Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЛІЗИНГОВИХ ОПЕРАЦІЙ НА АВІАЦІЙНОМУ ТРАНСПОРТІ

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЛІЗИНГОВИХ ОПЕРАЦІЙ НА АВІАЦІЙНОМУ ТРАНСПОРТІ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЛІЗИНГОВИХ ОПЕРАЦІЙ НА АВІАЦІЙНОМУ ТРАНСПОРТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,75 KB
Завантажень:
169
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Національний авіаційний університет
ОВСАК ОКСАНА ПАВЛІВНА
УДК 656.7:339.187.6:347.453.6(043.3)
ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ЛІЗИНГОВИХ ОПЕРАЦІЙ НА АВІАЦІЙНОМУ
ТРАНСПОРТІ
08.07.04 – економіка транспорту і зв’язку
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2003
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Національному авіаційному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент Шумейко Андрій Костянтинович, Київська державна академія водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, завідувач кафедри обліку і аудиту.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Єлагін Володимир Тимофійович, Національний авіаційний університет, професор кафедри обліку і фінансів;
кандидат економічних наук
Бойко Володимир Іванович, СЗАТ “Авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України”, віце-президент з фінансів та корпоративного планування.
Провідна установа - Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, відділ проблем цінової політики, м. Київ.
Захист відбудеться “ 23 ” травня 2003 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.02 в Національному авіаційному університеті, 03058, м. Київ-58, проспект Космонавта Комарова, 1, корп. 2, ауд. 418.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного авіаційного університету, 03058, м. Київ-058, проспект Космонавта Комарова, 1.
Автореферат розісланий “16” квітня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Матвєєв В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Як відомо, основними виробничими фондами авіакомпаній є повітряні судна (ПС). Основу парку ПC авіакомпаній України складають лі-таки розробки 60-80-х ро-ків, фізич-ний знос яких зараз вищий за 75%. При цьому наймасовішій тип лі-така авіаком-паній країни - Ан-24 протя-гом 2-3 років припинить польоти з при-чини вироблення ресурсу. Як-40 через низьку паливну ефективність авіа-дви-гунів працює на грані збит-ковості. Більш жорсткі в останній час вимоги до техніч-ного стану літа-ків в Європі та США, зокрема, по емісії шкідливих речовин двигунів, рівню шуму та ешелонуванню, не дозволяють використовувати для пе-ревезень в ці країни наявні у вітчизняних авіакомпаній літаки Ту-154 та Іл-62.
Для українських авіакомпаній проблема оновлення парку ПС стає з кож-ним роком все гострішою. В найближчі роки їх за-гальна потреба в нових ПС оцінюється приблизно у 50 літаків (Ан-140, Ту-334, Як-42(Д), Ту-204, Ту-204-200С, Іл-96Т, Ан-74ТК). Однак жодна вітчизняна авіакомпанія вільними кош-тами для самостійного техніч-ного переоснащення не володіє. Можливості державного бюджету України не дозволяють здійснювати фінансування по-ставок ПС. Комерційні банки креди-ту-вання купівлі основних фондів (ОФ), зокрема ПС, не проводять. В умовах, що склалися в Україні найбільш реальним вирішенням проблеми оновлення пар-ку ПС вітчизняних авіакомпаній є викорис-тання лізингу. Але в Україні тільки авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України” (“МАУ”) і “Аеросвіт”, які по фор-мі власності є спільними підприємствами, експлуатують ПС іноземного виробництва на умовах міжнародного лізингу. Внутрішній лізинг літаків знахо-диться на початко-вому етапі свого становлення.
Проблемам організації та підвищення ефективності роботи транс-порту присвячені роботи таких вчених як О.О. Бакаєв, Ю.Ф. Кулаєв, В.Г. Коба, В.В. Мова, Г.М. Юн, В.М. Загорулько, В.Т.Єлагін, Л.А. Ященко, Є.М. Сич. Багато питань, що торкаються економіко-правових аспектів лізингу висвітлені в ро-ботах українських і російських спеціалістів: Чекмарьової Е.Н., Внукової Н.Н., Ольховикова О.В., Газ-мана В.Д., Кочеткова В.Н, Краєва Е.В., Прилуцького Л.К., Горемикіна В.А., Кабатової Е.В., Джухи В.М. та ін. Деякими дослідни-ками також проводилися дослідження в області управління лізингом з точки зору організації, що здійснює фінансування, а також оцінки ефективності лі-зин-гу, зокрема, лізингу ПС.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЙНО-ЕКОНОМІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЛІЗИНГОВИХ ОПЕРАЦІЙ НА АВІАЦІЙНОМУ ТРАНСПОРТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок