Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Сучасні підходи до діагностики, лікування та реабілітації хворих з трубною вагітністю

Сучасні підходи до діагностики, лікування та реабілітації хворих з трубною вагітністю

Назва:
Сучасні підходи до діагностики, лікування та реабілітації хворих з трубною вагітністю
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,58 KB
Завантажень:
18
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Інститут педіатрії, акушерства та гінекології
Академії медичних наук України
ЧЕРНЕЦЬКА ОЛЬГА СЕМЕНІВНА
УДК 618.31-08-039.76
Сучасні підходи до діагностики, лікування та реабілітації хворих
з трубною вагітністю
14.01.01 - Акушерство і гінекологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора медичних наук
Київ – 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Державному університеті медицини та фармації ім. Н. Тестемицану МОЗ Республіки Молдова.
Науковий консультант:
доктор медичних наук, професор Паладі Георгій Андрійович,
Державний університет медицини та фармації ім. Н. Тестемицану
МОЗ Республіки Молдова, професор кафедри акушерства і гінекології.
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор, член-кореспондент АМН України
Степанківська Галина Костянтинівна, Національний медичний університет
ім. О. О. Богомольця МОЗ України, професор кафедри акушерства і гінекології № 1
доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАН і АМН України та Російської АМН, Тимошенко Леонід Васильович, Київська медична академія післядипломної освіти
ім. П. Л. Шупика МОЗ України, професор кафедри акушерства, гінекології та перинатології
доктор медичних наук, доцент Сенчук Анатолій Якович, Київський медичний інститут Укр. асоціації народної медицини МОЗ України, завідувач кафедри акушерства і гінекології
Провідна установа: Одеський медичний університет МОЗ України, кафедра акушерства і гінекології
Захист дисертації відбудеться “ 16 ” січня 2001 року о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.553.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук за спеціальностями “Педіатрія”, “Акушерство і гінекологія” при Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (04050, м. Київ, вул. Мануїльського, 8).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України (04050, м. Київ, вул. Мануїльського,8).
Автореферат розісланий “ 06 “ листопада 2000 року
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради В.Ф.Лапшин
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність проблеми. Питання сучасної діагностики та ефективного лікування позаматкової вагітності є актуальною проблемою сучасної гінекології з огляду на її негативний вплив на репродуктивну функцію жінки, формування трубно-перитонеального безпліддя, загрозу для життя жінки внаслідок постгеморагічних ускладнень (H. Fernahdez, 1997; I. Coste, 1994; I. Makinen, 1997; P. Azolay,1994; V. Friptu, 1998) .
Поряд із зниженням народжуваності, збільшенням кількості переривань вагітності, позаматкова вагітність є однією з причин репродуктивних втрат (Г. Бурдули, О. Фролова, 1997).
Найчастішим клінічним варіантом, що трапляється в гінекологічній практиці, є порушена трубна вагітність, виражений поліморфізм якої зумовлює значні труднощі в диференційній діагностиці з іншими патологічними станами (Г. Савельева, 1992; L. Gruft et al., 1994).
Параклінічні методи, що використовують для підтвердження діагнозу, є часто малоінформативними (И. Грязнова, 1980; А. Стрижаков и соавт., 1998), що не дозволяє чітко та своєчасно встановити діагноз.
Існуючі схеми обстеження хворих з підозрою на позаматкову вагітність не охоплюють усіх варіантів клінічного перебігу даного захворювання, у своїй більшості є дорогими, довготривалими та малоприйнятними для медичних установ нижчого кваліфікаційного рівня, де частіше всього реєструються діагностичні помилки ( T. Stovall, 1993; N. Jaknson, 1995).
Залишаються недостатньо вивченими зміни, котрих зазнає ендокринна та, особливо, імунна системи у зв’язку з перерваною трубною вагітністю. Це не дозволяє забезпечити на сучасному рівні якісну диференційну діагностику даної патології з іншими захворюваннями, що мають схожі клінічні прояви (C. Grosskinsky et al., 1993; H. Fernandez, 1996).
В існуючих публікаціях, присвячених проблемі трубної вагітності, не відображено морфогістологічну структуру овідуктів, котра обумовлює патологічну імплантацію плідного яйця та характер деструкції маткової труби (R.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: Сучасні підходи до діагностики, лікування та реабілітації хворих з трубною вагітністю

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок