Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕФЕКТИВНІ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ КОНСТРУКЦІЇ МАЛОПОВЕРХОВИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ

ЕФЕКТИВНІ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ КОНСТРУКЦІЇ МАЛОПОВЕРХОВИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ

Назва:
ЕФЕКТИВНІ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ КОНСТРУКЦІЇ МАЛОПОВЕРХОВИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,59 KB
Завантажень:
44
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
НАГОРНИЙ МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ
УДК 624.041.6:69.058
ЕФЕКТИВНІ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ КОНСТРУКЦІЇ МАЛОПОВЕРХОВИХ
ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ
Спеціальність 05.23.01 – будівельні конструкції,
будівлі та споруди
АВТОРЕФЕРТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
андидата технічних наук
Харків - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Сумському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Фомиця Леонід Миколайович, завідувач кафедри будівельних конструкцій Сумського державного аграрного університету.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Шмуклер Валерій
Самуілович, професор кафедри будівельних конструкцій
Харківської державної академії міського господарства;
кандидат технічних наук, доцент Копєйко Анатолій Євгенович, доцент кафедри залізобетонних конструкцій Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури.
Провідна установа: Полтавський державний технічний університет імені Юрія Кондратюка, кафедра архітектури промислових та цивільних будівель, Міністерства освіти та науки України, м. Полтава.
Захист відбудеться 26 червня 2001 р. о 1430 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.02 Харківської державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м.Харків, майд.Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м.Харків, майд.Фейєрбаха,7.
Автореферат розісланий 25 травня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д 64.820.02,
кандидат технічних наук, доцент Єрмак Є.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Закон України про енергозбереження поставив перед будівельною галуззю цілий ряд завдань по проектуванню і спорудженню об’єктів житлово-громадського призначення, які відповідають світовим стандартам по енергозбереженню при їх експлуатації.
Прийняття нових, більш жорстких нормативів по енергозбереженню викликало необхідність радикального перегляду принципів проектування та будівництва споруд, тому що застосування традиційних для України будівельних матеріалів і технічних рішень не забезпечує необхідного термічного опору зовнішніх огороджуючих конструкцій.
В новому будівництві все більше застосування знаходять легкі багатошарові конструкції стін із використанням сучасних теплоізоляційних матеріалів, які не мають достатньої міцності для сприйняття навантажень, через що функція сприйняття навантажень поступово переміщується на внутрішні стіни та каркас будівлі. Недивлячись на численні вирішення цього питання, з’являються нові цікаві пропозиції.
Пошук та розробка варіанту ефективних енергозберігаючих конструкцій малоповерхових житлових будинків визначає актуальність теми.
Зв’язок роботи з науковими програмами, темами. Робота виконувалась на кафедрі будівельних конструкцій Сумського державного агарного університету за програмою наукових досліджень “Розробка методів оцінки працездатності та підсилення будівельних конструкцій”, що ведуться в розрізі тематичного плану наукових робіт університету, тема №Б.-6.2.1999.
Мета дослідження – розробка ефективних енергозберігаючих конструкцій малоповерхових житлових будинків у вигляді несучих внутрішніх перегородок, вспарушених плит розміром на кімнату, що працюють спільно з перегородками, та самонесучих зовнішніх теплоізоляційних стін.
Задачі дослідження:
- розробити і обґрунтувати конструктивну схему малоповерхових житлових будинків з несучими перегородками і плитами перекриттів розміром на кімнату;
- оцінити напружений стан несучих перегородок і плит перекриття з врахуванням їх сумісної роботи;
- провести експериментальні дослідження вспарушених плит-оболонок і співставити їх з результатами теоретичних розрахунків;
- розробити методику розрахунку температурних полів огороджуючих конструкцій;
- провести експериментальні дослідження теплопередачі стінових огорож;
- розробити спосіб оцінки теплозахисних властивостей стінових огорож в умовах експлуатації;
- оцінити теплозахисні властивості огороджуючих конструкцій в умовах експлуатації;
- дати рекомендації щодо практичного використання плит-оболонок;
- визначити економічну ефективність отриманих результатів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: ЕФЕКТИВНІ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ КОНСТРУКЦІЇ МАЛОПОВЕРХОВИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок