Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИБІР ТА ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РІШЕНЬ ДЕМОНТАЖУ УСТАТКУВАННЯ І КОНСТРУКЦІЙ ДІЮЧИХ ХІМІЧНИХ ВИРОБНИЦТВ

ВИБІР ТА ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РІШЕНЬ ДЕМОНТАЖУ УСТАТКУВАННЯ І КОНСТРУКЦІЙ ДІЮЧИХ ХІМІЧНИХ ВИРОБНИЦТВ

Назва:
ВИБІР ТА ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РІШЕНЬ ДЕМОНТАЖУ УСТАТКУВАННЯ І КОНСТРУКЦІЙ ДІЮЧИХ ХІМІЧНИХ ВИРОБНИЦТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,67 KB
Завантажень:
267
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
придніпровська державна академія будівництва та архітектури
ШАМБЄШОВА НАТАЛІЯ ГЕРМАНІВНА
УДК 69. 059.7
 
ВИБІР ТА ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РІШЕНЬ ДЕМОНТАЖУ УСТАТКУВАННЯ І КОНСТРУКЦІЙ
ДІЮЧИХ ХІМІЧНИХ ВИРОБНИЦТВ
05.23.08 – Технологія промислового та цивільного будівництва
автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ - 2000
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБА) Міністерства освіти України.
Науковий керівник: доктор технічних наук Кірнос Володимир Михайлович, професор кафедри організації і планування будівництва ПДАБА.
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук Торкатюк Володимир Іванович, професор кафедри інженерно-технічних дисциплін Харківського художньо-промислового інституту;
- кандидат технічних наук Діденко Леонід Михайлович, доцент кафедри технології будівельного виробництва ПДАБА.
Провідна установа:
Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури Міністерства освіти України, м. Харків.
Захист відбудеться “ 24 ” лютого 2000 р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К08.085.03 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою 49600, м.Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а, ПДАБА.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.
Автореферат розісланий “ 21 ” січня 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Шаленний В.Т.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В даний час об'єктивна необхідність реструктуризації і корінної реконструкції основних галузей народного господарства країни для усіх очевидна. Це значною мірою стосується хімічної промисловості, що складає понад 10% усього промислового потенціалу України і відрізняється необхідністю регулярного відновлення технології та устаткування. Тим часом, більшість хімічних виробництв безнадійно застаріла, а фізичний знос їх основних фондів перевищує 60%.
Урядова комісія, що вивчила в 1997 р. стан Сєвєродонецького ПО “Азот”, флагмана азотної промисловості України, прийшла до висновку про необхідність його невідкладної реконструкції шляхом виведення з експлуатації значної частини діючих виробництв. Аналіз показав, що для цього потрібен повний знос понад 50% технологічних установок. Повною мірою це стосується й інших азотних виробництв України (Горлівський “Стірол”, Черкаське ПО “Азот”, Дніпродзержинське ПО “Азот” та ін.).
Тим часом, процеси демонтажу технологічного устаткування і розбирання будівель хімічних підприємств у таких масштабах на цей час недостатньо вивчені і регламентовані, а нормативно-методична база проектування і організації цих робіт також недостатня.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Дана робота, як один з етапів загальної науково-технічної програми Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, Донбаського інституту ДНДПТІБВ і Академпромжитлореконструкція, виконувалась за державним замовленням Мінбудархітектури України (наказ від 27.06.93 р. № 9) і пройшла по конкурсу “Буднаука України-93”. Дослідження проводились відповідно з планами наукових робіт Луганського державного аграрного університету на підставі госпдоговірних відносин з інстиутом ДНДПТІБВ.
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є удосконалення методики формування та обгрунтування ефективних організаційно-технологічних рішень із розбирання експлуатованих технологічних установок в умовах діючого виробництва.
Робочою гіпотезою є припущення про наявність системного взаємозв'язку і можливості формалізації основних параметрів технології та організації розбиральних процесів, апаратурно-будівельного компонування (АБК) хімічних виробництв і характеру виробничої діяльності цих підприємств у період реконструкції.
Відповідно до цього в дисертаційній роботі поставлені такі основні задачі:
1. Аналіз стану та перспектив розвитку азотної промисловості України і досвіду її реконструкції.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ВИБІР ТА ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РІШЕНЬ ДЕМОНТАЖУ УСТАТКУВАННЯ І КОНСТРУКЦІЙ ДІЮЧИХ ХІМІЧНИХ ВИРОБНИЦТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок