Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСУ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВА (на прикладі ВАТ “Луцький підшипниковий завод”)

ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСУ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВА (на прикладі ВАТ “Луцький підшипниковий завод”)

Назва:
ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСУ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВА (на прикладі ВАТ “Луцький підшипниковий завод”)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,18 KB
Завантажень:
264
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Красюк Руслан Володимирович
УДК 331.6
ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ
ПРОЦЕСУ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВА
(на прикладі ВАТ “Луцький підшипниковий завод”)
Спеціальність 08.03.02 –
Економіко-математичне моделювання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2001
Дисертація є рукопис.
Робота виконана на кафедрі інформаційного менеджменту Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | кандидат економічних наук, доцент
Лазарева Світлана Федорівна,
Київський національний економічний університет, професор кафедри інформаційного менеджменту
Офіційні опоненти |
доктор економічних наук, професор
Суслов Олег Павлович,
Державний науково-дослідний інститут інформатизації і моделювання економіки,
провідний науковий співробітник відділу моделювання програмно- цільового управління, аналізу і прогнозування співробітництва з зарубіжними країнами
кандидат економічних наук,
Саврук Олександр Йосипович,
Український центр післяприватизаційної підтримки підприємств, директор
Провідна установа |
Тернопільська академія народного господарства, кафедра інтелектуалізованих інформаційних технологій,
Міністерство освіти і науки України,
м. Тернопіль
Захист відбудеться “11” січня 2002 року о 14-00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.01 у Київському національному економічному університеті за адресою: 02057, пр-т Перемоги, 54/1, аудиторія 317.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: пр-т Перемоги, 54/1.
Автореферат розісланий “11” грудня 2001 року.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, професор О. Шарапов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Реформування підприємств є головним і обов’язковим елементом загальної економічної реформи та відновлення економічного росту в країні. Якщо підприємства не стануть ефективними та рентабельними, то навіть добре розроблена і активно проведена макроекономічна реформа не призведе до успішної трансформації економіки. Але її успішне виконання – дуже складний процес, тим більше, що середовище бізнесу продовжує залишатись негативним (податки, законодавство, торгові бар’єри тощо). Більшість підприємств зазнали зниження обсягів продажу на 50 відсотків і більше порівняно з 1990 роком і усвідомили, що їм більше не можна розраховувати на порятунок з боку держави. Так, наприклад, обсяги виробництва підшипників за період з 1991-1996 р.р. на Луцькому підшипниковому заводі скоротилися на 91,6%.
Реструктуризацію підприємств у постсоціалістичну епоху в самому загальному вигляді можна визначити як адаптацію підприємств до роботи в умовах ринку, яка вимагає докорінної трансформації їх організаційно-правових форм, виробничо-технологічної структури, системи менеджменту та взаємодії з конкурентами та державою.
Необхідність проведення реструктуризації на підприємстві визначається широким колом зовнішніх та внутрішніх причин і може бути спрямована на зміну форми власності (правового статусу), організаційної структури підприємства, виробничої структури, структури виробничої програми; структури менеджменту, капіталу, доходів і витрат, персоналу, інформації та ін.
Слід відмітити, що поруч з загальними методологічними положеннями, що стосуються всіх підприємств (формування напрямів, цілей, програми реструктуризації), існують і специфічні властивості підприємств, що визначають склад та структуру всіх заходів. План реструктуризації загалом та його складові зокрема повинні обгрунтовуватись дослідженнями, що виконуються за допомогою економіко-математичних моделей. При цьому для кожного підприємства необхідно розробляти оригінальний модельний аппарат.
Методологія проведення реструктуризації, програми і плани заходів, що при цьому проводяться, адаптація функціонування підприємств були розглянуті в цілому ряді робіт вітчизняних та зарубіжних вчених.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ЕКОНОМІКО-МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСУ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЇ ПІДПРИЄМСТВА (на прикладі ВАТ “Луцький підшипниковий завод”)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок