Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК ПОСЛУГ КРЕДИТНОЇ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ УКРАЇНИ

РОЗВИТОК ПОСЛУГ КРЕДИТНОЇ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ УКРАЇНИ

Назва:
РОЗВИТОК ПОСЛУГ КРЕДИТНОЇ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,12 KB
Завантажень:
47
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ ІМЕНІ МИХАЙЛА ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО
ГАВРИЛЕНКО Олена Юріївна
УДК 338.46:336.732:658
РОЗВИТОК ПОСЛУГ КРЕДИТНОЇ СПОЖИВЧОЇ
КООПЕРАЦІЇ УКРАЇНИ
Спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами
(за видами економічної діяльності)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2007


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Приазовському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України (м. Маріуполь).
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Білопольський Микола Григорович,
Приазовський державний технічний університет
(м. Маріуполь), завідувач кафедри обліку і аудиту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Гончаренко Владислав Васильович,
Полтавський університет споживчої кооперації України, завідувач кафедри грошового обігу
та кредиту;
кандидат економічних наук, доцент
Кононенко Алла Федорівна,
Донецький національний університет економіки
і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського,
доцент кафедри банківської справи.
Захист відбудеться “22” січня 2008 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.055.01 у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського за адресою: 83050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського за адресою: 83017, м. Донецьк, б. Шевченка, 30.
Автореферат розісланий “21” грудня 2007 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Виноградова О.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах постійно зростаючих потреб населення і малого підприємництва у фінансових коштах, необхідних не тільки для їх задоволення, але і для вирішення перспективних проблем розвитку підприємств, гостро постає питання формування системи кредитної кооперації як спеціалізованої форми небанківських кредитних організацій. Відродження інституту кредитної споживчої кооперації в регіонах сприятиме активізації ринку приватних інвестицій, перерозподілу грошових коштів на регіональному рівні в сектор малого бізнесу і фермерські господарства. У свою чергу, перспективи кредитної споживчої кооперації залежатимуть від того, чи досягнута гармонізація інтересів регіону і кредитної кооперації, наскільки успішно кредитні спілки (КС) зможуть конкурувати з іншими господарюючими структурами на регіональному ринку позикових капіталів. Це дозволить сформувати останнім повноцінну матеріально-технічну базу для функціонування і розвитку, оптимізувати економічні зв'язки, встановити довірчі взаємини з населенням, державними і місцевими органами влади, підприємствами тощо. У зв'язку з цим стає актуальним питання обґрунтування і розкриття економічних основ функціонування кредитних споживчих кооперативів, вироблення методичних підходів до оцінки ефективності управління ними, що, у свою чергу, необхідно для успішного функціонування кредитної кооперації, розвитку нових джерел інвестування підприємств і населення та подальшого становлення інституційних основ ринкових відносин в цілому.
Питанням історичного розвитку і функціонування кредитних споживчих кооперативів у вітчизняній і зарубіжній літературі приділяється чимала увага. Окремі аспекти відмічених проблем досліджували як вітчизняні, так і зарубіжні вчені: А. Аззі, Р. Аріман, Л. Балабанова, Д. Бартон, Н. Бедринець, В. Гончаренко, О. Карасик, Р. Климко, І. Козюра, А. Кононенко, О. Лук’янченко, Я. Макферсон, І. Маркіна, Л. Омелянович, О. Папаіка, А. Стадник, Е. Ходченко, О. Шубін. В той же час найменше розробленими залишаються питання визначення місця кредитних споживчих кооперативів серед господарюючих суб’єктів, що діють на регіональному ринку послуг, підвищення інвестиційного потенціалу підприємств регіону шляхом активізації приватних інвестицій населення за допомогою розвитку кредитної кооперації, оцінки ефективності діяльності кредитних споживчих кооперативів (КСК) і їх впливу на розвиток регіонального ринку послуг та господарську діяльність підприємств.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РОЗВИТОК ПОСЛУГ КРЕДИТНОЇ СПОЖИВЧОЇ КООПЕРАЦІЇ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок