Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОФІЛАКТИКА ПЕРЕДЧАСНИХ ПОЛОГІВ У ЖІНОК ІЗ ГІПОТИРЕОЗОМ

ПРОФІЛАКТИКА ПЕРЕДЧАСНИХ ПОЛОГІВ У ЖІНОК ІЗ ГІПОТИРЕОЗОМ

Назва:
ПРОФІЛАКТИКА ПЕРЕДЧАСНИХ ПОЛОГІВ У ЖІНОК ІЗ ГІПОТИРЕОЗОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,38 KB
Завантажень:
201
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ім. П.Л. ШУПИКА
УДК 618.39-08:616.441-008.61
ЦМУР ОЛЬГА ВАСИЛІВНА
ПРОФІЛАКТИКА ПЕРЕДЧАСНИХ
ПОЛОГІВ У ЖІНОК ІЗ ГІПОТИРЕОЗОМ
14.01.01 – акушерство та гінекологія
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ – 2006
Дисертацією
є рукопис
Робота виконана
в Ужгородському Національному університеті МОН України
Науковий керівник:
доктор медичних наук, професор
Маляр Василій Андрійович,
Ужгородський Національний університет МОН України, завідувач кафедри акушерства та гінекології
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук
Корнацька Алла Григорівна,
Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, ст.н.с. відділення планування сім”ї та статевого розвитку дітей і підлітків;
доктор медичних наук, професор
Жук Светлана Іванівна,
Військово-медична академія МО України, професор кафедри військової хірургії з курсом гінекології
Провідна
установа Львівський Національний медичний університет ім. Данили Галицького МОЗ України, кафедра акушерства та гінекології №2
Захист дисертації відбудеться “_21_”_квітня__ 2006 року о _12_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.613.02 при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України (04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9).
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України (04112, м.Київ, вул. Дорогожицька, 9).
Автореферат розісланий “_17_”_березня_2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор медичних наук, професор Романенко Т.Г.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Недоношування вагітності продовжує залишатися одним з основних типів акушерської патології, займаючи значне місце серед причин несприятливих перинатальних наслідків (В.В. Абрамченко и соавт., 2002; Д.Е. Барковский, 2004). Частота передчасних пологів (ПП) не має тенденції до зниження, і протягом останніх двох десятиліть стабільно складає 5-25 % (Р.В. Богатирьова, 2001; О.Г. Лінчевський, 2001).
Недоношені діти вносять основний „внесок” у показники перинатальної захворюваності і смертності. На їхню частку припадає 60-70% ранньої неонатальної смертності і 65-75% - дитячої, а мертвонародженість має місце в 8-10 разів частіше в порівнянні з терміновими пологами (Н.П. Шабалов и соавт., 2002). Перинатальні втрати серед недоношених новонароджених у 30 разів вище, чим у доношених. Крім того, серед їх відзначається високий рівень захворюваності і інвалідизації з дитинства (H.P. Chauvet et al., 1999; F. Facchinetti et al., 2004).
Як свідчать дані вітчизняної і зарубіжної літератури (Р.В. Богатирьова, 2002; Л.П. Дабіжа, 2002; Д.Е. Барковский, 2004; J.D. Hoffman et al., 1999) у 20-30% випадків етіологічним чинником ПП є екстрагенітальна патологія у жінок, в структурі якої головне місце займає тиреоїдна патологія на тлі гіпофункції щитоподібної залози.
Незважаючи на значне число наукових повідомлень у вітчизняній і зарубіжній літературі по проблемі ПП та тироїдної патології у вагітних, не можна вважати всі питання цілком вирішеними. На нашу думку, у першу чергу, це стосується недоношування в цій групі хворих, особливо в плані використання ефективних лікувально-профілактичних заходів, що свідчить про актуальність планованої наукової праці.
Все це в сукупності вказує на актуальність досліджуваного наукового питання в рішенні проблеми зниження перинатальної патології у жінок з гіпотиреозом.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Виконана науково-дослідна робота є фрагментом наукової роботи кафедр акушерства і гінекології медичного факультету Ужгород-ського Національного університету “Репродуктивне здоров’я жінок в умовах екологічного наванаження і природного дефіциту йоду“ № державної реєстрації 0103V0018311.
Мета і завдання дослідження. Метою дослідження явилося зниження частоти ПП у жінок з гіпотиреозом на підставі вивчення клініко-ехографічних, доплерометричних, ендокринологічних, біохі-мічних і мікробіологічних особливостей, а також розробки комплексу лікувально-профілактичних заходів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПРОФІЛАКТИКА ПЕРЕДЧАСНИХ ПОЛОГІВ У ЖІНОК ІЗ ГІПОТИРЕОЗОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок