Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ

ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ

Назва:
ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,32 KB
Завантажень:
426
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ВІННИЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КАБАЧІЙ Владислав Володимирович
УДК 621.3.087.4
ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ
ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ
Спеціальність 05.11.16 – Інформаційно-вимірювальні системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Вінниця – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Вінницькому державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор,
Дубовой Володимир Михайлович,
Вінницький державний технічний університет,
завідувач кафедри “Комп’ютерні системи управління”
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
Засименко Віктор Михайлович,
Національний університет “Львівська політехніка”, професор кафедри “Метрологія, стандартизація, сертифікація”
кандидат технічних наук, доцент,
Дементьєв Юрій Вікторович,
Вінницький державний технічний університет,
доцент кафедри “Проектування комп’ютерної
біомедичної та телекомунікаційної апаратури”
Провідна установа: Державний науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем, відділ розроблення наукових, методичних та технічних основ метрологічного забезпечення ВІС та АСКТП, Держстандарт України, м. Львів
Захист відбудеться “ 19 ” __квітня____ 2002 р. о _930_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.02 у Вінницькому державному технічному університеті за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького державного технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
Автореферат розісланий “_15_”_березня____ 2002 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Павлов С. В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Споживання енергії в Україні, як і в усьому світі, постійно зростає. На теплопостачання цивільних і виробничих будівель витрачається більше третини від усього органічного палива, що видобувається. Між тим добування палива обходиться все дорожче у зв’язку з освоєнням глибоких родовищ. Основними серед тепловитрат на комунально-побутові потреби у будинках (опалення, вентиляція, кондиціювання повітря, гаряче водопостачання) є витрати на опалення.
Істотне зниження енергоспоживання на опалення будівель може бути досягнуто за допомогою оптимального регулювання теплопостачання, яке здійснюється на основі інформаційно-вимірювальних систем теплопостачання житлових будинків (ІВС ТЖБ). Особливе значення має використання ІВС ТЖБ при експлуатації її у багатоквартирних житлових спорудах, де вона дозволить не тільки контролювати загальні витрати тепла будинком, а й розподіляти їх між мешканцями, тобто визначати кількість спожитого окремим приміщенням або мешканцем будинку тепла як його частку у кількості спожитого будинком. Це дозволить ліквідувати існуючу зрівнялівку при сплаті за тепло, покладе відповідальність за економію тепла на кожного споживача окремо, буде стимулювати бережливе відношення до нього.
У нашій країні поки що відсутні розробки ІВС ТЖБ на сучасному технічному рівні. Запропоновані імпортні аналоги мають два суттєвих недоліки, які перешкоджають їх масовому впровадженню. Перший – це велика вартість системи, другий – недостатня достовірність даних, під якою у даному випадку розуміється захищеність системи від сторонніх втручань і спотворення значень даних, що отримуються. Тому створення сучасної ІВС ТЖБ є важливою задачею. Актуальність теми дисертаційної роботи підтверджується її відповідністю програмі Державного Комітету України зі справ градобудівництва і архітектури, у якій відповідна робота була доручена підприємству “Утерм” (м. Вінниця), та постановами Кабінету Міністрів і програмою енергозбереження України.
Зв’язок з науковими програмами, планами, темами. Основний зміст роботи складають результати досліджень, які проводились протягом 1998-2001 років. Протягом 1998 дослідження та наукові розробки проводились з метою написання магістерської дисертації здобувача, котра була захищена восени того ж року.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНІ СИСТЕМИ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок