Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВПЛИВ ФІНАНСОВО-КРЕДИТНОЇ СИСТЕМИНА СТАН ТРАНЗИТИВНОЇ ЕКОНОМІКИ

ВПЛИВ ФІНАНСОВО-КРЕДИТНОЇ СИСТЕМИНА СТАН ТРАНЗИТИВНОЇ ЕКОНОМІКИ

Назва:
ВПЛИВ ФІНАНСОВО-КРЕДИТНОЇ СИСТЕМИНА СТАН ТРАНЗИТИВНОЇ ЕКОНОМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,33 KB
Завантажень:
132
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. В.Н. КАРАЗІНА
ЮРЧЕНКО ОЛЕНА ЄВГЕНІЇВНА |
УДК 336: 339.1 ”714”
ВПЛИВ ФІНАНСОВО-КРЕДИТНОЇ СИСТЕМИ
НА СТАН ТРАНЗИТИВНОЇ ЕКОНОМІКИ
Спеціальність 08.01.01 економічна теорія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник
| –
доктор економічних наук, професор Задорожний Григорій Васильович, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна Міністерства освіти і науки України, професор кафедри економічної теорії та економічних методів управління.
Офіційні опоненти
| –
доктор економічних наук, професор Глущенко Віктор Володимирович, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри фінансів і кредиту;

кандидат економічних наук, доцент Духов Володимир Єгорович, Національний університет внутрішніх справ Міністерства внутрішніх справ України, доцент кафедри економічної теорії.
Провідна організація
| –
Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економічної теорії, м. Донецьк.
Захист відбудеться “ 21 ” вересня 2001 року о 15-15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.051.01 Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна за адресою: 61077, м. Харків, майдан Свободи, 4, ауд. V 67.
З дисертацією можна ознайомитись в Центральній науковій бібліотеці Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, м. Харків, майдан Свободи, 4.
Автореферат розісланий “31” липня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Соболєв В .М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Глибока і затяжна криза, у якій опинилася Україна, безуспішність спроб перервати її плин свідчать про неадекватність прийнятого варіанту економічних реформ щодо вимог сучасних загальносвітових соціально-економічних тенденцій і щодо умов країни настійно порушують питання про необхідність створення іншої концепції реформування, яка повинна докорінно відрізнятися від існуючої.
Суть нової соціально-економічної стратегії та стрижень концепції реформування країни – в її поступовому, поетапному русі до суспільства постіндустріального типу із сучасними характеристиками якості життя, середовища проживання на основі формування нового технологічного способу виробництва і багатоукладної, соціально орієнтованої, динамічної ринкової економіки за значної ролі держави в її трансформації і регулюванні. Досвід перетворень у перехідних країнах свідчить, що тільки рух у цьому напрямку дозволить зупинити руйнівні процеси і забезпечити стійкий розвиток усіх сфер у державі.
Негативні зміни, що відбуваються у вітчизняній економіці значно й у першу чергу відбиваються на стані та розвитку фінансово-кредитної сфери як найбільш динамічної і складної складової економічної системи. Саме фінансово-кредитна система є найточнішим індикатором стану всієї економіки.
Однак, з іншого боку, перехідний період в Україні свідчить про те, що немає іншої галузі, в якій різні невдалі експерименти не здійснювали б свого згубного впливу на всю економічну систему так швидко, як експерименти в галузі фінансово-кредитної сфери. Необдумана грошово-кредитна політика сприяє розбалансуванню фінансово-кредитних відносин, розриву товарних і грошових потоків, що призводить до поглиблення спаду виробництва і диспропорцій у народному господарстві, розвитку боргової економіки. Отже, тривала криза фінансово-кредитних відносин негативно вплинула на всі сфери економіки, суспільства.
Саме тому аналіз економічних процесів, що відбуваються у транзитивній економіці, розробка і проведення в життя єдиної грошово-кредитної та фінансової політики, проблеми державного регулювання фінансово-кредитної системи вимагають цілісного, системного підходу і мають стратегічне значення, тому що від цього залежить хід подальших ринкових перетворень і ступінь стійкості економічної системи України, добробут населення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ВПЛИВ ФІНАНСОВО-КРЕДИТНОЇ СИСТЕМИНА СТАН ТРАНЗИТИВНОЇ ЕКОНОМІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок