Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИНТЕЗ НЕКОМУТОВАНИХ РАДІОМЕРЕЖ З МІНІМІЗАЦІЄЮ СУМАРНОЇ СМУГИ ЧАСТОТ

СИНТЕЗ НЕКОМУТОВАНИХ РАДІОМЕРЕЖ З МІНІМІЗАЦІЄЮ СУМАРНОЇ СМУГИ ЧАСТОТ

Назва:
СИНТЕЗ НЕКОМУТОВАНИХ РАДІОМЕРЕЖ З МІНІМІЗАЦІЄЮ СУМАРНОЇ СМУГИ ЧАСТОТ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,58 KB
Завантажень:
157
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ
“КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Коломицев Максим Олександрович
УДК 621.391
СИНТЕЗ НЕКОМУТОВАНИХ РАДІОМЕРЕЖ З МІНІМІЗАЦІЄЮ СУМАРНОЇ
СМУГИ ЧАСТОТ
Спеціальність 05.12.02 - Телекомунікаційні системи та мережі
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
КИЇВ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі засобів телекомунікацій інституту телекомунікаційних систем Національного технічного університету України “Київський Політехнічний Інститут”.
Науковий керівник кандидат технічних наук, професор
Ліпатов Анатолій Олексійович,
Науковий центру зв’язку та інформатизації Збройних Сил України, провідний науковий співробітник
Офіційні опоненти доктор технічних наук, професор
Романюк Валерій Антонович,
Військовий інститут телекомунікації та інформатизації НТУУ „КПІ”, заступник начальника інституту з навчальної та наукової роботи
кандидат технічних наук
Наритник Теодор Миколайович,
СП „Інститут електроніки та зв’язку Української академії наук національного прогресу”, директор
Провідна установа Український НДІ зв’язку Міністерства транспорту та зв`язку, м. Київ.
Захист відбудеться “14” червня 2007 р. о 15:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.002.14 в Національному Технічному Університеті України “Київський Політехнічний Інститут”, за адресою: 03056, м. Київ, пр. Перемоги 37, корп. 1, ауд. .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, за адресою: 03056, м. Київ, пр. Перемоги 37.
Автореферат розісланий “__” травня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ___________________ Уривський Л.О.
(підпис)


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. До некомутованих радіомереж фіксованої служби з детермінованими потоками (далі – мережі) відносяться: відомчі, промислові та корпоративні мережі, а також мережі зв'язку спеціального призначення. До них також належать мережі одноінтервальних радіорелейних ліній. Для цих мереж місцезнаходження вузлів та їх потреба в трафіку відомі.
Динаміка розвитку мереж, зниження вартості радіозасобів і тенденції спрощення процедур ліцензування приводять до дефіциту частотного ресурсу. Це визначає актуальність створення мереж з мінімізацією сумарної смуги частот, що використовується. Додатковою вимогою при цьому є скорочення часу їх планування і розгортання.
Відомі методики синтезу мереж, що включають синтез їх структур та частотне планування, спрямовані, в першу чергу, на мінімізацію кількості й вартості обладнання, при заданих трафіку та вимогах до надійності мережі. Зазвичай зниження кількості використовуваних радіочастот (їх сумарної смуги) здійснюється евристично, лише при частотному плануванні мережі. Відокремлений розгляд задач синтезу структури мережі та її частотного планування в цих методиках не дає змоги мінімізувати сумарну смугу частот в повній мірі.
Розроблена в дисертації методика синтезу мережі частково усуває цей недолік. Вона дає змогу проектувати мережі великої розмірності з мінімізацією смуги частот, при виконанні заданих вимог по трафіку, надійності та вартості її елементів.
Методи синтезу структури мережі, розроблені в дисертації, дають змогу синтезувати структури, потенційно “схильні” до багатократного перевикористання частот у процесі частотного планування, що і дає економію частотного ресурсу. Це здійснюється за рахунок мінімізації впливу між прольотами і базується на основі виявлення та виключення з мережі прольотів, що підвищують загальний рівень завад.
Реалізація запропонованих методів синтезу структури мережі та методик частотного планування можлива за умов урахування статистичних залежностей ослаблень сигналів і завад на прольотах. Рішення цих задач у дисертації грунтується на використанні рекомендацій Міжнародного союзу електрозв'язку (ITU), геоінформаційних систем (ГІС) і цифрових карт.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: СИНТЕЗ НЕКОМУТОВАНИХ РАДІОМЕРЕЖ З МІНІМІЗАЦІЄЮ СУМАРНОЇ СМУГИ ЧАСТОТ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок