Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИКА РОЗРОБКИ ТА ВИКОРИСТАННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО КУРСУ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ (старший ступінь у вищому технічному закладі освіти)

МЕТОДИКА РОЗРОБКИ ТА ВИКОРИСТАННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО КУРСУ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ (старший ступінь у вищому технічному закладі освіти)

Назва:
МЕТОДИКА РОЗРОБКИ ТА ВИКОРИСТАННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО КУРСУ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ (старший ступінь у вищому технічному закладі освіти)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,60 KB
Завантажень:
240
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЛІГВІСТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
МУЛІНА Наталія Ігорівна
УДК 372.881.1:378.018.532:004
МЕТОДИКА РОЗРОБКИ ТА ВИКОРИСТАННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО КУРСУ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
(старший ступінь у вищому технічному закладі освіти)
Спеціальність 13.00.02 - теорія та методика навчання:
германські мови
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі інформатики та технологій навчання Київського державного лінгвістичного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник кандидат педагогічних наук, професор
ЧЕКАЛЬ Галина Степанівна,
Київський державний лінгвістичний університет,
професор кафедри інформатики та технологій навчання
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
ПЛАХОТНИК Василь Макарович,
Інститут педагогіки АПН України,
головний науковий співробітник
лабораторії іноземних мов
кандидат педагогічних наук, доцент
КОЛОМІЄЦЬ Світлана Семенівна,
Національний технічний університет України“
Київський політехнічний інститут”,
доцент кафедри іноземних мов № 1
Провідна установа Київський національний університет
ім. Тараса Шевченка, кафедра методики навчання
іноземних мов і прикладної лінгвістики,
Міністерство освіти і науки України, м. Київ
Захист відбудеться 29.05.2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.054.01 у Київському державному лінгвістичному університеті, 03680 м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського державного лінгвістичного університету, 03680 м. Київ, вул. Велика Васильківська, 73.
Автореферат розісланий 27.04.2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Бігич О.Б.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Значне підвищення інтересу до вивчення іноземних мов (ІМ), англійської мови зокрема, в Україні викликане розширенням міжнародних контактів і зростаючою інтеграцією країни у світове співтовариство. Крім того, воно зумовлене стрімкою інформатизацією та комп'ютеризацією всіх напрямків діяльності в суспільстві: виробництва, науки, освіти, культури, побуту тощо. В сучасному українському суспільстві зміни торкнулися не лише обсягу міжнародних контактів громадян нашої держави, але й якісного їх рівня, форм та засобів спілкування. Зумовлене потребами часу реформування системи вищої освіти в Україні сьогодні визначає як одне із своїх провідних завдань - забезпечення підготовки кваліфікованих спеціалістів різних галузей народного господарства з високим рівнем володіння ІМ. Відповідні нові вимоги висуваються до методики викладання ІМ у навчальних закладах на різних ступенях навчання.
У методиці навчання ІМ та ряді суміжних наук іде постійний пошук шляхів удосконалення системи навчання. Значний внесок у формування нового підходу до навчального процесу зроблено в педагогічних наукових працях Ю.К.Бабанського, В.П.Беспалька, В.М.Галузинського, Б.С.Гершунського, М.Б.Євтуха та ін. Психологічні проблеми навчальної діяльності під час вивчення ІМ досліджуються в роботах П.Я.Гальперіна, І.О.Зимньої, О.М.Леонтьєва, В.Я.Ляудіса, Н.Ф.Тализіної, В.О.Якуніна та інших. Послідовно реалізується комунікативна спрямованість навчання (Ю.І.Пассов, W. Littlewood, Ch.J. Brumfit, K. Johnson та ін.); впроваджуються ідеї інтенсивного навчання ІМ “методом активізації резервних можливостей особистості” (Г.О.Китайгородська, Т.М.Ігнатова, Н.К.Скляренко, Т.Н.Смирнова та ін.); проводяться пошуки технології створення сучасних підручників (І.Л.Бім, Н.Ф.Бориско, М.М.Вятютнєв, Е.П.Шубін та ін.); з метою визначення об'єктивного рівня сформованості в учнів іншомовних навичок і вмінь впроваджується методика тестування (О.П.Петращук, О.П.Петренко, J.W.Oller, N. Underhill та ін.).
У методиці навчання ІМ сформувався окремий напрям досліджень проблем та завдань викладання ІМ у вищих закладах освіти (ВЗО), зокрема технічних (ВТЗО). У вітчизняній методичній літературі детальний аналіз та розробку основних теоретичних положень загальної методики навчання ІМ студентів немовних спеціальностей технічних ВЗО протягом основного (базового) ступеня здійснено Й.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МЕТОДИКА РОЗРОБКИ ТА ВИКОРИСТАННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО КУРСУ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ (старший ступінь у вищому технічному закладі освіти)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок