Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК ТА КОНТРОЛЬ КОРПОРАТИВНИХ ЦІННИХ ПАПЕРІВ (на прикладі акціонерних товариств м. Києва та Київської області)

ОБЛІК ТА КОНТРОЛЬ КОРПОРАТИВНИХ ЦІННИХ ПАПЕРІВ (на прикладі акціонерних товариств м. Києва та Київської області)

Назва:
ОБЛІК ТА КОНТРОЛЬ КОРПОРАТИВНИХ ЦІННИХ ПАПЕРІВ (на прикладі акціонерних товариств м. Києва та Київської області)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,60 KB
Завантажень:
489
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ
Київський національний економічний університет
ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА
ГОНЧАР ІРИНА ІГОРІВНА
УДК 657.47
ОБЛІК ТА КОНТРОЛЬ КОРПОРАТИВНИХ ЦІННИХ ПАПЕРІВ
(на прикладі акціонерних товариств м. Києва та Київської області)
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ-2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі обліку, аналізу та аудиту в АПК Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Бондар Микола Іванович,
Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, доцент кафедри обліку, аналізу та аудиту в АПК
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Шевчук Володимир Олександрович
Державна академія статистики, обліку та аудиту Держкомстату України, проректор з навчально-методичної роботи
кандидат економічних наук, доцент
Козак Вадим Григорович
Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, доцент кафедри бухгалтерського обліку
Провідна установа: Національний аграрний університет Кабінету Міністрів України, кафедра бухгалтерського обліку, м. Київ
Захист відбудеться 19 червня 2006 року о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.07 Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий “19” травня 2006 року
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради
доктор економічних наук, професор А.М.Герасимович
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвитку інвестиційних процесів в економіці України та подальшому впровадженню ринкових реформ сприятиме створення ефективно діючого, ліквідного ринку цінних паперів. Основним завданням, яке постає перед ним, є залучення інвестиційних ресурсів для їх спрямування на потреби виробництва.
Найчастіше вкладниками інвестиційних ресурсів виступають фізичні особи, які на відміну від великих інвесторів не завжди можуть достовірно оцінити фінансовий стан майбутнього інвестиційного об’єкта. Крім того, існує певна проблема з оцінкою та переоцінкою вкладених коштів, оскільки прибутки розподіляються, як правило, пропорційно до внесків у статутний капітал. При цьому дрібні інвестори ризикують не одержати дивідендів при їх розподілі. В зв’язку з цим, .
На сучасному етапі економічного розвитку України особливої актуальності набувають питання вдосконалення методик оцінки як інвестицій, так і показників ринкової активності підприємств–емітентів корпоративних прав з урахуванням специфіки і стану ринку корпоративних цінних паперів. Однак низький рівень капіталізації корпоративних цінних паперів і невисока їх ліквідність не є привабливими для потенційних інвесторів і не заохочують їх до вкладання коштів у цінні папери вітчизняних емітентів. У зв’язку з цим нагайними стають проблема проблеми додаткової емісії цінних паперів і пошук шляхів її подальшого вирішення.
Вирішенню викладених проблем на сучасному етапі у науковій літературі приділяється значна увага. Так, вагомий ввнесок у розвиток обліку інвестицій зробили такі вчені, як Р.Баззел, М.Білуха, Ф.Бутинець, Я.Крупка, М.Кужельний, Дж.Лінтер, Г.Маркович, Я.Мелкумов, Л.Мельник, О.Мозговий, І.Недін, В.Піддубна, С.Прилипко, Є.Ружанський, В.Сопко, Л.Сук, В.Тамбовцев, О.Устенко, Г.Цельмер, В.Шевчук та ін.
Вдосконаленню аналізу інвестиційної привабливості цінних паперів присвятили свої праці: І.Бланк, Г.Кірейцев, В.Козак, Л.Лабскер, М.Чумаченко, У.Шарп, А.Шеремет та ін. Проте сьогодні ще не на достатньому рівні розкрито сутність поняття “цінний папір”, визначено сутність корпоративного цінного папера, потребують удосконалення класифікація цінних паперів, методика їх обліку та контролю.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОБЛІК ТА КОНТРОЛЬ КОРПОРАТИВНИХ ЦІННИХ ПАПЕРІВ (на прикладі акціонерних товариств м. Києва та Київської області)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок