Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕВОЛЮЦІЙНІ МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ АНАЛІЗУ І ОПТИМІЗАЦІЇ РІВНЯ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ЖИТЛОВИХ ОБ’ЄКТІВ

ЕВОЛЮЦІЙНІ МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ АНАЛІЗУ І ОПТИМІЗАЦІЇ РІВНЯ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ЖИТЛОВИХ ОБ’ЄКТІВ

Назва:
ЕВОЛЮЦІЙНІ МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ АНАЛІЗУ І ОПТИМІЗАЦІЇ РІВНЯ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ЖИТЛОВИХ ОБ’ЄКТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,37 KB
Завантажень:
91
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ЧЕРКАСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ДЖУЛАЙ олександр миколайович
УДК 004.896.001.63
ЕВОЛЮЦІЙНІ МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ АНАЛІЗУ І ОПТИМІЗАЦІЇ
РІВНЯ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ЖИТЛОВИХ ОБ’ЄКТІВ
05.13.06 – автоматизовані системи управління і прогресивні
інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Черкаси – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
ТИМЧЕНКО АНАТОЛІЙ АНАСТАСІЙОВИЧ,
Черкаський державний технологічний університет, завідувач кафедри комп’ютерних технологій
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
ПОДЧАСОВА ТЕТЯНА ПАВЛІВНА,
Київський національний торгово-економічний університет, професор кафедри інформаційних технологій і систем
 
кандидат технічних наук, доцент
ЛАНСЬКИХ ЄВГЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ,
Черкаський державний технологічний університет, доцент кафедри прикладної математики
Провідна установа: Київський національний університет будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, кафедра інформаційних технологій
Захист відбудеться “23” березня 2006 р. о 14.30 годині в залі засідань спеціалізованої вченої ради К73.052.01 у Черкаському державному технологічному університеті за адресою:18006, м. Черкаси, бул. Шевченка, 460.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Черкаського державного технологічного університету за адресою:18006, м. Черкаси, бул. Шевченка, 460.
Автореферат розісланий “22” лютого 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Палагін В.В.
1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Аналіз статистичних даних вказує на те, що 75 % пожеж відбувається в житловому секторі. Їх зростаюча кількість (із 42481 у 1997 році до 59686 у 2002 році і 47668 у 2004 році) та загиблих (від 2216 у 1997 році до 3495 у 2002 році і 3781 у 2004 році) свідчить про необхідність більш ефективної роботи протипожежних підрозділів. Перепоною цьому є кадровий і ресурсний дефіцит, що в сучасних умовах відображається на основних показниках, до яких належать час проїзду до місця пожежі, час її локалізації та час ліквідації. У таких умовах об’єктивна інформація становить один із найважливіших елементів управління і покращення якості пожежогасіння, що полягає у запобіганні людським жертвам і матеріальним втратам. У звязку із цим особливої гостроти набуває задача створення, функціонування та розвитку інформаційно-аналітичного забезпечення пожежних підрозділів.
В Україні відповідний напрямок перебуває на початковому етапі розвитку. Після кожної пожежі складають опис, який містить більше ста кількісних та нечислових значень. Створення та аналіз такої великої інформаційної бази, яка стала б джерелом нових знань, призначеним для прогнозування майбутніх пожеж та виконання заходів щодо їх попередження і гасіння, є важливим і необхідним завданням. Існуючі ж процедури зводяться до обчислення трьох-п’яти статистичних показників – загальної кількості, середніх значень та побудови графіків динаміки.
Необхідність створення системи протипожежного моніторингу житлових обєктів, мінімізації часу проїзду до місця пожежі, зменшення кількості помилок особового складу при гасінні пожеж та розробки процедур оптимального розподілу наявних ресурсів зумовлюють необхідність створення автоматизованих систем для підтримки прийняття управлінських рішень, а також визначають актуальність дисертаційного дослідження.
Аналізу та прогнозуванню процесів пожежогасіння присвячені дослідження вітчизняних і закордонних вчених, зокрема Брушлинського М.М., Матюшина А.В., Громовенка О.Л., Смирнова Н.В. Проблеми системного аналізу і створення інформаційно-аналітичних систем висвітлені у працях Глушкова В.М., Скурихіна В.І., Згуровського М.З., Тимченка А.А., Подчасової Т.П., Панкратової Н.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЕВОЛЮЦІЙНІ МОДЕЛІ ТА МЕТОДИ АНАЛІЗУ І ОПТИМІЗАЦІЇ РІВНЯ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ЖИТЛОВИХ ОБ’ЄКТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок