Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> особливості взаємодії водонасичених основ, що мають властивість повзучості, з будинками і спорудами.

особливості взаємодії водонасичених основ, що мають властивість повзучості, з будинками і спорудами.

Назва:
особливості взаємодії водонасичених основ, що мають властивість повзучості, з будинками і спорудами.
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,72 KB
Завантажень:
455
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Придніпровська державна академія
будівництва та архітектури.
Шаповал АндрІй Володимирович
УДК.624.131.5: 624.15
особливості взаємодії водонасичених основ, що мають властивість повзучості, з будинками і спорудами.
Спеціальність 05.23.02 – основи та фундаменти.
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук.
Днепропетровск 2007


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі основи та фундаменти Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (ПДАБтаА).
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Швець Віктор Борисович
Придніпровська державна академія будівництва та архітектури Міністерства освіти та науки; завідувач кафедри основи і фундаменти, м. Дніпропетровськ.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Зоценко Микола Леонідович. Полтавський технічний університет імені Юрія Кондратюка Міністерства освіти та науки; завідувач кафедри “Видобування нафти і газу та геотехніки”, м. Полтава
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Трегуб Анатолій Степанович Державний науково – дослідний інститут будівельних конструкцій (запорізьке відділення); начальник відділу, м. Запоріжжя
Захист відбудеться “25.10” 2007 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.01 при Придніпровській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського 24 а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці ПДАБтаА.: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського 24 а.
Автореферат розіслано “24”____09____ 2007 року
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Баташева К.В.


Загальна характеристика роботи.
Актуальність теми. В зв’язку з переходом до ринкових відносин у загальному обсязі капітального будівництва значно знизилася кількість серійних будинків. Саме тому натурне випробування серійних будинків стало економічно недоцільним та значно збільшилась роль достовірності теоретичного прогнозу напружено-деформованого стану будинків, виконаних за індивідуальними проектами. Оскільки на напружено – деформований стан будівель і споруд суттєво впливають реологічні властивості їх основ, проблема сумісного розрахунку систем “основа – фундамент – споруда” з врахуванням фактору часу є досить актуальною.
В літературі є значна кількість робіт, в яких експериментально досліджено процес зміни (навіть до руйнування) напружено – деформованого стану (НДС) будинків та споруд внаслідок реологічних процесів, що протікають в основі.
З літературних джерел також відомо, що внаслідок розповсюдження високих технологій проблемою є прогноз напружено-деформованого стану системи “основа – фундамент – споруда” з врахуванням фактору часу. Ця проблема має місце при визначенні часу планової центрівки валопроводів турбоагрегатів електростанцій великої потужності, часу поточного коректування положення шляхів радіальних кранів реакторних відділень АЕС, часу рихтування положення фундаментів, де змонтовано прецизійне верстатне обладнання (наприклад таке як металообробні центри, промислові роботи, тощо).
При цьому викладені в нормативній літературі методи розрахунку фундаментів по другій групі граничних станів базуються на використанні моделі основи у вигляді пружного ізотропного середовища, яке принципово не може бути використано щодо прогнозування розвитку деформацій основи фундаментів в часі, а отже, і щодо прогнозу зміни в часі напружено-деформованого стану над фундаментної будівлі.
Викладене дозволяє зробити висновок щодо того, що проблема прогнозу напружено-деформованого стану системи “основа – фундамент – споруда” з врахуванням реологічних властивостей ґрунту є актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Роботу виконано у відповідності до науково-дослідницької тематики кафедри “Основи та фундаменти” Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за темами “Розробка нових методів розрахунку основ та ефективних конструкцій фундаментів в регіональних умовах Середнього Придніпров’я” (номер держрегістрації 0103U003113) за тематичним планом Міністерства освіти та науки України та “Удосконалення методів розрахунку основ та фундаментів на слабких водонасичених і просадкових ґрунтах (номер держрегістрації 0106U002025).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: особливості взаємодії водонасичених основ, що мають властивість повзучості, з будинками і спорудами.

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок