Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЧИСЕЛЬНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ДЕФОРМУВАННЯ І НАКОПИЧЕННЯ ПОШКОДЖЕНОСТІ ПРОСТОРОВИХ ТІЛ В УМОВАХ ПОВЗУЧОСТІ НА ОСНОВІ НАПІВАНАЛІТИЧНОГО МЕТОДУ СКІНЧЕННИХ ЕЛЕМЕНТІВ

ЧИСЕЛЬНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ДЕФОРМУВАННЯ І НАКОПИЧЕННЯ ПОШКОДЖЕНОСТІ ПРОСТОРОВИХ ТІЛ В УМОВАХ ПОВЗУЧОСТІ НА ОСНОВІ НАПІВАНАЛІТИЧНОГО МЕТОДУ СКІНЧЕННИХ ЕЛЕМЕНТІВ

Назва:
ЧИСЕЛЬНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ДЕФОРМУВАННЯ І НАКОПИЧЕННЯ ПОШКОДЖЕНОСТІ ПРОСТОРОВИХ ТІЛ В УМОВАХ ПОВЗУЧОСТІ НА ОСНОВІ НАПІВАНАЛІТИЧНОГО МЕТОДУ СКІНЧЕННИХ ЕЛЕМЕНТІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,76 KB
Завантажень:
208
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ПИСКУНОВ Сергій Олегович
УДК 539.3
ЧИСЕЛЬНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ДЕФОРМУВАННЯ
І НАКОПИЧЕННЯ ПОШКОДЖЕНОСТІ ПРОСТОРОВИХ ТІЛ
В УМОВАХ ПОВЗУЧОСТІ НА ОСНОВІ
НАПІВАНАЛІТИЧНОГО МЕТОДУ СКІНЧЕННИХ ЕЛЕМЕНТІВ
01.02.04 _ Механіка деформівного твердого тіла
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Гуляр Олександр Іванович,
Науково-дослідний інститут будівельної механіки Київського національного університету будівництва і архітектури, завідувач відділу чисельних методів дослідження просторових конструкцій.
Офіційні опоненти доктор технічних наук, професор, академік НАН України
Шевченко Юрій Миколайович,
Інститут механіки ім.С.П.Тимошенка НАН України (м.Київ), завідувач відділу термопластичності;–
кандидат технічних наук
Кравченко Віктор Іванович,
Інститут проблем міцності НАН України (м.Київ), старший науковий співробітник відділу математичного моделювання та аналітичного аналізу розв?язків задач механіки деформівного твердого тіла.
Провідна установа Національний технічний університет України "КПІ", кафедра динаміки, міцності машин і опору матеріалів, Міністерство освіти і науки України.
Захист відбудеться " 2 " березня 2001 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.04 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, м.Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м.Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий " 30 " січня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради к.т.н., с.н.с. | Кобієв В.Г.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В сучасній енергетиці, транспортному машинобудуванні, інших галузях техніки широко розповсюджені просторові елементи конструкцій, значна кількість з яких являють собою неоднорідні кругові незамкнені та призматичні тіла складної форми і структури. До них відносяться відповідальні деталі газотурбінних двигунів, парогазових турбін, паропроводів, котлів та ін. Конструктивні особливості зазначених об?єктів передбачають нерівномірне розподілення у просторі зовнішних силових навантажень і довільні умови закріплення на торцях.
Значна тривалість експлуатації цих елементів конструкцій при наявності високих температур призводить до появи і розвитку деформацій повзучості, а також несуцільностей в матеріалі, тобто накопичення пошкодженості, що є визначальним з точки зору розрахунку на довготривалу міцність і визначення ресурсу. Внаслідок цього, для ефективного використання та попередження аварійних руйнувань агрегатів, важливим є наявність повної та вірогідної інформації про еволюцію і особливості напружено-деформованого стану з урахуванням зміни стану матеріалу. Проведення експериментальних випробувань на базах, що відповідають значним термінам експлуатації (біля 100 тисяч годин) є досить складним і дорогим. Тому необхідним є більш глибоке теоретичне вивчення особливостей явищ повзучості і накопичення пошкодженості, що вимагає розвязання просторових нестаціонарних нелінійних задач механіки деформівного твердого тіла.
Аналіз літературних джерел показав, що питання чисельного моделювання процесів деформування просторових елементів конструкцій в умовах повзучості і визначення ресурсу з урахуванням накопичення пошкодженості матеріалу не знайшло достатнього відображення в наукових дослідженнях: наявні результати містяться в одиничних роботах; більшість розрахунків елементів конструкцій складної форми і їх систем виконано в двовимірній постановці. Таким чином, розробка ефективного підходу до розв?язання цієї задачі є актуальною проблемою механіки деформівного твердого тіла.
Звязок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ЧИСЕЛЬНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ДЕФОРМУВАННЯ І НАКОПИЧЕННЯ ПОШКОДЖЕНОСТІ ПРОСТОРОВИХ ТІЛ В УМОВАХ ПОВЗУЧОСТІ НА ОСНОВІ НАПІВАНАЛІТИЧНОГО МЕТОДУ СКІНЧЕННИХ ЕЛЕМЕНТІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок