Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДОСЛІДЖЕННЯ МІЦНОСТІ ПІРАМІДАЛЬНО-ПРИЗМАТИЧНИХ БУНКЕРІВ

ДОСЛІДЖЕННЯ МІЦНОСТІ ПІРАМІДАЛЬНО-ПРИЗМАТИЧНИХ БУНКЕРІВ

Назва:
ДОСЛІДЖЕННЯ МІЦНОСТІ ПІРАМІДАЛЬНО-ПРИЗМАТИЧНИХ БУНКЕРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,86 KB
Завантажень:
323
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ
БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Банніков Дмитро Олегович
УДК 624.954.04
ДОСЛІДЖЕННЯ МІЦНОСТІ
ПІРАМІДАЛЬНО-ПРИЗМАТИЧНИХ БУНКЕРІВ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі мостів Дніпропетровського державного технічного університету залізничного транспорту, Міністерство транспорту України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор
Казакевич Михайло Ісакович,
Дніпропетровський державний технічний університет
залізничного транспорту, завідувач кафедри мостів, заслужений діяч науки
і техніки України
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Мущанов Володимир Пилипович, Донбаська державна академія будівництва та архітектури (ДонДАБА), завідувач кафедри теоретичної та прикладної механіки;
кандидат технічних наук, доцент Егоров Євген Аркадійович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури (ПДАБА), завідувач кафедри металевих та дерев’яних конструкцій.
Провідна установа:
ВАТ “Український науково-дослідний інститут “Проектстальконструкція” Державного Комітету України у справах будівництва, архітектури і житлової політики, відділ автоматизації проектування (м. Київ).
Захист відбудеться “_ 25 _” _ квітня __ 2001 р. о _ 13-00__годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.085.02 при Придніпровській державній академії будівництва та архітектури за адресою: вул. Чернишевського, 24-а, м. Дніпропетровськ, 49600.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою: вул. Чернишевського, 24-а, м. Дніпропетровськ, 49600.
Автореферат розісланий “ 17 ” _ березня _ 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Кваша Е.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Використання сталевих пірамідально-призматичних бункерів у різних галузях господарства нараховує вже біля ста років. В силу своєї простоти вони є досить розповсюдженим типом ємкостей для накопичення та збереження сипучих матеріалів. У той же час, це один з найменш вивчених видів будівельних конструкцій, робота якого досліджена ще не в достатній мірі.
Діюча методика проектування пірамідально-призматичних бункерів базується на умовному поділі конструкції на окремі прості елементи з наступним розрахунком кожного з них по елементарних плоских розрахункових схемах. Такий підхід не дозволяє належним чином оцінити міцностні й жорсткостні властивості бункерів, оскільки втрачається винятково важливий фактор просторовості роботи системи. В результаті, конструкції виходять досить неекономічними і недостатньо надійними.
Актуальність теми. Як відомо, одним зі шляхів зниження матеріаломісткості й підвищення надійності будівельних конструкцій є урахування їхньої просторової роботи. Дана проблема особливо актуальна для сталевих пірамідально-призматичних бункерів і необхідність її рішення давно вже назріла. Це наочно ілюструє вже той факт, що прийнята на сьогодні офіційна методика розрахунку і конструювання такого типу бункерів не зазнавала принципових змін протягом усього свого існування і не може вважатися такою, що відповідає сучасним вимогам.
Мета і задачі дослідження. У зв'язку з вищевикладеним, метою даної роботи є встановлення напружено-деформованого стану сталевого пірамідально-призматичного бункера в умовах експлуатації, визначення його міцностних, жорсткостних та динамічних властивостей як єдиної просторової системи, із приведенням у відповідність методики розрахунку і виявленням із всієї наявної різноманітності найбільш раціональних конструктивних рішень.
Для досягнення поставленої мети в роботі сформульовані і вирішені наступні задачі:
- проаналізувати й узагальнити накопичений досвід проектування й експлуатації бункерів;
- вибрати метод і методику дослідження, що дозволяють врахувати просторову роботу конструкції сталевого бункера, з експериментальним підтвердженням їхньої достовірності;
- виконати теоретичні дослідження роботи сталевого пірамідально-призматичного бункера при різних експлуатаційних впливах;
- виявити раціональні конструктивні рішення й обґрунтувати можливість їхнього використання як типових;
- оцінити динамічні властивості сталевих пірамідально-призматичних бункерів;
- розробити удосконалену інженерну методику проектування сталевих пірамідально-призма-тичних бункерів, що враховує просторову роботу системи і відповідає сучасним вимогам.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ДОСЛІДЖЕННЯ МІЦНОСТІ ПІРАМІДАЛЬНО-ПРИЗМАТИЧНИХ БУНКЕРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок