Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Удосконалювання технології регенерації асфальтобетону на основі феназолу для ремонту і реконструкції автомобільних дорiг

Удосконалювання технології регенерації асфальтобетону на основі феназолу для ремонту і реконструкції автомобільних дорiг

Назва:
Удосконалювання технології регенерації асфальтобетону на основі феназолу для ремонту і реконструкції автомобільних дорiг
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,98 KB
Завантажень:
120
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ I НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦIОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Беспалий Євген Аркадійович
УДК 625.855
Удосконалювання технології регенерації асфальтобетону
на основі феназолу для ремонту і реконструкції
автомобільних дорiг
Спеціальність 05.22.11 – Автомобільні шляхи та аеродроми
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Савенко В,ячеслав Якович, декан дорожньо-будівельного факультету, завідувач кафедри будівництва та експлуатації доріг Національного транспортного університету (НТУ).
Офіційни опоненти: доктор технічних наук, професор Братчун Валерій Iванович, Донбаська державна академія будівництва і архітектури, завідувач кафедри технології будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Головко Сергій Костянтинович, Державний дорожний науково-дослідний інститут ім. М.П. Шульгіна м. Київ, старший науковий співробітник.
Провідна установа Харківський національний автомобільно-дорожній університет Міністерства освіти і науки України (кафедра будівництва та експлуатації автомобільних доріг), м. Харків.
Захист відбудеться 07/06/2002р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.059.02 при Національному транспортному університеті за адресою: Україна, 01010, м. Київ, вул. Суворова, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного транспортного університету (Україна, 01010, м. Київ, вул Кіквідзе, 42).
Автореферат розісланий 04/05/2002р.
Вчений секретар
спеціалізованної вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент Дзюба О.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Підтримання експлуатаційних якостей автомобільних доріг на належному рівні є одним із найважливіших завдань дорожньої галузі України. В умовах зростання цін на дорожньо-будівельні матеріали, енергоносії, зменшення фінансування на будівництво та експлуатацію автомобільних доріг і посталих проблемах захисту довкілля, технології повторного використання і відновлення старого асфальтобетону набувають особливої актуальності. Окрім того, повторне використання асфальтобетону – є одним із чинників заощадження енергетичних і матеріальних ресурсів, зниження собівартості.
Згідно з даними корпорації “Укравтодор”, в Україні щорічно знімається понад 300 тисяч тонн асфальтобетону, який може бути повторно використаний при ремонтах і реконструкціях автомобільних доріг, що дасть змогу щорічно економити близько 18 тисяч тонн бітуму і 282 тисяч тонн кам,яних матеріалів.
Значне поліпшення стану довкілля за рахунок утилізації органічномістких матеріалів та зменшення площ звалищ асфальтового брухту також є вагомим аргументом на користь удосконалювання технології повторного використання асфальтобетону.
Аналіз наявних технологій регенерації асфальтобетонних покриттів свідчить про їхню недосконалість. Нині недостаньо вивчена структра та властивості старого в,яжучого, що міститься у знятому асфальтобетоні, не розроблено оптимального механізму управління ними. Отже, удосконалювання таких технологій на основі розроблення регенеруючих складів для відновлення властивостей і структури старого в,яжучого, і, як наслідок, регенерованного асфальтобетону для ремонту та реконструкції автомобільних доріг, є актуальною науковою задачею, яка має суттєве практичне значення.
Зв,зок з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана згiдно з планами науково-дослiдних робiт Нацiонального транспортного унiверситету за програмою “Удосконалення принципiв i методiв врахування регiональних, гiдрогеологiчних та гiдравлiчних умов i пiдвищеня на їх основi ефективностi i якостi проектування, будiвництва та експлуатацiї дорiг” держбюджетної науково-дослідної теми Міністерства освіти і науки України № 0100U003716, що відповідає пріоритетному напрямку розвитку науки і техніки в Україні "Екологічно чиста енергетика й енергозберігаючі технології".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Удосконалювання технології регенерації асфальтобетону на основі феназолу для ремонту і реконструкції автомобільних дорiг

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок