Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ В АГРЕСИВНОМУ СЕРЕДОВИЩІ ПРИ ДІЇ НАВАНТАЖЕННЯ

НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ В АГРЕСИВНОМУ СЕРЕДОВИЩІ ПРИ ДІЇ НАВАНТАЖЕННЯ

Назва:
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ В АГРЕСИВНОМУ СЕРЕДОВИЩІ ПРИ ДІЇ НАВАНТАЖЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,15 KB
Завантажень:
31
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Бліхарський Зіновій Ярославович
УДК 624.012:620.193
НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ В АГРЕСИВНОМУ СЕРЕДОВИЩІ ПРИ ДІЇ НАВАНТАЖЕННЯ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ-2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному університеті “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України
Науковий консультант доктор технічних наук, професор
БАРАШИКОВ Арнольд Якович,
Київський національний університет будівництва і архітектури, завідувач кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій | Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
ДОРОФЄЄВ Віталій Степанович,
Одеська державна академія будівництва та архітектури, ректор, завідувач кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій
доктор технічних наук, професор
СТОРОЖЕНКО Леонід Іванович,
Полтавський національний технічний університет ім. Ю. Кондратюка, професор кафедри конструкцій з металу, дерева та пластмас
доктор технічних наук, професор
КОРОЛЬОВ Володимир Петрович,
Донбаська національна академія будівництва і архітектури, професор кафедри металевих конструкцій | Провідна установа Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій, відділ огороджувальних конструкцій будівель та споруд, Державний комітет України з будівництва і архітектури, м. Київ | Захист відбудеться 21 жовтня 2005 р. о 13-й годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.04 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою:
03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою:
03037, м. Київ, Повітрофлотський проспект, 31
Автореферат розісланий 15 вересня 2005 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., с.н.с. В.Г. КобієвЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Експлуатація залізобетонних конструкцій будівель та споруд часто відбувається в агресивному навколишньому середовищі. Це стосується більшості промислових будівель, особливо з хімічним виробництвом, відкритих середовищ, морських прибережних споруд тощо. Дія агресивного середовища викликає корозію бетону та арматури залізобетонних конструкцій і, як наслідок, зменшує їх несучу здатність та експлуатаційну придатність. Це накладає свій відбиток на вимоги до їх проектування та прогнозування надійного ресурсу, безпечної експлуатації. Для адекватної оцінки експлуатаційного терміну різних будівель з корозійними пошкодженнями конструкцій необхідно в кожному конкретному випадку враховувати взаємну дію різних чинників на їх працездатність.
Дослідження корозії залізобетонних конструкцій, яка відбувається з часом під навантаженням при наявності агресивного середовища, є актуальною, особливо беручи до уваги те, що за різними даними щорічні втрати від корозії, як в нашій країні, так і за кордоном становлять 4…6% ВВП. За даними Держбуду України із залученням НДІБК та НДІБВ станом на 01.01.2003р. зафіксовано 8000 аварійно небезпечних об’єктів, з них до модернізації рекомендовано 5600, а до ліквідації 2140. Тільки на об’єктах базових галузей експлуатується понад 250 млн. м3 залізобетонних конструкцій, ресурс яких вичерпаний більш, ніж на 50%, в т. ч. 13% автошляхів загального користування і 59% комунальних мостів не задовольняють вимогам безпеки та потребують ремонту і реконструкції, 30% конструкцій причального фронту морських портів внаслідок корозії знаходиться в незадовільному стані і підлягає капітальному ремонту, 39% огороджувальних споруд морських портів є аварійними. З досвіду автора дисертації часто причиною незадовільного стану будівель та споруд є корозія несучих залізобетонних конструкцій.
Актуальність досліджень корозійних впливів на несучу здатність та експлуата-ційну придатність залізобетонних конструкцій підтверджується також Указом Прези-дента України №1420/98 від 31.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ В АГРЕСИВНОМУ СЕРЕДОВИЩІ ПРИ ДІЇ НАВАНТАЖЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок