Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНІ МЕХАНІЗМИ У ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНОГО КАЗНАЧЕЙСТВА ВЕЛИКОГО ПРОМИСЛОВОГО РЕГІОНУ

ЕКОНОМІЧНІ МЕХАНІЗМИ У ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНОГО КАЗНАЧЕЙСТВА ВЕЛИКОГО ПРОМИСЛОВОГО РЕГІОНУ

Назва:
ЕКОНОМІЧНІ МЕХАНІЗМИ У ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНОГО КАЗНАЧЕЙСТВА ВЕЛИКОГО ПРОМИСЛОВОГО РЕГІОНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,67 KB
Завантажень:
34
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Ракитський Валерій Іванович
УДК 658.012.4 (043.3)
ЕКОНОМІЧНІ МЕХАНІЗМИ У ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНОГО КАЗНАЧЕЙСТВА ВЕЛИКОГО ПРОМИСЛОВОГО РЕГІОНУ
Спеціальність 08.02.03 – Організація управління, планування
та регулювання економікою
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі економічної кібернетики Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (м.Донецьк).
Науковий керівник |
доктор економічних наук, професор
Андрієнко Володимир Миколайович,
Донецький національний університет
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Берсуцький Яків Григорович, Донецький університет економіки та права, ректор університету;
кандидат економічних наук, доцент Іонін Євген Євгенович, Донецький національний університет, завідувач кафедри економічного аналізу господарської діяльності (м. Донецьк)
Провідна установа:
Харківський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економічної кібернетики (м. Харків)
Захист дисертації відбудеться 22 грудня 2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.051.07 у Донецькому національному університеті за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а (8 навч. корпус), великий конференцзал.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24.
Автореферат розісланий 19 листопада 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Беспалова А.Г.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми дослідження. У період стабілізації економіки в цілому і росту економічних показників окремих галузей в Україні підвищується роль установ, які здійснюють контроль динаміки поповнення грошових коштів державного бюджету і їх цільового використання розпорядниками. Однією з таких установ у складі Міністерства фінансів України є Державне казначейство, що здійснює не тільки контроль за використанням коштів державного бюджету розпорядниками для вирішення задач господарської діяльності і реалізації функцій на визначений проміжок часу, але й забезпечує ефективне управління такими коштами завдяки оперативного фінансування витрат розпорядників у рамках наявних фінансових ресурсів.
У нових економічних умовах управління Державного казначейства великого промислового регіону, як ланка у загальнодержавній корпоративній системі управління виконання бюджету, повинно здійснювати постійний пошук механізмів і засобів їх реалізації, які забезпечують високу ефективність системи управління функціональної діяльністю. Одним з таких механізмів може бути механізм використання тимчасово вільних грошових коштів на рахунках управління Державного казначейства, що є спеціальними коштами бюджету, які отримано від комерційної діяльності бюджетних установ, кількість і термін надходження яких не регламентовано. Кошти, що виникають таким чином, пропонується залучати до кредитних операцій і вирішення проблем підвищення ефективності менеджменту: підвищення оперативності і точності обробки інформації з використанням комп’ютерних технологій і економіко- математичного моделювання.
Методологію проведення, аналізу і контролю фінансово-господарської діяльності економічних об’єктів на етапі наступного контролю представлено у роботах провідних вітчизняних і закордонних учених - економістів Бєлова Н.Г., Белухи Н.Т., Бутинця Ф.Ф., Данилевського Ю.А., Калькутіна В.А., Крамаровського Л.М., Мурашка В.М., Просвєткіна Е.Д., Соловйова Г.А. Теоретичні і практичні питання побудови системи Державного казначейства України розглянуто у роботах Василика О.Д., Козюка В.В., Огданского Н.І., Павлюка К.В., Тентюка В.П., Чечуліної О.О., Юрія С.І., Стояна В.І. Моделі процесів господарської й організаційної діяльності підприємств, а також практичні їх впровадження розглядаються в роботах Андрієнка В.М., Балабанова І.Т., Берсуцького Я.Г., Гузя М.Г., Друрі К., Іоніна Є.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНІ МЕХАНІЗМИ У ДІЯЛЬНОСТІ ДЕРЖАВНОГО КАЗНАЧЕЙСТВА ВЕЛИКОГО ПРОМИСЛОВОГО РЕГІОНУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок