Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДЕРЖАВНА ПОЛІТИКА: АНАЛІЗ І ВПРОВАДЖЕННЯ В УКРАЇНІ

ДЕРЖАВНА ПОЛІТИКА: АНАЛІЗ І ВПРОВАДЖЕННЯ В УКРАЇНІ

Назва:
ДЕРЖАВНА ПОЛІТИКА: АНАЛІЗ І ВПРОВАДЖЕННЯ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
40,50 KB
Завантажень:
120
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 
_Відповідно, об’єктом дослідження є державна політика як аналіз орган
ізаційно-нормативної системи владної діяльності (бездіяльності) та впр
овадження державно-політичних рішень як основний регулятор суспільно
ї життєдіяльності


національна АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ
ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
ТЕРТИЧКА Валерій Володимирович
УДК 32.351. (477)
ДЕРЖАВНА ПОЛІТИКА:
АНАЛІЗ І ВПРОВАДЖЕННЯ В УКРАЇНІ
25.00.01 — теорія та історія державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора наук з державного управління
Київ - 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії державного управління при Президентові України.
Науковий консультант - доктор філософських наук, професор
РЕБКАЛО Валерій Андрійович,
Національна академія державного управління при Президентові України, завідувач кафедри політології.
Офіційні опоненти: доктор наук з державного управління, доцент
ШАРОВ Юрій Павлович,
Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, перший заступник проректора-директора;
доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки
БАБКІН Володимир Дмитрович,
Інститут держави і права ім. В.М.Корецького НАН України, провідний науковий співробітник;
доктор політичних наук, професор
ЯКУШИК Валентин Михайлович,
Національний університет “Києво-Могилянська академія”, професор кафедри політології.
Провідна установа - Національний інститут стратегічних досліджень, відділ гуманітарної політики, м. Київ.
Захист відбудеться “12” лютого 2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.810.01 в Національній академії державного управління при Президентові України за адресою: 03057, м. Київ-57, вул. Ежена Потьє, 20, к.201.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної академії державного управління при Президентові України (03057, м. Київ-57, вул. Ежена Потьє, 20).
Автореферат розісланий “10” січня 2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.К.Майборода
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Державна політика відіграє надзвичайно важливу роль у суспільному житті. Саме вона має на меті своєчасно виявляти назрілі проблеми розвитку суспільства, аналізувати їх, установлювати причини виникнення, складність, суперечливість і знаходити шляхи розв’язання. У сфері державної політики приймаються відповідні державно-політичні рішення, спрямовані на розв’язання певної проблеми, розробляються відповідні програми та інструменти їх реалізації.
Реформування політичного життя України, становлення демократичної, соціальної, правової держави, багатопартійності та інших демократичних інститутів у процесі трансформації українського суспільства потребують підготовки нового покоління аналітиків, консультантів, експертів, викладачів, організаторів для системи державного управління, партій і рухів, засобів масової інформації, центрів, фондів та інших структур, систематичного підвищення їх кваліфікації. Нині в Україні практично ще не склалася система кваліфікованого аналізу державної політики та механізмів її впровадження як за відсутністю відповідних теоретико-методологічних напрацювань, так і за нестачею методик, обмеженої кількості ґрунтовної наукової й навчально-методичної літератури та і за відсутності відповідно підготовлених фахівців. Це відповідальне й складне завдання, від розв’язання якого безпосередньо залежатимуть й наші успіхи в усіх сферах життєдіяльності українського суспільства.
Усе це актуалізує необхідність професійного аналізу державної політики, дослідження історичного й міжнародного досвіду її розробки й впровадження, узагальнення відповідних науково-теоретичних надбань, що насамперед сприятиме вивченню особливостей складної динаміки державної стратегії, допоможе зрозуміти основні закономірності й механізми її реалізації в Україні.
Важливість та необхідність ґрунтовного наукового пізнання процесу вироблення та здійснення державної політики як сфери суспільної життєдіяльності зумовлена ще й тим, що вона й дотепер не знайшла свого адекватного висвітлення у вітчизняній науковій літературі, не стала об’єктом наукового аналізу українських учених.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 Реферат на тему: ДЕРЖАВНА ПОЛІТИКА: АНАЛІЗ І ВПРОВАДЖЕННЯ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок