Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Вплив первинних параметрів мережі на якість надання телекомунікаційних послуг

Вплив первинних параметрів мережі на якість надання телекомунікаційних послуг

Назва:
Вплив первинних параметрів мережі на якість надання телекомунікаційних послуг
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,63 KB
Завантажень:
297
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Одеська Національна академія зв’язку ІМ. О.С. Попова
БУРАЧОК РОМАН АДАМОВИЧ
УДК 621.395.7
Вплив первинних параметрів мережі
на якість надання
телекомунікаційних послуг
05.12.02 – телекомунікаційні системи та мережі
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса-2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному університеті „Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор технічних наук, доцент
Климаш Михайло Миколайович,
Національний університет „Львівська політехніка”,
заступник завідувача кафедри телекомунікацій
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Безрук Валерій Михайлович,
Харківський Національний університет радіоелектроніки,
професор кафедри мереж зв’язку
кандидат технічних наук, доцент
Одінцов Микола Миколайович,
Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова,
професор кафедри волоконно-оптичних ліній зв’язку
Захист відбудеться «20» червня 2008 р. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.816.02 Одеської Національної академії зв’язку ім. О.С. Попова за адресою: вул. Ковальська, 1, м. Одеса, 65029.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Одеської Національної академії зв’язку ім. О. С. Попова за адресою: вул. Ковальська, 1, м. Одеса, 65029.
Автореферат розіслано «16» травня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., доцент Ложковський А.Г.


Загальна характеристика роботи
Завершена науково-дослідна робота, в якій вирішена актуальна науково-прикладна задача розробки методу визначення показника якості надання послуг в мультисервісних мережах на основі первинних параметрів. Застосування розробленого методу дозволяє виділити первинні параметри мережі, які найбільш суттєво впливають на якість надання послуг, підвищити його за рахунок більш ефективного використання мережевих ресурсів і здійснити прогнозування якості надання нових видів послуг на етапі їх впровадження операторами зв’язку.
Актуальність теми. Сучасні телекомунікаційні мережі (ТКМ) орієнтовані на надання абонентам широкого спектру послуг, кожна з яких при передаванні характеризується різнотипними вимогами щодо мережевих ресурсів. Якість надання послуг в мультисервісних мережах контролюється за допомогою різних методів, серед яких найбільш відомі: PSQM – метод персептуальної оцінки якості мови, PESQ – метод оцінювання сприйнятої якості мови, PEAQ – метод персептуальної оцінки якості аудіо, TOSQA – метод телекомунікаційного оцінювання якості мовлення та ін. Серед вчених, які зробили істотний внесок у створення та розвиток методів визначення показника якості послуг мультисервісних мереж і працювали в складі груп ITU-T та IETF, можна виділити Armitage G., Chao J. H.,Guo X., Georgiadis L., Guerin R., Peris V., Sivarajan K., Sariovan H., Cruz R. L., Zhao W., Schulzrinne H., Kuipers F. A. і ін., а також Попов Г. Н., Соколов В. А., Шварцман В.О., Бітнер В.І., Кучерявий Е.А.
Існуючі методи визначення показника якості послуг є високоточними і простими у використанні тільки для оцінки якості послуг телефонії або передавання/приймання аудіосигналів, чого недостатньо, оскільки набір послуг сучасних ТКМ є значно ширшим і з року в рік зростає. Введення нових видів додатків операторами зв’язку веде до пониження показника якості послуг, які надаються абонентам, неефективного використання мережевих ресурсів та неможливості адекватно оцінювати якість нових видів сервісу існуючими методами. Також, існуючі моделі оцінювання якості послуг дозволяють оцінювати окремі параметри якості, але механізму комплексної оцінки якості не існує. На сьогоднішній день ведуться інтенсивні роботи зі створення нових точних, універсальних і простих у використанні методів визначення показника якості послуг, придатних для використання у мультисервісних мережах по відношенню до існуючих та пропонованих для впровадження в майбутньому видів послуг.
Метою роботи є розробка методу визначення впливу первинних параметрів мережі на показник якості послуг в мультисервісних мережах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Вплив первинних параметрів мережі на якість надання телекомунікаційних послуг

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок