Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат: ЕФЕРЕНТНА ТЕРАПІЯ ХВОРИХ ПСОРІАЗОМ У ПОЄДНАННІ 3 ГІПЕРТЕРМІЄЮ

Загрузка...

ЕФЕРЕНТНА ТЕРАПІЯ ХВОРИХ ПСОРІАЗОМ У ПОЄДНАННІ 3 ГІПЕРТЕРМІЄЮ / сторінка 2

Назва:
ЕФЕРЕНТНА ТЕРАПІЯ ХВОРИХ ПСОРІАЗОМ У ПОЄДНАННІ 3 ГІПЕРТЕРМІЄЮ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,12 KB
Завантажень:
54
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Тому проблема псоріазу відноситься до однієї з найбільш актуальних в дерматології, що потребує постійної уваги науковців та практичних лікарів
Зв'язок роботи з науковими програмами (темами).
Дисертаційна робота зроблена у рамках комплексних науково-дослідних робіт "Вивчити і розробити фізико-хімічні принципи діа-гностики в дерматології і індивідуалізованої комплексної терапії псоріазу, круговидного облисіння і інших дерматозів з використан-ням гіпертермії, імунокоригуючої терапії та еферентної терапії” (Державний реєстраційний номер 01.9.20001518), “Розробка нових методів діагностики і лікування хронічних дерматозів і венеричних захворювань” (Державний реєстраційний номер 0195 U 003390) виконаних на кафедрі шкірних та венеричних хвороб з курсом проблем СНІДу Національного медичного університету імені О.О.Богомольця.
Мета дослідження. Підвищити ефективність лікування (скоро-чення строку лікування і подовження ремісії) тяжких клінічних форм псоріазу, шляхом розроблення і впровадження комплексного лі-кування псоріазу, що включає еферентну терапію і гіпертермію.
Задачі дослідження:
1. Провести клінічне обстеження 197 хворих на псоріаз.
2. Вивчити клінічний стан, гемодинаміку, імунний статус, біо-хімічні показники крові, функцію потових залоз, температурні пара-метри ураженої і видимо здорової шкіри у хворих на псоріаз.
3. Обгрунтувати і розробити нові методи еферентної терапії і гіпертермії, оцінити їх клінічну ефективність у хворих на різні фор-ми і стадії псоріазу.
4. Вивчити вплив розроблених методів лікування на клінічний перебіг псоріазу, показники гемодинаміки, імунного статусу, біохі-мії крові, функцію потових залоз, температурні параметри ураженої і видимо здорової шкіри у хворих на псоріаз.
5. Розробити показання і протипоказання до застосування роз-роблених методів еферентної терапії і гіпертермії для лікування хворих на псоріаз і профілактики рецидивів дерматозу.
Об'єкт дослідження. Хворі на ускладнені форми псоріазу (артропатичний псоріаз, псоріатична еритродермія, артропатичний псоріаз з еритродермією) та розповсюджений псоріаз з торпідним пере-бігом.
Предмет дослідження. Розробка, наукове обгрунтування і впро-вадження в клінічну практику нових методів діагностики і лікуван-ня псоріазу (комбінованого методу еферентної терапії, що включає одночасне проведення гемосорбції і ультрафільтрації, загальної гіпертермії та загальної гіпертермії з гіпероксією).
Методи дослідження. При виконанні роботи застосовувалися загальноклінічні, гемодинамічні, імунологічні, біохімічні, термоме-тричні (контактний та безконтактний), індикаторний, антропометричний і статистичні методи досліджень, котрі виконували в динаміці проводимого лікування. Методи діагностики, які застосовували дозволяли визначати діагноз захворювання та ступінь активності патологіч-ного процесу, вираженість імунологічних і біохімічних порушень. На підставі аналізу результатів досліджень хворим призначалось оптимальне лікування з урахуванням важкості захворювання і активності патологічного процесу, оцінювалась ефективність роз-роблених методів терапії.
Наукова новизна. В роботі представлено нові і удосконалені, науково обгрунтовані та впроваджені в клінічну практику методи лі-кування псоріазу. Вперше застосовано оригінальний комбінований метод еферентної терапії, що включає одночасне проведення гемосорб-ції і ультрафільтрації та запропоновано методи лікування псоріазу загальною гіпертермією та загальною гіпертермією з гіпероксією, які проводилися в оптимально підібраних, науково обгрунтованих режимах і мікрокліматичних параметрах оточуючого середовища термо- і термооксичної камер. Розроблено діагностичні методи: термографічна оцінка сту-пеню активності патологічного процесу і визначення ефективності лікування псоріазу; визначення чутливості шкіри до високої температури у хворих на псоріаз; визначення чутливості організму до гіпероксичного газового середовища в умовах високої температури; визначення активності та підрахунок кількості функціонуючих пото-вих залоз, які дозволили оптимізувати процес лікування і об’єк-тивізувати оцінку його ефективності.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Реферат на тему: ЕФЕРЕНТНА ТЕРАПІЯ ХВОРИХ ПСОРІАЗОМ У ПОЄДНАННІ 3 ГІПЕРТЕРМІЄЮ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок