Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Методи теплового розрахунку фрикційних елементів при квазістаціонарному та нестаціонарному режимах теплоутворення

Методи теплового розрахунку фрикційних елементів при квазістаціонарному та нестаціонарному режимах теплоутворення

Назва:
Методи теплового розрахунку фрикційних елементів при квазістаціонарному та нестаціонарному режимах теплоутворення
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,68 KB
Завантажень:
152
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ЛУЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
семерак
Віктор Михайлович
УДК 539.3
Методи теплового розрахунку фрикційних елементів
при квазістаціонарному та нестаціонарному
режимах теплоутворення
01.02.04 – механіка деформівного твердого тіла
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Луцьк – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Львівському національному університеті імені Івана Франка та Інституті прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів
Науковий керівник – доктор фізико-математичних наук, професор
Євтушенко Олександр Олексійович,
Інститут прикладних проблем механіки і математики
ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів,
старший науковий співробітник
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, старший науковий співробітник,
Делявський Михайло Володимирович,
Луцький державний технічний університет, м. Луцьк,
професор
доктор фізико-математичних наук, професор
Мартиненко Михайло Антонович,
Національний університет харчових технологій, м. Київ,
завідувач кафедри
Провідна установа:Одеський національний політехнічний університет,
Інститут машино-будування, кафедра динаміки,
міцності машин і опору матеріалів, Міністерство освіти і науки України, м. Одеса
Захист відбудеться '' 3 '' листопада 2004 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 32.075.01 при Луцькому державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 43018, м. Луцьк, вул. Львівська, 75.
З дисертацією можна ознайомитися у науковій бібліотеці Луцького державного технічного університету за адресою: 43018, м. Луцьк, вул. Львівська, 75.
Автореферат розісланий '' 1 '' жовтня 2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої ради
кандидат технічних наук Гусачук Д.А.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Основою для розрахунків на тепло- та зносостійкість вузлів тертя машин є розв’язки теплових задач тертя – взаємозв’язаних рівняння руху, крайових задач теплопровідності та термопружності, а також закону зношування. Сюди ж слід додати ту чи іншу форму розподілу контактного тиску, залежності коефіцієнтів тертя та зношування від температури. А при високих температурах потрібно ще й враховувати термочутливість матеріалів фрикційної пари.
На даний час побудовано, в основному, розв’язки лінійних теплових задач тертя – при сталих розподілі інтенсивності фрикційного теплового потоку та коефіцієнті тертя. Тому тема дисертаційної роботи, присвяченої розробці методів розв’язування теплових задач тертя з ускладненими крайовими умовами для однорідних та кусково-однорідних тіл з температурозалежними власти-вос-тями, є актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася згідно з бюджетними науково-дослідними темами кафедри механіки Львівського національного університету імені Івана Франка: “Побудова математичної моделі і впровадження методів розв’язування прикладних задач контактної взаємодії з врахуванням різних факторів” (Наказ № 132 Мінвузу УРСР від 16.05.89 р.); “Прогнозування терміну служби вузлів тертя машин на основі роз-в’язування крайових задач термопружності в трибології” (Наказ № 65 Мінвузу УРСР від 25.03.90 р.); “Моделювання, методи досліджень і програмне забезпечення контактних задач в трибології” (Наказ Міністерства освіти України № 68 від 31.03.92 р.); “Асимптотичні та числові методи дослідження термопружного стану вузлів тертя” (№ д.р. 019V23010); “Дослідження термопружної нестійкості в рухомих трибосистемах” (проект Державного фонду фундаментальних досліджень України, договір N Ф4/1728-97). Результати досліджень пов’я-зані з виконанням бюджетної науково-дослідної теми відділу математичних методів механіки руйнування та контактних явищ Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України: “Розробка математичних моделей і методів дослідження фізико-механіч-них полів і контактно-по-верхневих явищ при взаємодії складених тіл” (№ д.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Методи теплового розрахунку фрикційних елементів при квазістаціонарному та нестаціонарному режимах теплоутворення

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок