Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВОЮ СТІЙКІСТЮ БАНКУ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВОЮ СТІЙКІСТЮ БАНКУ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВОЮ СТІЙКІСТЮ БАНКУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
37,75 KB
Завантажень:
423
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Кочетков Володимир Миколайович
УДК 336.717.18
ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ
УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВОЮ СТІЙКІСТЮ БАНКУ
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація та управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора економічних наук
Київ — 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фінансів Міжнародного Соломонового університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант — доктор економічних наук, професор
ЩЕЛКУНОВ Володимир Ігорович,
Національний авіаційний університет,
завідувач кафедри економіки
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
ЄРМОШЕНКО Микола Миколайович,
Національна академія управління,
проректор з наукової роботи;
доктор економічних наук, професор
ГОНЧАРОВ Валентин Миколайович,
Східноукраїнський національний університет
ім. Володимира Даля, начальник
департаменту міжнародних зв’язків;
доктор економічних наук, професор
ДЗЮБЛЮК Олександр Валерійович,
Тернопільська академія народного господарства,
завідувач кафедри банківської справи.
Провідна установа — Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, відділ проблем реформування відносин власності, антимонопольної політики і розвитку підприємництва,
м. Київ
Захист відбудеться 25 червня 2004р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.02 в Національному авіаційному університеті за адресою: 03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корп. 2, ауд. 418.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: 03058, м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1.
Автореферат розісланий 24 травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В. В. Матвєєв


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Подальший етап розвитку країни в умовах дії загальносвітових глобалізаційних процесів вимагає випереджального інноваційного підходу. Саме тому побудова динамічної, гнучкої, заснованої на різних формах власності системи фінансово-кредитних установ, яка зорієнтована на комерційний успіх, — це запорука відтворення повномасштабних ринкових економічних відносин. В посланні Президента України до Верховної Ради України “Європейський вибір. Концептуальні засади стратегії економічного та соціального розвитку України на 2002—2011 роки” відзначається, що “основна увага має зосереджуватися на забезпеченні стійкості та надійності банківської системи, посиленні її концентрації, активному залученні в банківську сферу іноземного капіталу, у т. ч. країн-членів ЄС, значному розширенні механізмів довгострокового кредитування та інструментарію банківських послуг”.
В останні роки умови і становище комерційних банків істотно змінилися. Відносна стабілізація курсу національної грошової одиниці, зниження інфляції спонукають банки забезпечувати прибутковість за рахунок розширення обсягу банківських операцій та послуг. Разом з тим вони не мають можливості ефективно вкладати кредитні ресурси у сферу реального виробництва у зв’язку з його низькою рентабельністю. Тому банківська діяльність продовжує залишатися ризиковою. У цій ситуації особливої актуальності набувають дослідження з управління фінансовою стійкістю банку, глибинних причин її порушення та механізму виникнення фінансової кризи. Конструктивна роль таких досліджень полягає у їх спрямованості на розроблення цілісного підходу до оптимізації фінансового управління банками в умовах нестабільності і ризику, пошуку можливих шляхів досягнення динамічного стану фінансової стійкості та виходу на траєкторію стабільного зростання.
Аналізу основних аспектів управління фінансовою стійкістю фінансово-кредитних організацій, зокрема банків, та їх ролі у ринковій економічній системі присвячені праці багатьох провідних вітчизняних та зарубіжних вчених. У процесі дослідження були вивчені та узагальнені результати праць, авторами яких є українські вчені: В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВОЮ СТІЙКІСТЮ БАНКУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок