Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПЕРАТИВНЕ ОПТИМАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ІНЖЕНЕРНИМИ КОМУНІКАЦІЯМИ В УМОВАХ ЇХ СТОХАСТИЧНОЇ ДЕСТАБІЛІЗАЦІЇ

ОПЕРАТИВНЕ ОПТИМАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ІНЖЕНЕРНИМИ КОМУНІКАЦІЯМИ В УМОВАХ ЇХ СТОХАСТИЧНОЇ ДЕСТАБІЛІЗАЦІЇ

Назва:
ОПЕРАТИВНЕ ОПТИМАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ІНЖЕНЕРНИМИ КОМУНІКАЦІЯМИ В УМОВАХ ЇХ СТОХАСТИЧНОЇ ДЕСТАБІЛІЗАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,52 KB
Завантажень:
309
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Форкун Ірина Валеріївна
УДК 68153:62-50
ОПЕРАТИВНЕ ОПТИМАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ІНЖЕНЕРНИМИ КОМУНІКАЦІЯМИ В УМОВАХ ЇХ СТОХАСТИЧНОЇ ДЕСТАБІЛІЗАЦІЇ
Спеціальність 05.13.07 - Автоматизація технологічних процесів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ, 2000
Дисертацією є рукопис
Дисертація виконана в Київському національному університеті
будівництва і архітектури
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Міхайленко Віктор Мефодійович,
Київський національний університет будівництва і архітектури Міносвіти і науки України, завідувач кафедри прикладної математики.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук
Коваленко Ігор Іванович,
Навчально-науковий комплекс “Інститут прикладного системного аналізу” НАН України, заступник директора
доктор технічних наук, професор
Григоровський Євген Павлович,
Київський національний університет
будівництва і архітектури Міносвіти і науки України,
завідувач кафедри електротехніки та електроприводу
Провідна установа: НВК “Київський інститут автоматики” Державного комітету промислової політики України, м.Київ
Захист відбудеться “25” січня 2001 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .056.01 при Київському національному університеті будівництва і архітектури, м.Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури: 03037, м.Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий “_22” грудня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Цюцюра С.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Проблема збереження та оптимального розподілу енергоресурсів є однією з найважливіших проблем становлення та розвитку економіки України. Значна доля енергоресурсів витрачається на забезпечення роботи інженерних комунікаційних систем водопостачання, теплопостачання і газопостачання, які в подальшому будемо називати ІКС, міст з розвинутою житлово-комунальною та промисловою інфраструктурою. З означених позицій актуальною є проблема постійного удосконалення задач оперативного оптимального управління ІКС, вирішення яких повинно забезпечити не тільки оптимальні режими експлуатації ІКС, а й надійність експлуатації в умовах стохастичної дестабілізації їх, яка є наслідком аварійних ситуацій, детермінованих та імовірнісних збурень зовнішнього середовища. На відміну від відомих науково-практичних розробок до оперативного управління ІКС, в дисертації запропоновані принципово нові підходи, пов‘язані з забезпеченням оперативного оптимального управління ІКС в умовах стохастичної дестабілізації режимів їх експлуатації як за рахунок внутрішніх ресурсів ІКС, так і за рахунок ЗЦП (вода, газ, вугілля, мазут, тощо), який підключається за визначеним часом та обсягами в загальні ресурси ІКС.
Запропоновані в роботі наукові дослідження та практичні розробки засновані на мінімально-збитковій інформаційній формалізації процесів оперативного оптимального планування потокорозподілу ЦП та оперативного моніторингу його, як процесу оперативного оптимального управління режимами експлуатації ІКС в умовах стохастичного збурення внутрішнього та зовнішнього середовищ ІКС.
Зв‘язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана в межах наукової комплексно-цільової програми “Розробка принципів та методів опису багатофакторних процесів в екосистемах”, затвердженої наказом №37 від 13.02.97р. Міністерства освіти України та науково-практичних програм Київського національного університету будівництва і архітектури в розробці алгоритмічного та програмного забезпечення задач управління інженерними мережами та спорудами в межах довгострокової цільової науково-практичної програми “Енергозбереження” Державного комітету України по житлово-комунальному господарству та міськвиконкому м.Києва; держбюджетних прикладних науково-дослідних робіт “Створення нової інформаційної технології розробки моделі управління екологічними показниками розвитку виробництва, міста, району” у плані робіт Міністерства освіти і науки України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОПЕРАТИВНЕ ОПТИМАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ІНЖЕНЕРНИМИ КОМУНІКАЦІЯМИ В УМОВАХ ЇХ СТОХАСТИЧНОЇ ДЕСТАБІЛІЗАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок