Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ ТОЧНОСТІ ГЕОДЕЗИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРУДЖЕННЯ БУДІВЕЛЬНИХ ОБОЛОНОК

ОБГРУНТУВАННЯ ТОЧНОСТІ ГЕОДЕЗИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРУДЖЕННЯ БУДІВЕЛЬНИХ ОБОЛОНОК

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ ТОЧНОСТІ ГЕОДЕЗИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРУДЖЕННЯ БУДІВЕЛЬНИХ ОБОЛОНОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
12,66 KB
Завантажень:
122
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
Бачишин Богдан Дмитрович
УДК 528.48
ОБГРУНТУВАННЯ ТОЧНОСТІ ГЕОДЕЗИЧНОГО
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРУДЖЕННЯ
БУДІВЕЛЬНИХ ОБОЛОНОК
05.24.01 - Геодезія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 1999
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і архітектури, Міністерство освіти України.
Науковий керівник:
кандидат технічних наук, доцент Старовєров Володимир Сергійович, Київський національний університет будівництва і архітектури, завідувач кафедри автоматизації геодезичних вимірювань.
Офіційні опоненти:
Доктор технічних наук, професор Субботін Іван Єгорович, Київський національний університет будівництва і архітектури, професор кафедри інженерної геодезії
Кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Мазницький Анатолій Савич, Державна нафтогазова інспекція Держнафтогазпрому України, виконуючий обов'язки начальника.
Провідна установа:
Державний університет "Львівська політехніка", кафедра геодезії, Міністерство освіти України, м.Львів
Захист відбудеться " 28 " травня 1999 р. о 11 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.05 при Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 252037, Київ-37, Повітрофлотський пр., 31.
З дисертацією можна ознайомитись в науково-технічній бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою Київ-37, Повітрофлотський пр., 31.
Автореферат розісланий " 22 " квітня 1999 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент О.П.Ісаєв
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Оболонки, як просторові конструкції, знаходять все більш широке застосування в різних галузях народного господарства і в будівництві зокрема. Економічна ефективність такого типу конструкцій доведена практикою. Складність, а в деяких випадках і неповторність просторової геометричної форми таких споруд висуває особливі вимоги до якості монтажу оболонкових конструкцій і його геодезичного забезпечення. Досвід спорудження оболонок показує, що геодезичне забезпечення будівництва цих складних просторових систем не відповідає рівню сучасних вимог. Зустрічаються випадки, коли відсутній проект виконання геодезичних робіт на об'єкті, а методика і точність геодезичних вимірювань не забезпечує необхідної якості монтажу поверхні оболонки. Це, в свою чергу, негативно відбивається на надійності та безпечному функціонуванні оболонкової системи.
Така ситуація пояснюється тим, що в нормативних документах відсутні допуски на монтаж оболонок і геодезисти змушені самі визначати необхідну точність геодезичних робіт та методику їх виконання, а це може призвести до призначення низьких, або необгрунтовано високих вимог до точності.
В сучасних умовах виконання будівельно-монтажних робіт необхідно вирішити питання про встановлення оптимального значення похибки вимірювання при мінімальній вартості виконання робіт.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Геодезичне забезпечення монтажу є одним із важливих факторів підвищення якості, надійності та безпечного функціонування будівельних конструкцій. В особливій мірі це відноситься до таких складних об'єктів як будівельні оболонки, котрі дозволяють отримати цікаві та своєрідні з естетичної точки зору архітектурні форми сучасного міста. Робота виконана згідно планів наукової роботи кафедри автоматизації геодезичних вимірювань КНУБА.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є обгрунтування і практична розробка методики розрахунку точності геодезичного забезпечення спорудження оболонок.
Задачі досліджень:
- аналіз існуючих способів спорудження оболонок;
- дослідження впливу окремих джерел похибок технологічних процесів спорудження оболонки на величину похибки проектного положення вузлів конструкції в напрямку нормалі до поверхні;
- розробка методики визначення допустимих похибок вздовж нормалі до поверхні в проектному положенні точок серединної поверхні оболонки;
-розробка алгоритму та програмного забезпечення визначення допустимих похибок технологічних процесів спорудження оболонки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ТОЧНОСТІ ГЕОДЕЗИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРУДЖЕННЯ БУДІВЕЛЬНИХ ОБОЛОНОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок