Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОКРАЩАННЯ КЕРОВАНОСТІ ТА СТІЙКОСТІ РУХУ автомобілів високої прохідності

ПОКРАЩАННЯ КЕРОВАНОСТІ ТА СТІЙКОСТІ РУХУ автомобілів високої прохідності

Назва:
ПОКРАЩАННЯ КЕРОВАНОСТІ ТА СТІЙКОСТІ РУХУ автомобілів високої прохідності
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,89 KB
Завантажень:
443
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Пилипенко Володимир Іванович
УДК 625.06/08 (031)
ПОКРАЩАННЯ КЕРОВАНОСТІ ТА СТІЙКОСТІ РУХУ
автомобілів високої прохідності
Спеціальність 05.22.02 _ Автомобілі та трактори
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2008


Дисертацією є рукопис
Роботу виконано на кафедрі "Автомобілі та трактори" Кременчуцького державного політехнічного університету імені Михайла Остроградського Міністерства освіти і науки України , м. Кременчук
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Солтус Анатолій Петрович,
Кременчуцький державний політехнічний
університет імені Михайла Остроградського,
завідувач кафедри "Автомобілі та трактори".
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Самородов Вадим Борисович,
Національний технічний університет
«Харківський політехнічний інститут»,
завідувач кафедри «Автомобіле-
та тракторобудування».
кандидат технічних наук, доцент
Поляков Віктор Михайлович,
Національний транспортний
університет, доцент кафедри «Автомобілі».
Захист відбудеться "24" червня 2008 р. о 12-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.059.03 у Національному транспортному університеті за адресою: 01010, Україна, м. Київ, вул. Суворова, 1, ауд. 333.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розіслано " 14 " травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.К. Грищук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Необхідність створення національного автомобіля високої прохідності пояснюється умовами, що склалися перш за все у державних структурах: Збройних силах, Прикордонних військах, правоохоронних органах, спецпідрозділах, оперативно-рятувальних службах, банківських та інкасаторних системах, охоронних підрозділах щодо забезпечення спеціальною автомобільною технікою високої прохідності. Існуючий парк автомобілів ГАЗ, ЗІЛ, УАЗ, який був успадкований від Радянського Союзу, морально та фізично застарів, а за 16 років незалежності України не було організовано виробництво та складання сучасних автомобілів такого класу.
Крім того, наявність ураганів, затоплень, обвалів, землетрусів, снігових заметів, снігопадів ставить перед автомобілебудуванням завдання _ створити автомобілі, які б у цих екстремальних умовах і кліматичних катаклізмах могли б працювати для порятунку людей та цінних вантажів. Разом з цим до теперішнього часу не існує автомобілів, пристосованих до таких умов експлуатації, відсутня методика визначення раціональних конструктивних параметрів такого класу автомобілів.
Із вищенаведеного випливає, що створення автомобіля такого класу для задоволення потреб перелічених структур є актуальною проблемою.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота відповідає напряму наукових досліджень, що проводяться на кафедрі, спрямована на виконання проекту "Створення широкого номенклатурного ряду автомобілів високої прохідності сімейства "ВЕПР" згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України № 760-р від 19 вересня 2007 р. "Про схвалення інноваційної програми наукового парку "Київська політехніка" на 2007_2011 роки". Дослідження, висвітлені у дисертаційній роботі, виконувались безпосередньо на кафедрі "Автомобілі та трактори" КДПУ імені Михайла Остроградського.
Мета і задачі досліджень. Метою роботи є підвищення прохідності, довговічності шин, стійкості проти коливань керованих коліс, легкості керування автомобілів високої прохідності з незалежною підвіскою за рахунок визначення раціональних конструктивних параметрів підвіски та колісного керуючого модуля.
Для досягнення поставленої мети у роботі розв‘язуються наступні задачі:
1. Провести дослідження робочого процесу незалежної підвіски та колісного керуючого модуля, за результатами яких розробити методику визначення впливу конструктивних параметрів та характеристик незалежної підвіски та колісного керуючого модуля на показники прохідності, довговічності шин, стійкості керованих коліс проти коливань, легкості керування автомобілів високої прохідності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПОКРАЩАННЯ КЕРОВАНОСТІ ТА СТІЙКОСТІ РУХУ автомобілів високої прохідності

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок