПІЯ ХВОРИХ ПСОРІАЗОМ У ПОЄДНАННІ 3 ГІПЕРТЕРМІЄЮ / сторінка 10

Назва:
ЕФЕРЕНТНА ТЕРАПІЯ ХВОРИХ ПСОРІАЗОМ У ПОЄДНАННІ 3 ГІПЕРТЕРМІЄЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,12 KB
Завантажень:
54
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 

2. Порушення при псоріазі потовидільної функції і темпера-турних параметрів шкіри виявлялось у значному зниженні або від-сутності потовиділення на уражених ділянках шкіри, локальному підвищенні температури в області псоріатичних елементів висипу в гострій стадії захворювання і зниженням температури в місцях дов-го існуючих (хронічних) вогнищ шкірних уражень внаслідок уповіль-нення кровотоку в псоріатичних бляшках.
3. Вираженність виявлених імунологічних і біохімічних змін, порушень потовиділення і зміна температурних параметрів у вог-нищах уражень хворих на псоріаз залежить від клінічної форми, стадії і тривалості перебігу дерматозу.
4. Комбінований метод еферентної терапії сприяє зниженню циркулюючих імунних комплексів дрібнодисперсного спектру, нормалізації Т-системи імунітету, усуває гіперферментемію і азотемію, нормалізує білковий обмін, що поєднується з рег-ресом клінічних проявів тяжких форм псоріазу (розповсюдженого псоріазу з торпідним перебігом, артропатичного псоріазу, артропатичного псоріазу з еритродермією та псоріатичної еритродермії).
5. Загальна гіпертермія у звичайному газовому середовищі і, в більшій мірі, загальна гіпертермія у поєднанні з гіпероксією, сприяють нормалізації показників Т-системи імунітету, периферич-ної гемодинаміки, функції потових залоз і температурних парамет-рів уражених ділянок шкіри у хворих з артропатичним, розповсюд-женим та обмеженим псоріазом і можуть застосовуватися для профі-лактики рецидивів дерматозу.
6. Установлено, що комбіноване застосування гемосорбції і ультрафільтрації показа-но при всіх ускладнених і з тяжким перегібом формах псоріазу (псо-ріатичній еритродермії, при всіх формах артропатичного псоріазу, псоріатичній еритродермії з артропатією, пустульозному і ексуда-тивному псоріазі, розповсюдженому псоріазі в прогресивній стадії). Загальна гіпертермія і загальна гіпертермія з гіпероксією показані при всіх формах псоріазу в стаціонарній і регресивній стадіях, псоріатичній артропатії і розповсюдженому псоріазі в період стабі-лізації псоріатичного процесу.
7. Комплексне поетапне лікування псоріазу за допомогою комбінованої еферентної терапії з подальшою загальною гіпертермією або загальною гіпертермією з гіпероксією є патогенетично об-грунтованими і фізіологічними методами лікування, які дозволяють скоротити строки лікування до 3-4 тижнів і подовжити тривалість ремісії при тяжких клінічних формах псоріа-зу до 15-17 місяців.
ПРАКТИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
Розроблені методи: еферентна терапія і методи гіпертермії (ЗГТ і ЗГТ з ГО) рекомендуються, як методи вибору в лікуванні хворих з тяжкими формами псоріазу та псоріазу з торпідним перебігом.
Комбінований метод еферентної терапії ГС і УФ проводи-ться одноразово в обсязі 2-3 об’ємів циркулюючої крові (ОЦК), із швидкістю перфузії і забору ультрафільтрату відповідно 64-96 мл/хв і 16-18 мл/хв. ГС і УФ найкраще призначати при всіх ускладнених формах псоріазу і розповсюдженому псоріазі в прогре-суючій стадії.
Загальна гіпертермія проводиться в температурному діапа-зоні 45-47°С в умовах звичайного газового середовища, яке містить 21-22% кисню, чи в умовах гіпероксичного газового середовища, яке містить 40-50% кисню, при заданій відносній вологості 20-30%, нормальному атмосферному тискові 101,08 кПа, швидкості повітря-ного потоку 0,2 - 0,3 м/с. На курс лікування призначається 10-12 сеансів гіпертермії. ЗГТ чи ЗГТ з ГО показана при всіх формах псоріазу в стаціонарній і регресивній стадіях захворювання і в прогресивній стадії в період стабілізації псоріатичного процесу.
Перед призначенням лікування ЗГТ чи ЗГТ з ГО рекомендує-ться провести оцінку ступеню активності патологічного процесу, визначити чутливість шкіри до високої температури та організму в цілому до гіпероксичного газового середовища. Загальна гі-пертермія призначається, якщо величина температурного градієнта між псоріатичними бляшками і оточуючою видимо здоровою шкірою не перевищує 1,3 - 1,60C, а час відновлювання температури бляшок (після термічного навантаження) в умовах комфорту (18-20°С) не перевищує 70-90 хвилин; видимо здорової шкіри - 30-40 хвилин.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: ЕФЕРЕНТНА ТЕРАПІЯ ХВОРИХ ПСОРІАЗОМ У ПОЄДНАННІ 3 ГІПЕРТЕРМІЄЮ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок